Nieruchomości

240 119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

65,35 zł/m²297 m² 19 408 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel. Lokale w nowoczesnym budynku biurowym w centrum Wrzeszcz. Komunikację miejską zapewniają przystanki pkp, skm i pkm, tramwajowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł151 m² 9 337,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:864 m²

Polecamy Państwa uwadze stylowy, parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 151 m2, mieszczący się na działce 864 m2, w podkaliskiej miejscowości Wolica, gmina Godziesze Wielkie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł53,90 m² 11 966,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować na wyłączność dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,90 m (powierzchnia całkowita 60,47 m ), zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł93 m² 102,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękny apartament W świetnej lokalizacji dla rodzin Z dziećmi Eko-park | Dwa ogródki | Designerski | Cicha i spokojna okolica ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

12 000 zł77 m² 155,84 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować eleganckie, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m znajdujące się w nowoczesnej inwestycji Towarowa Square. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł187,60 m² 10 394,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Lokalizacja: gm. Jelcz - Laskowice, brzezinki opis: na sprzedaż urokliwy dom o powierzchni użytkowej 187,6mkw, posadowiony na działce o powierzchni 750 mkw, oddalona zaledwie 25 min jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 054 zł76,34 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

18,99 zł/m²63,28 m² 1 202 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Skarżysku- kamienna przy ul. Niepodległości 94b. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

81 000 zł9 865 m² 8,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna - gm. Michałowo, tajnica Górna Działka leśna o pow. 9865 m (nr ewid. 792, obręb 0047), położona w kompleksie leśnym między Tajnicą Górną, juszkowym.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł80 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ponownie W ofercie wolny od 01.07.2026R APARTAMENT Polecam do wynajęcia lokal mieszkalny o powierzchni 80 metrów kwadratowych, składający się z salonu częściowo połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlano-usługowa Marków-Świnice, gm. Mszczonów W sąsiedztwie Suntago, największego parku wodnego w Polsce, znajduje się działka budowlano-usługowa nr ewid. 40/15,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 370 000 zł162 m² 8 456,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny W centrum miejscowości dobra. Kiedy standard to za mało poznaj dom, który łączy nowoczesne technologie, funkcjonalność i estetykę w jednym. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł200 m² 4 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:967 m²

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Strażackiej. Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

688 309 zł43,38 m² 15 866,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny 2-pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 43,38 m2 znajduje się w nowo budowanej inwestycji pw Łukęcinie. Apartament znajduje się na 1 piętrze. Jest to największy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł950 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 949 m , położona w Nadarzynie, w spokojnej okolicy blisko Lasu Młochowskiego. Okolica wyróżnia się doskonałym połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 737 zł35,04 m² 18 999,34 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,04 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 586 zł88,73 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe z poddaszem oraz dużym tarasem ok. 17m2. Opis nieruchomości: - pow. użytkowa 88,73m2 - miejsce parkingowe zewnętrzne W cenie - taras o pow. 16,77m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²157,57 m² 11 345 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu nowoczesnej powierzchni biurowej wielka 27 - biurowiec artefakt - klasa A W doskonałej lokalizacji artefakt przy ul. Wielkiej 27 we Wrocławiu to nowoczesny biurowiec klasy A, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł28 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Duży pokój 28 m w centrum Katowic poddasze w kamienicy Do wynajęcia przestronny, usytuowany pokój o powierzchni 28 m w centrum Katowic, w pobliżu Pałacu Młodzieży. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

14 350 zł80 m² 179,38 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy 4-pokojowy apartament przy ul. Grzybowskiej 37 opis nieruchomości Prezentujemy wyjątkowy, 4-pokojowy apartament zlokalizowany przy ul. Grzybowskiej 37. Lokal znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

91 zł/m²101,58 m² 9 243 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko właściciel nieruchomości. Nowoczesny biurowiec klasy ,a, w Gdańsku Przymorze. Lokal składa się z powierzchni open space 77 m.kw + gabinet 24,58 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

532 100 zł31,30 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 31,3 m, położony w atrakcyjnej lokalizacji zaledwie 5 minut spacerem od plaży. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 401 m² 84,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o atrakcyjnych parametrach w wyjątkowym miejscu Ruda Solska, gm. Biłgoraj Położenie i okolica: a trakcyjna lokalizacja w niewielkiej miejscowości pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł120 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Ostatni segment skrajny łomianki centralne idealna lokalizacja - pełna infrastruktura I zieleń metro młociny - 10 min. Bez prowizji i pcc Segment skrajny, ogrodzona posesja z własną.

Szczegóły ogłoszenia

168 500 zł1 348 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka nad jeziorem! Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę położone nad Jeziorem Salino (gmina Gniewino, powiat wejherowski). Działki budowlane od 1.348 m2 w kształcie nierównego.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł593 m² 387,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka 593m2 z planem zagospodarowania przestrzennego oznaczenie 2/1ut z przeznaczeniem usługi turystyczne Z ocieplonym domkiem letniskowym o powierzchni 40m2, domek.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł1 200 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: - działki budowlane otoczone lasami, - media, - idealne wymiary, - bardzo spokojna okolica, - dużo terenów zielonych. Więcej podobnych ofert na Naszej stronie internetowej:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 354 129 zł63,28 m² 21 399 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł60,39 m² 6 292,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja! nowa, niższa cena! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 60,39 m2 w centrum Koszalina przy ul. Zwycięstwa. Nieruchomość usytuowana na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Grzybowo

Grzybowo,zachodniopomorskie

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:237 m²

Budynek mieszkalny, wolno stojący , 1- kondygnacyjny ( parterowy) , w pełni umeblowany i wyposażony. Lokalizacja - Grzybowo 6 km od Kołobrzegu na osiedlu domków jednorodzinnych mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

166 482 zł3 083 m² 54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działki w bliskiej odległości od Żar pod zabudowę jednorodzinną. Działka położona jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji , dobry dojazd ,media przy działce. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł28 200 m² 10,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż grunt rolny o powierzchni 2,82 ha, położony w miejscowości Kunkowa. Zgodnie z mpzp gminy, działka leży w terenach o symbolach: r/k - tereny rolne o szczególnej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł166,90 m² 1 791,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:176 m²

Oferta tylko w biurze prospace Nowa niższa cena! Biuro prospace oferuje na sprzedaż kamienicę w centrum Kożuchowa. Na 166,9 m2 rozdysponowano: na parterze lokal handlowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł65,55 m² 6 849,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,55m z dużym balkonem Łomża, ul. Mazowiecka 2. Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 66,55 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 336 zł52,72 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,72 m2(identyfikator mieszkania A1/10) w samym sercu miasta. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym:.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł5 500 m² 249,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z Warunkami Zabudowy cisza, spokój i świetna lokalizacja I Warunki Zabudowy na dom jednorodzinny Prąd na działce, pozostałe media w drodze Ogrodzona, z bramą.

Szczegóły ogłoszenia

1 544 060 zł110,29 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dwupoziomowy lokal Z dużą witryną 0% prowizji | Inwestycja | Centrum Poznania | Najlepsze adresy ***** rozkład pomieszczeń: dwupoziomowy lokal użytkowy o powierzchni 110,29 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł23 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Propozycja zamieszkania na olsztyńskiej starówce przypadanie do gustu osobom ceniącym klimat i estetykę tego miejsca. Do wynajęcia pokój w 3 pokojowym mieszkaniu przy ul Stare Miasto 11/16.

Szczegóły ogłoszenia

136 640 zł1 708 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu, które łączy sielski spokój z pełną miejską infrastrukturą? Zależy Ci na dużej przestrzeni i braku problemów z mediami? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

6 490 000 zł638,24 m² 10 168,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 073 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni użytkowej 638,24 m, położony w prestiżowej części Myślenic, przy ul. Dąbrowskiego. To elegancka rezydencja jednorodzinna, zaprojektowana.