Nieruchomości

240 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

529 000 zł39,40 m² 13 426,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Tylko U nas! Na sprzedaż ustawne, 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz piwnicą. Idealna propozycja dla pary, studenta, małej rodziny oraz osoby starszej. Niskie koszty eksploatacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

473 000 zł47,31 m² 9 997,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z balkonem w spokojnej części Piły ul. Ofiar Katynia Na sprzedaż mieszkanie, które łączy funkcjonalność, przytulność i możliwość własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 016 zł35 m² 11 857,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 2 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed. - bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

176 480 zł1 103 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do poznania oferty działek rolnych w miejscowości Bielawa. W planowanym Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, teren będzie prawdopodobnie przeznaczony pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

115 000 zł1 449 m² 79,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca na dom? Marzysz o spokojnej okolicy z dala od zgiełku a jednocześnie blisko miasta? Mam dla Ciebie idealną propozycję! Działka budowlana o powierzchni 1449 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

11 600 zł290 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa o metrażu 290 m zlokalizowana na 2. piętrze budynku biurowego wchodzącego w skład kompleksu biurowo-magazynowego z warsztatem dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł250 m² 5 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego domu jednorodzinnego, położonego w malowniczej Częstochowie. Ten przestronny dom o powierzchni 250 m2 usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł5 100 m² 19,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna | 51 ar | Okocim | przy dk 75 - powierzchnia: 51 ar - rodzaj: działka rolna - mpzp: brak - dojazd: bezpośrednio z drogi krajowej nr 75 - lokalizacja: okocim, ok. 4 km od Brzeska.

Szczegóły ogłoszenia

72,92 zł/m²48 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy w samym centrum. Doskonała lokalizacja i wysoka funkcjonalność obiektu. Nieruchomość usytuowana jest na parterze kamienicy i składa się z sali.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł51,66 m² 9 485,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

| szczegóły dotyczące lokalu: powierzchnia 51,66 mkw. lokal składa się z pokoju dziennego, sypialni, przedpokoju z aneksem kuchennym, łazienki taras o powierzchni 28 mkw. wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 000 zł98 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 98 m (użytkowej) oraz ok. 130 m po podłodze, położone w jednej z najbardziej pożądanych i spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

5 665 000 zł1 500 m² 3 776,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna składająca się z trzech kamienic posadowionych na jednej działce, tworzących spójny i funkcjonalny kompleks zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 137 zł79,77 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja w Centrum Polkowicac "wołodyjowskiego" W cenie mieszkania klimatyzacja oraz rolety zewnętrzne! Oferta bezpośrednio od Dewelopera. Kupujący nie płaci podatku pcc. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 710 zł55,50 m² 7 220 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie deweloperskie 55,50 m, ul. 3 maja, żabno powiat tarnowski - Centrum miasta Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,50 m, położone w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

921 672 zł135,54 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:196 m²

Domy szeregowe Mikołów (kamionka) Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej na zamkniętym, kameralnym osiedlu w zielonej części Mikołowa (dzielnica Kamionka). Osiedle to 9 domów.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 560 m² 108,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jastrzębie-Zdrój, cisówka/ruptawa. Działka położona w terenach mieszkaniowo - usługowych (41mnu), pow.1560 m2 (możliwe dokupienie sąsiadującej działki o pow. ok.1715 m2). Super cena.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł41,70 m² 11 990,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż: apartament 41,70 mkw, sienna-Czarna Góra (karkonosze). Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 41,70 mkw, położony na parterze nowoczesnego apartamentowca w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

559 000 zł72,50 m² 7 710,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 72 m w samym Rynku - ul. Mała, kielce Na sprzedaż przestronne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 72.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł80,85 m² 10 451,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zarabiaj ponad 59 000 zł rocznie! Zainwestuj w wyjątkowym miejscu - to atrakcyjna nieruchomość pracująca na siebie z trwającą umową najmu okazjonalnego! Do sprzedaży niepowtarzalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

378 689 zł36,10 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Marzena Prestige Nieruchomści Nowoczesny kompleks mieszkaniowy zlokalizowany w samym sercu Bydgoszczy, przy ul. Kościuszki, to idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

478 016 zł62,08 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Już W sprzedaży nowe mieszkania na ul. Spalskiej 58 W tomaszowie maz. Zapraszamy. Prezentujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe (jako przykładowe) w stanie deweloperskim o pow. 62,08 m2.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł311,90 m² 1 343,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany w spokojnej miejscowości gminnej Księżpol Położenie i okolica: księżpol - miejscowość gminna pełniąca funkcję lokalnego ośrodka.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł460 m² 7 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 872 m²

Oferujemy Państwu dom wolnostojący w Giebułtowie umiejscowiony na zagospodarowanej i pięknie położonej działce z malowniczym ogrodem oraz możliwością prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

5 682 zł2 841 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do najmu nieruchomość gruntową położoną w Łazach w rejonie ul. Fabrycznej, oznaczoną jako działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

60,68 zł/m²206 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy na Ul. Świętojańskiej w Gdyni. Najważniejsze atuty - Duże witryny z wejściem od strony ul. Świętojańskiej - Lokalizacja z doskonałym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

776 750 zł72,90 m² 10 655,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament przy jeziorze w okolicy Warszawy *bez prowizji* *bez podatku pcc* lokalizacja Apartament położony jest w spokojnej części Nowej Woli, łącząc wygodę życia pod miastem.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł228 m² 10 043,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 040 m²

Nowoczesna parterowa stodoła na sprzedaż - 228 m | działka 2040 m . Zbrosławice Na sprzedaż wyjątkowa parterowa stodoła o powierzchni całkowitej 228 m (użytkowej 172 m ) ,.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł88,62 m² 5 642,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Polecam Państwu zakup idealnego dwupoziomowego, trzypokojowego mieszkania w Stepnicy. Mieszkanie przestronne, suche, ciepłe, cały czas nasłonecznione (wschód- zachód) -o wyjątkowej wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

17 467 200 zł121 300 m² 144 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny położony w miejscowości Jasieniec, w gminie Trzciel, województwie lubuskim. Nieruchomość składa się z trzech działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Pasłęk

Pasłęk,warmińsko-mazurskie

1 480 000 zł350 m² 4 228,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 446 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym, idealny dla osób szukających funkcji mieszkalnej wraz z opcją prowadzenia działalności - idealna nieruchomość pod agroturystykę, warsztat, usługi, biuro.

Szczegóły ogłoszenia

287 500 zł1 207 m² 238,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

12,07 ar Werlas z widokiem na J.Solińskie Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość gruntowa o powierzchni 12,07 ar w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok 40 x 31m.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kielce

Kielce,świętokrzyskie

24,60 zł/m²200 m² 4 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal o powierzchni 200 m2 zlokalizowany w budynku w centrum Kielc (os. Zacisze). Lokal do dowolnej adaptacji, usytuowany na I piętrze budynku. Na terenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

213 000 zł26,70 m² 7 978 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie jednopokojowe położone na II i jednocześnie ostatnim piętrze w kamienicy na rogu ulicy Żeglarskiej i Pionierskiej. Kamienica w trakcie termomodernizacji, nowy dach.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Daliowa,podkarpackie

255 000 zł58 700 m² 4,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż duże grunty rolne położone w miejscowości Daliowa, gmina Jaśliska, powiat krośnieński. > lokalizacja Działki położone są w spokojnej, malowniczej części wsi.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł4 356 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Piękna działka w okolicach Jeziora Rokola Przedmiotem sprzedaży jest działka o nieregularnym kształcie zbliżonym do kwadratu o pow. 4356m2 , nie objęta mpzp , na działkę wydano warunki.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł1 806 m² 941,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:11 106 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Idealna oferta dla inwestora lub przedsiębiorcy! Na sprzedaż funkcjonalny budynek magazynowo - biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł545 m² 5 486,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaże w bryle budynku

Kobylanka, obiekt z funkcją handlowo- usługową, stacja gazu lpg, sklep, działka 2000m2, funkcjonująca działalność gospodarcza, gotowiec inwestycyjny. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 605 m² 1 557,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna zlokalizowana na osiedlu Wysoki Stoczek. Nieruchomość położona w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy wielorodzinnej i jednorodzinnej, przy ulicy asfaltowej. Doprowadzone.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł45,50 m² 27 472,53 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy Państwu wykończony pod klucz apartament w najbardziej zielonej części Świnoujścia - inwestycja - Greeneri Park. Powierzchnia 45,5 m2 składa się z: - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 300 m² 78,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę rolno - budowlaną o powierzchni ok. 2300 m.kw w Bedoniu gm. Andrespol. Działka położona przy ulicy asfaltowej objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

19,98 zł/m²700,75 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w centrum miasta, położony na parterze budynku usługowego. Lokal o powierzchni 700 m2, z mozliwością zwiększenia powierzchni do 860 m2. Dobry dojazd. Lokal składa.