Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

195 000 zł4 008 m² 48,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 4008 m , położona w miejscowości Możne, w gminie Olecko. Działka usytuowana jest w cichej części miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

290 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:210 m²

Na sprzedaż prawo do użytkowania całorocznego domku na terenie Przystani, szczecin Pomorzany. Dom położony w sąsiedztwie Odry na monitorowanym i ogrodzonym z bramą wjazdową na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł57 m² 4 543,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nie szukaj dalej! oferta dostępna tylko W naszym biurze! Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o pow. 56,92 m , położone w Jastrzębie-Zdrój przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 317 m² 151,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam Państwu działkę położoną w Wełtyniu, gmina Gryfino przy ul. Łużyckiej. Nieruchomość położona malowniczo nieopodal jeziora Gardzienko Działa budowlana z planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

61,03 zł/m²1 228,90 m² 75 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą rezydencji położonej nieopodal Parku Szczytnickiego. Nieruchomość ta jest Idealna dla inwestora planującego otworzyć restaurację, hotel lub dom.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł80 m² 3 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 677 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny o pow. użytkowej 80m2, położony na urokliwej działce o pow. 2677m2 w miejscowości Skrzypiów, w odległości 1,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł210 m² 7 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:699 m²

Dom - hotel pracowniczy! Obiekt bardzo dobrze prosperujący. Dom - Kwatery Pracownicze obecnie przygotowany dla 14 osób z możliwością zaadoptowania mniejszego budynku na dodatkowe 6-8 osób.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł43,90 m² 5 694,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Do kupienia mieszkanie 2 pokojowe położone na 4 piętrze bloku wybudowanego z początkiem lat 80-tych ubiegłego wieku z wielkiej płyty. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²85 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 85 m na wynajem | Centrum Radomia | Świetna lokalizacja | Biuro | Gabinety | Usługi Prezentujemy na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 85 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł161 m² 1 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 957 m²

W ofercie sprzedaży klimatyczny, stary dom z duszą. Budynek wolnostojący położony w miejscowości Górki Noteckie w gminie Zwierzyn w województwie lubuskim; sąsiadujący.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł44 m² 5 204,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Całorocznie bądź rekreacyjnie - za to w cenie kawalerki! Parametry nieruchomości: - dom murowany ok. 50m2 - wymienione instalacje, okna, dach, ocieplenie - działka 57 ar - oczko wodne - dwa garaże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

921 320 zł59,44 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atuty: - funkcjonalny, trzypokojowy układ, idealny dla rodziny lub pod inwestycję. - przestronny balkon, stanowiący dodatkową strefę relaksu na świeżym powietrzu. - nowoczesna inwestycja renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł200 m² 6 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:850 m²

Solidny dom z dużą działką w Słupsku. Biuro Nieruchomości delta oferuje do sprzedaży dom wolnostojący, piętrowy, podpiwniczony, z garażem w bryle budynku, położony.

Szczegóły ogłoszenia

37,50 zł/m²32,08 m² 1 203 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu lokal usługowo - handlowy o pow. 32,08 m2, zlokalizowany na parterze zmodernizowanego w 2024 r. dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

130 096 zł1 384 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży uzbrojoną działkę budowlaną o powierzchni 1384 m2 położoną w Żeliszowie koło Bolesławca. Nieruchomość o kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł72 m² 8 194,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy państwu bardzo przestronne mieszkanie 4 pokojowe z ogromnym potencjałem. Powierzchnia 72 m2 , położone na 3 piętrze w budynku wielomieszkaniowym/bloku na osiedlu Pod Skarpą. Na jego.

Szczegóły ogłoszenia

4 660 320 zł77 672 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży bardzo atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 77 672m2 położona w miejscowości Rybina. Działka płaska, nieogrodzona, dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. W drodze.

Szczegóły ogłoszenia

1 385 100 zł72,90 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Stare Miasto, wawel, jubilat, zwierzyniecka, plac Kossaka Do sprzedania 3 lub 4 pokojowe, przestronne mieszkanie po generalnym remoncie w centrum Krakowa w okolicach Jubilatu, zwierzynieckiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 516 055 zł97,81 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem ogłoszenia jest 4-pokojowe mieszkanie numer 22 położone na pierwszym piętrze w inwestycji Port Ostróda. To wyjątkowy lokal o powierzchni 97,81 m2. Cechą szczególną inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł96,84 m² 4 120,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:324 m²

Unikalna nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym w malowniczej okolicy jeziora, miejscowość Osłonin. Przedstawiamy wyjątkową ofertę domu mieszkalnego położonego na pięknej działce.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł37,26 m² 5 877,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży oferujemy ciepłe, ustawne i w pełni rozkładowe mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na czwartym piętrze bloku mieszkalnym, położonym na atrakcyjnym osiedlu w Jaworze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

15,01 zł/m²36,83 m² 553 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku przedstawia propozycję najmu lokalu nr 1/26 o powierzchni 36,83 m2 na piętrze w budynku dworca pkp Działdowo. Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł16 800 m² 118,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka idealna pod inwestycję. Nieruchomość gruntowa położona jest ok. 4 km od węzła na trasie dk7. Działka o powierzchni 16800 m2 znajduje się w administracyjnych granicach.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł69 m² 9 405,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Słoneczne 3 Pokoje w Plewiskach Twoja Baza w Idealnej Lokalizacji! Na sprzedaż mamy ustawne, 69-metrowe mieszkanie przy ul. Fabianowskiej w Plewiskach. To propozycja dla tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł190 m² 5 257,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 359 m²

Na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 158 m , położony na dużej, ustawnej działce o powierzchni 1359 m w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł855 m² 1 461,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Jastrzębia Góra - tylko 200 metrów do morza i plaży! Wybuduj swój dom nad morzem, pensjonat czy.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł32 700 m² 113,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 3,2672 ha W mpzp - oznaczona jako 3up Przeznaczenie terenu: teren usług lub produkcji. Opis terenu: 1) ustala się lokalizację funkcji z zakresu.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł77,09 m² 10 507,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny Apartament gotowy do wprowadzenia na Parkitce Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu, położonego w najbardziej pożądanej lokalizacji Częstochowy - prestiżowej dzielnicy Parkitka. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 576 000 zł78,62 m² 20 045,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż trzypokojowe (z możliwością wyznaczenia 4 pokoi) mieszkanie w nowoczesnym budynku, 200 m od Metra Chrzanów na Bemowie.Idealne dla rodzin z dużą przestrzenią do wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł41,80 m² 4 258,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 2-pokojowe 41,8 m Pęcław (gm. Pęcław) Po generalnym remoncie | Bezczynszowe | Spokojna, gminna miejscowość Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,8.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²80 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal do wynajęcia rzeszów, ul. Hetmańska Szukasz idealnej przestrzeni na biuro lub siedzibę firmy? Mamy coś dla Ciebie! Biuro Nieruchomości omega oferuje do wynajęcia komfortowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł70 m² 4 128,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie z ogrzewaniem gazowym. Lokal składa się z: - dwóch pokoi, - widnej kuchni, - łazienki z wc - przedpokoju. Instalacja elektryczna w miedzi, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł20 000 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki położone w miejscowości Seroczyn Kolonia, gmina Sterdyń, województwo mazowieckie. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową oraz utwardzoną. Działki przeznaczone pod.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł2 772 m² 19,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Chcesz uciec z miasta, ale niekoniecznie w Bieszczady? Zapraszam do gminy Szczerców, która rozwija się i oferuje swoim mieszkańcom wiele udogodnień. Oferuję możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł74,30 m² 11 103,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż piękne, komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie (74,29 m2) położone na 2. piętrze w nowoczesnym, 3-piętrowym budynku z windą na osiedlu Parkitka. Dodatkowo:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

307 549 zł42,13 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

382 000 zł2 317 m² 164,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlano-rolna położona w miejscowości Czarna Góra, powiat tatrzański, województwo Małopolskie. Powierzchnia: 2317 m Cena: 382 000 zł Nr ewidencyjne: 2700/1, 2700/2,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł49,20 m² 6 707,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam ofertę sprzedaży przytulnego i funkcjonalnego mieszkania M-3 położonego w spokojnej części Chybia - Mnich. To idealna propozycja dla osób szukających gotowego lokum, które nie.

Szczegóły ogłoszenia

53,96 zł/m²278 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta Wynajmu Lokalu Komercyjnego w Gdyni Z radością prezentujemy Państwu wyjątkową możliwość wynajmu lokalu komercyjnego o powierzchni 278 m , usytuowanego w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł56 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu pięknego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 56 m2 znajdującego się na piątym piętrze, na Dzielnicy Parkowej przy ul. Paderewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł2 500 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| zielona duża działka o powierzchni 2500 m2 w miejscowości Zaborówek. Parcela na terenie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który zakłada możliwość zabudowy.