Nieruchomości

239 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

79 000 zł945 m² 83,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 945 m blisko jeziora w miejscowości Ogródek (gm. Orzysz) Sprzedam działkę nr 17/5 o powierzchni 945 m , położoną w malowniczym Ogródku, tuż przy dopływie.

Szczegóły ogłoszenia

1 068 691 zł62,66 m² 17 055,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania mieszkanie w kameralnej inwestycji na parterze o powierzchni 62,66 m2 z bardzo dużym ogródkiem.! kupujący nie płaci podatku pcc! W cenie dwa miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 003 m² 209,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działki znajdują się w miejscowości Kamień w gminie Szemud w części nazywanej Psale (dawniej osada Psale). W otoczeniu działek znajdziemy pola uprawne, domy oraz lasy,.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł47 m² 10 829,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Home&invest Oddział Wrocław Mieszkanie na sprzedaż Wrocław, ul. gen. Józefa Haukego-Bosaka Na sprzedaż klimatyczne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na Przedmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

505 000 zł58,16 m² 8 682,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3 rozkładowe pokoje z balkonem, po remocie, koniuchy Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m2 , położone na 4. piętrze w niskim bloku przy ul. Długiej.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł57 m² 8 509 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w dzielnicy Bałuty /doły w okolicach ulic franciszkańska/czarnieckiego. Lokal 3 pokojowy z balkonem w pełnym rozkładzie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł4 209 m² 118,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlano-usługowej położona w malowniczej miejscowości Siołkowa, gmina Grybów. Działka w kształcie trapezu płaska z lekki.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł90 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament na wynajem. Nieruchomość znajduję się na osiedlu Projektant, jest świetnie skomunikowana z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł285 m² 3 645,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:408 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Ustroniu - dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł56 m² 3 839,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje + ogródek 280 m + garaż | czynsz 150 zł | Głuszyca | od właściciela Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużą, prywatną przestrzenią do codziennego użytku ogródkiem ok. 280.

Szczegóły ogłoszenia

1 129 000 zł204 m² 5 534,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:708 m²

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkowy dom na sprzedaż w sercu Żyrardowa, zaledwie kilka kroków od Warszawy. Ta niezwykła nieruchomość łączy nowoczesne udogodnienia z przytulnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2 przy ulicy Banacha! Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

35,71 zł/m²28 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowo- handlowy. Spełnia wymogi Sanepidu. Lokalizacja przy ul. Trudnej 2. Lokal ten znajduję się w bardzo ruchliwej części miasta, dzięki sąsiedztwu Hali Targowej i zajezdni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 000 zł43,39 m² 8 412,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz nowego mieszkania w spokojnej okolicy, ale z dobrym dojazdem do centrum? Ta inwestycja to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią komfort, kameralną zabudowę oraz nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 300 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działki budowlane z warunkami zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dostępem do drogi .Działki położone w pięknej spokojnej okolicy .Blisko do miasta Rawa mazowiecka. Do.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł72,20 m² 8 850,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o pow. 72,20 m2 zlokalizowany w Bielsku-Białej przy ul. Kustronia - na parterze pięknie wyremontowanej trzykondygnacyjnej, podpiwniczonej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł670 m² 298,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powieszchni 670m2 leżąca w miejscowości Jurgów u podnóża Tatr, w gminie Bukowina Tatrzańska. Działka w Miejscowym Planie Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł7 192 m² 25,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja -na sprzedaż działka rolna Powierzchnia 7192 m2. położona jest w obrębie 9 Karsznice, księga wieczysta Nieruchomość niezabudowana ,oznaczona jako działka 35/1 Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

194 600 zł36,04 m² 5 399,56 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie do zamieszkania po dokonaniu odświeżenia. 2 pokoje, "ślepa" kuchnia, łazienka z wc. Budynek po termomodernizacji, dwie windy w tym jedna towarowa, wygodny podjazd dla wózków lub.

Szczegóły ogłoszenia

79 100 zł1 130 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 1130m2 położone w spokojnej okolicy niedaleko miejscowości Suraż! Wymiary; 25 x 45 m. Powierzchnia: 1130m2 Działki posiadają warunki.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł40,44 m² 5 415,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym | 40,44 m | po generalnym remoncie Na sprzedaż przestronna i bardzo funkcjonalna kawalerka o powierzchni 40,44 m , położona na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł157 m² 2 356,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, położony w spokojnej i zielonej okolicy. Budynek dwukondygnacyjny z podpiwniczeniem, z wyraźnym.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł31,46 m² 14 589,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Zamieszkaj Z klasą lub pewnie zainwestuj | 2 pokoje W zrewitalizowanej kamienicy | łazarz Czy można mieszkać w tętniącym życiem sercu miasta, a po przekroczeniu progu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 339 zł51,97 m² 15 400,02 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł133 m² 10 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:242 m²

Dom nr 14 | Osiedle Zacisze Ursynów gotowy do odbioru, z pozwoleniem na użytkowanie Szukasz domu, który możesz zobaczyć przed zakupem, a nie inwestycji na etapie planów czy "dziury.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł55 m² 9 964 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w bloku z cegły w okolicach ulic północna/sterlinga/pomorska w samym Śródmieściu Łodzi. Blisko licznych Uniwersytetów Medyczny, prawa, matematyki, fizyki.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45,60 m² 6 557,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 45,6 m2, położony na parterze kamienicy przy ul. gen. Romualda Traugutta we Wrocławiu (przedmieście.

Szczegóły ogłoszenia

2 880 000 zł285 m² 10 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:973 m²

0% Prowizji od Kupującego. Wolnostojący dom w doskonałej lokalizacji ursynowa/stary imielin/pyry z błyskawicznym dojazdem do trasy S2. Nieruchomość o dużym potencjale aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł46,96 m² 20 229,98 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Chmielnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 1964 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł58 m² 16 379,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Czesława Przybylskiego budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: ok. 1970 Budynek został ocieplony, a klatka.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł150 m² 3 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 353 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący w Mnichu gmina Chybie. Nieruchomość składa się z 4 pokoi, kuchni oraz łazienki. Dodatkowo do adaptacji jest poddasze jako mieszkalne. Dom może.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

915 385 zł70,96 m² 12 900,01 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc mieszkania W tej lokalizacji od 2 do 4 pokoi.