Nieruchomości

240 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 422 zł177,80 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia wiata magazynowa o pow. 177,80 m2. Nieruchomość położona na działce nr 116/40, na obrzeżach miasta, w sąsiedztwie 2 budynki mieszkalne wielorodzinne i budynek przemysłowy.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł1 600 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| bez prowizji - atrakcyjna, słoneczna działka budowlana w Jeżewie (obręb Biała) Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. ok. 1600 m 2 , w kształcie prostokąta. Działka narożna -.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł53 m² 14 132,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Atuty nieruchomości: - doskonała lokalizacja - blisko lasu, - przestronny i funkcjonalny układ - powierzchnia 53 m obejmująca trzy niezależne pokoje, - komfortowe piętro - lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 50 m2 przy ul. Zabłocie w Krakowie. Lokalizacja: świetne połączenie do centrum (ok. 10 minut).

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Budynek użytkowy Pasym

Pasym,warmińsko-mazurskie

890 000 zł412,36 m² 2 158,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż nowo wybudowaną restaurację z miejscami noclegowymi w Pasymiu. Nieruchomość oddalona jest zaledwie o 25 m od jeziora Kalwa! Budynek wybudowany został.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł1 120 m² 1 159,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w miejscowości Józefosław przy ulicy Spacerowej o powierzchni 1120m2 i wymiarach 20x76. Teren działki równy-suchy, dostępne media (w ulicy) to prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 494 zł55,89 m² 6 968,94 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dodatkowa promocja w biurze sprzedaży => zapytaj o rabaty dostęp do większej ilości mieszkań i metraży na inwestycji - innowacyjne układy i metraże - dostęp na innych piętrach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 094 120 zł128,72 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż ekskluzywny Penthouse z 2023 roku o powierzchni 128,72m2. Usytuowany na czwartym piętrze w czteropiętrowym kameralnym Apartamentowcu. Położony w samym sercu miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł998 m² 851,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o wymiarach 33m x 30m w Kiełpinie, w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu domów jednorodzinnych. Zadbana, dobrze skomunikowana (przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 349 000 zł5 000 m² 469,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania dwie działki inwestycyjne o łcznej poweirzchni ok 5000m2 położone w powiecie łęczyńskim. Dojazd do obu działek drogą utwardzoną, powierzchnia błaska. Działki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

612 680 zł901 m² 680 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Gdyni, chwarzno-Wiczlino Spokojna okolica | Blisko natury | Zabudowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza Powierzchnia: 901 m Powierzchnia: 650.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł55,20 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na sprzedaż Jeżeli szukasz taniego w utrzymaniu mieszkania w spokojnym i urokliwym miejscu to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł160 m² 4 938 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:766 m²

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący wraz z budynkiem produkcyjnym, położony w miejscowości Konopiska w powiecie częstochowskim. To wyjątkowa oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²20 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowe do wynajęcia na Nowym Mieście Białystok Oferujemy do wynajęcia lokale biurowe od 20 m2 zlokalizowane na 1 piętrze budynku usługowo-biurowego w Białymstoku. Dzięki różnorodnej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 400 m² 87,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do zaoferowania działka budowlana w Szarocinie nieopodal Karpacza i Kowar. Działka położona blisko przełęczy Kowarskiej! Działka z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł80,40 m² 21 766,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Klimczaka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2010 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł47,50 m² 37,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M3 na ul. Gersona, oferta wprost dla Ciebie stworzona Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa wynajmujący, co oznacza że najmujesz bez prowizji. Oferta na wyłączność Klucze w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 300 m² 130,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

| na sprzedaż działka o powierzchni 2300 m2, zlokalizowana w Promniku, gm. Strawczyn. Dojazd do działki drogą asfaltową, następnie bezpośrednio do nieruchomości drogą gminną utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł27 056 m² 20,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka o powierzchni 27056 m2. Na działce znajdują się dwa budynki gospodarcze, drewniana stodoła oraz niewielki domek drewniany o powierzchni 32m2. Działka jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł55 m² 4 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja! Na sprzedaż mieszkanie położone w samym Centrum Świętochłowic. Urokliwa ulica, klimatyczne kamienice, bardzo dobrze skomunikowane miejsce. Cechy nieruchomości: funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł190 m² 3 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Cena do negocjacji! neo Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący w Działoszynie Dom położony na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych , a jednocześnie blisko centrum Działoszyna.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł46 m² 10 195,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie na sprzedaż - Poznań, ul. Robocza Dolna Wilda - 46 m Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na parterze w czteropiętrowym bloku z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł71,50 m² 11 608,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu duże, przestronne trzy pokojowe mieszkanie z dużym narożnym balkonem w Gdyńskim obłużu. Lokalizacja: obłuże to dzielnica Gdyni od wschodu.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²60 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta bez prowizji Lokal handlowy, usługowym, biurowy położony w Gdańsku przy ulicy Guderskiego. Powierzchnia lokalu 60,43m2- możliwość własnej aranżacji. Lokal na parterze budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 999 zł196 400 m² 5,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest zespół trzech działek rolnych, położonych w malowniczej miejscowości Młynarska Wola w gminie Młynary, powiat elbląski, województwo warmińsko-mazurskie. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł106 m² 9 424,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaoferować cudną nietuzinkową nieruchomość, jedyna w swoim rodzaju, posiadającą wiele ciekawych rozwiązań, w tym zaawansowanych technologicznie. Niema możliwości opisu.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł118 m² 7 966,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom jednorodzinny 100 m + przybudówka 18 m | spokojna okolica | Pobiedziska Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny położony w Pobiedziskach, o powierzchni ok. 100.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł50,40 m² 10 694 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | po generalnym remoncie | gotowe do zamieszkania | spółdzielczo-własnościowe | Niebuszewo | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego, 3-pokojowego mieszkania po.

Szczegóły ogłoszenia

121 960 zł3 049 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przepięknie usytuowana działka z linią brzegową (ok 80 m). Działka ogrodzona ogrodzeniem z siatki i z bramą wjazdową. Dodatkowe informacje: typ własności: własność Kanalizacja: brak.

Szczegóły ogłoszenia

57,74 zł/m²33,60 m² 1 940 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokal o powierzchni 33,6 m , położony na parterze w pawilonie handlowym przy jednej z głównych ulic Dąbrowy Tarnowskiej ul. Jagiellońskiej. Świetna lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 805 000 zł795 m² 3 528,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wolnostojący budynek komercyjny o powierzchni 795,3m2, zlokalizowany w Pułankowicach. Obiekt o wysokiej kubaturze, położony bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej, zaledwie 2.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł75 m² 2 653,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 388 m²

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni ok. 75 m , położony w miejscowości Kuzki, gmina Włoszczowa, powiat włoszczowski. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł2 087 m² 378,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz Działki pod budowę domu ? Szukasz Działki pod budowę bliźniaków? Lokalizacja: gmina Nieporęt, obręb 0014 Stanisławów Drugi W rejonie ul. Zegrzyńskiej (droga krajowa nr 61) Powiat.

Szczegóły ogłoszenia

1 166 250 zł1 555 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł104 m² 8 644,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 104 m , położone na 1. piętrze w kameralnej zabudowie, na spokojnym osiedlu w Rzeszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł270 m² 2 185,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 062 m²

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną w miejscowości Kruszynek, powiat włocławski, województwo kujawsko-pomorskie. Odległość.

Szczegóły ogłoszenia

4 325 zł173 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 107 m²

Przedmiotem najmu są 3 hale warsztatowo-magazynowe o łącznej powierzchni użytkowej 838,8 m położone w Stargardzie. Całość składa się z 3 osobnych magazynów ulokowanych na.

Szczegóły ogłoszenia

212 400 zł885 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Chętnie zaprezentuję 8 działek budowlanych w Łapinie Kartuskim - blisko natury, z pełną infrastrukturą Na sprzedaż 8 działek budowlanych o powierzchniach ok. 880-950 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

292 500 zł2 250 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka budowlana z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne z zachowaniem walorów krajobrazowych. Sucha, płaska z dobrym dojazdem, w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł270 m² 3 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony dom jednorodzinny, idealny dla rodziny, położony w spokojnej i cenionej części Turku przy ul. Morelowej. Nieruchomość gotowa do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł48,29 m² 7 972,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,29 m2, położone na II piętrze w nadmorskiej dzielnicy Kołobrzegu w Podczelu. Odległość do morza ok. 1,5 km Mieszkanie dwustronne.