Nieruchomości

240 059 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

479 000 zł51,05 m² 9 382,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz mieszkania jeszcze pachnącego nowością, gotowego do wprowadzenia od zaraz bez dodatkowych nakładów finansowych? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz spacerem wirtualnym! Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł63,70 m² 7 064,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie na parterze, z dużym balkonem - Osiedle Młodych! Na powierzchnię mieszkania składają się trzy osobne pokoje, w tym jeden z dużym balkonem, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

82,47 zł/m²97 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy na parterze budynku mieszkalnego, w ciągu lokali użytkowych o powierzchni 96 m2. Bardzo dobra ekspozycja lokalu, witryna i wejście od strony głównej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł220 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:309 m²

Na sprzedaż dom w dzielnicy Borki w Augustowie, 400 m od jeziora Necko, w bardzo dobrym stanie, do wejścia. Na niewielkiej działce, z garażem w bryle budynku, podjazdem na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Miesięczna kwota z opłatami to 2000 złotych. Do wynajęcia przestronna kawalerka zlokalizowana w niedalekiej w okolicy Ronda Grunwaldzkiego. Lokal o powierzchni około 27m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

686 000 zł43 m² 15 953,49 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twoje pierwsze mieszkanie? A może inwestycja na wynajem? To miejsce sprawdzi się w obu rolach! Jeśli szukasz mieszkania, które nie jest tylko czterema ścianami , ale od razu daje wrażenie, że.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

333 704 zł37,23 m² 8 670 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

"apartamenty starobrzeska" - nowa inwestycja w Brzegu mieszkania już do rezerwacji - realizacja inwestycji W trakcie. Kupujący nie płaci 2% pcc (podatek od osób fizycznych) oraz wynagrodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł54,90 m² 3 078,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe w Krzyżu Wlk. na ul. Mickiewicza o pow. 54,90 m 2 , I-piętro. Cena 169 tys.! Mieszkanie na I piętrze położone w centrum miasta. Rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 000 zł57 m² 15 175,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Twoje nowe miejsce na mapie Krakowa - Komfort i nowoczesność przy Parku Drwinka! Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny standard z bliskością natury i doskonałą infrastrukturą? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł296,20 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 295 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

8 700 zł93 m² 93,55 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament na Bliskiej Woli | 93 m | Taras | Garaż | Widok na miasto [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Biuro Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł38,31 m² 18 141,48 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny apartament 2-pokojowy | Nowa Letnica | gotowy do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalny i starannie wykończony apartament o powierzchni 38,31 m , położony na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²107,50 m² 5 375 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Dla osób poszukujących dużych, przestronnych, wysokich i nasłonecznionych lokali biurowych z duszą. Prezentujemy Państwu przestronny 3 pokojowy lokal o pow. 107,5 mkw znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł105 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 784 m²

Atrakcyjny nowy dom W trakcie zakończenia budowy(deweloperski stan) bez podatku pcc (2%) Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż nowoczesny projekt, blisko natury w idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 959 zł65,62 m² 9 722,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Straszynie - miejsca na mapie, które łączy bliskość natury i miasto na wyciągnięcie ręki!.

Szczegóły ogłoszenia

1 797 000 zł140 m² 12 835,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 369 m²

Twój własny azyl pod miastem dom, w którym natura puka do drzwi (a czasem nawet puka w drzewo!) Wyobraź sobie poranek. Siedzisz na tarasie z kubkiem gorącej kawy. Dookoła panuje absolutna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Osetno

Osetno,warmińsko-mazurskie

95 000 zł1 300 m² 73,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki w Osetnie - możliwość zakupu większej ilości działek Tylko w naszym biurze! Na sprzedaż działka budowlana w Osetnie, gm. Biskupiec - doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł180 m² 11 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 720 m²

Dom w stylu włoskim z prywatnym ogrodem 3000 m , sauną i bliskością jeziora Sajmino Są domy, które dobrze wyglądają na zdjęciach. I są miejsca, które dopiero na żywo.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł35,21 m² 10 792,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 35,21 m w bezpośrednim sąsiedztwie uczelni wsei. Lokal został wykończone pod klucz według indywidualnego projektu.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł3 000 m² 186,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna o pow. 30a (budowlane ok. 13 arów) i szer. ok. 32/94, mieszkaniowo-usługowa w Mnikowie, gm. Liszki, pow. Kraków, woj Małopolskie. Działka o lekkim nachyleniu.

Szczegóły ogłoszenia

700 zł15 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:700 zł

Oferuję wynajem pokoju w wyremontowanym, 3-pokojowym mieszkaniu, położonym na os. Oświecenia w dzielnicy Poznań Rataje, blisko Rondo Rataje. To idealne miejsce dla studentów i osób.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł65,36 m² 9 929,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Komfortowe 3 pokoje W otulinie zieleni - poznań antoninek, ul. Mścibora Balkon | Osobna kuchnia | Piwnica | Gotowe do wprowadzenia | Blisko Malty | Spokojna okolica | Świetna komunikacja | Dużo.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł82,07 m² 14 499,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja!szanowni Państwo zapraszam na prezentację mieszkania pięciopokojowego o wysokości 370cm na zielonej Ochocie w części Szczęśliwice Dzielnica przepełniona zielenią i dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł32,18 m² 14 449,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Zamieszkaj Z klasą lub pewnie zainwestuj | 2 pokoje W zrewitalizowanej kamienicy | łazarz Czy można mieszkać w tętniącym życiem sercu miasta, a po przekroczeniu progu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł1 037 m² 6 653,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:811 m²

Nieruchomość produkcyjno - magazynowa z częścią biurową w Pruszkowie bezpośrednio przy Al. Jerozolimskich (80m od głównej drogi) za Regułami w Warszawie. .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

947 201 zł64 m² 14 800,02 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł145 m² 11 027,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:620 m²

Dom wolnostojący podzielony formalnie na dwa lokale mieszkalne dwupak inwestycyjny z komfortową działką. Duży potencjał w jednej nieruchomości. Idealny pod dobrze prosperującą inwestycje,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 100 000 zł238 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Przedstawiamy unikatową ofertę nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w jednej z najbardziej pożądanych części Bielawy (konstancin-Jeziorna). To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł160 m² 8 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

! oferta dostępna tylko U nas! Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 161 m , wybudowany w 2022 roku, położony na w pełni zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Numer oferty w biurze: 7361/4186/omw budynek I osiedle - Nowaka-Jeziorańskiego Piętro 1 z 7, winda, ogrzewanie miejskie, pierwszy najem układ pomieszczeń - 35 m2 Mieszkanie: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

975 000 zł160 m² 6 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:280 m²

Dla obcokrajowców zakup bez pozwolenia z ministerstwa! Na sprzedaż nowoczesne energooszczędne domy w zabudowie bliźniaczej / szeregowej o powierzchni 160 m2 każdy, usytuowane na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł53,70 m² 5 530,73 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie w Śródmieściu - ul. Jasnogórska Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53,7 m , położonego na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł127,80 m² 5 242,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:248 m²

Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej, oddane do użytkowania, wykończone w standardzie deweloperskim. Nieruchomości zaprojektowane z myślą o komforcie codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 900 zł164,40 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom - 1/2 bliźniaka w bardzo ładnej bryle budynku w miejscowość Kozerki. Przestronny i bardzo funkcjonalny, przestronny budynek o powierzchni ok. 165 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł55,13 m² 58,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: fabryczna | Oporów Ilość pokoi: 3 Metraż: 55,13 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 1/5 (winda) Informacje dodatkowe: dostępne od zaraz. Dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 317 m² 151,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w Cieszynie (obręb 66), w rejonie ul. Katowickiej, składająca się z czterech sąsiadujących ze sobą działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 370 000 zł138,24 m² 9 910,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Opiekun oferty Sebastian Święcicki tel.   Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 137,96 m z ogródkiem do wyłącznego użytku, zlokalizowany we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł51,53 m² 11 934,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z przestronnym balkonem, znajdującego się nad terenem zalewowym Warty, przy ul. Serbskiej (budimex, 2005'). Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz miejsca pod budowę domu z szybkim dojazdem do miasta, a jednocześnie cenisz spokój i przestrzeń ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę. Na sprzedaż dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł60 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kcyńskiej w Gdyni Cisowejj, położone na 10 piętrze budynku z nową windą. Klatka schodowa po remoncie, zadbana i estetyczna. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł135 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mokotów_ksawerów Apartament 3-pok. o pow. 135m2, w atrakcyjnej części Warszawy, z bardzo dobrą komunikacją. W okolicy stacja Metra Wilanowska oraz duże centrum handlowe.