Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 580 000 zł300 m² 5 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Komfortowy dom w Ustce blisko morza, idealny do zamieszkania lub inwestycji! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej położony w jednej z najbardziej pożądanych nadmorskich.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł54,15 m² 33,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Promocja! Tylko u nas! Atrakcyjne mieszkanie w apartamentowcu na osiedlu zamkniętym przy parku Sienkiewicza! Oferujemy do wynajmu umeblowane mieszkanie do wprowadzenia o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

6 490 000 zł412 m² 15 752,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:993 m²

Opiekun oferty Tomasz Leiman tel.   piękny dom na oporowie Piękny dom wolnostojący znajdujący się na Oporowie. Dom jest po generalnym remoncie oraz dodatkowo został rozbudowany. Oporów jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

862 944 zł48,55 m² 17 774 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

To nadmorskie apartamenty powstające w samym sercu Gdyni, łączące prestiż lokalizacji z codzienną wygodą. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

390 000 zł1 379 m² 282,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1379 m2 położona w Magnicach , gmina Kobierzyce, powiat wrocławski. Działka z dostępem bezpośrednim do drogi gminnej. Media.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł160 m² 2 681,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 360 m²

Oferujemy na sprzedaż ustawny dom o powierzchni 160 m położony na działce o powierzchni 1 360 m w urokliwej miejscowości Racławiczki (powiat Krapkowice). Do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

9 350 zł96 m² 97,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament z tarasem na dachu przy Polach Mokotowskich | Eko Park Prestige Real Estate prezentuje wyjątkowy apartament na wynajem, położony w jednej z najbardziej cenionych inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

942 125 zł166,50 m² 5 658,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Białołęka ul. Konik Polny Inwestycja zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy Białołęce, przy skrzyżowaniu ulic Lewandów i Konik Polny. Dostępne są lokale.

Szczegóły ogłoszenia

327 040 zł1 168 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| działka budowlana bojszowy! Szukasz działki w cichym i spokojnym miejscu? Koniecznie zapoznaj się z tą ofertą! Do sprzedaży piękna działka budowlana zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

75,93 zł/m²131,70 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 131,7m2. Lokal znajduje się na parterze 4 piętrowego budynku u zbiegu ulic stablewskiego/głogowska koło dawnego VIII lo. Wejście bezpośrednio z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

109 500 zł3 000 m² 36,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o tym, by rano wypić kawę w ogrodzie zamiast na balkonie? Masz dość hałasu sąsiadów i chcesz, aby Twoje dzieci miały przestrzeń do zabawy na świeżym powietrzu? Ta działka to.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł64,53 m² 11 467,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Zapraszam na prezentację W sobotę godzina 11:00-13:00 Marzysz o wnętrzu, które wyróżnia się stylem, autentycznością i duszą? Gdzie codzienność ma klimat, a każdy dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Krasne,podkarpackie

819 000 zł85,25 m² 9 607,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej - Krasne, 7km od Rzeszowa Szukasz domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Rzeszowa? Ta nieruchomość to połączenie funkcjonalnego układu,.

Szczegóły ogłoszenia

4 155 000 zł9 233 m² 450,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Avenue Estate przedstawia działkę inwestycyjną o powierzchni 9 233 m , przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniowo-usługową (25um), położoną w Pruszkowie przy ul. Ożarowskiej/duchnickiej,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł136 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1800

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w Świdnicy blisko centrum. W skład mieszkania ( 136m2 ) wchodzą: - 4 pokoje - kuchnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:13 330 m²

Siedlisko z duszą na Podlasiu gotowy biznes lub Twoje miejsce na ziemi! Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości położonej w malowniczej wsi Kozarze, tuż nad rzeką Nurzec,.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²98,80 m² 3 952 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia biurowa (pow. 98,8 m2) usytuowana na drugim piętrze biurowca z windą, os. Glinki. Obiekt cechuje się funkcjonalną architekturą i nowoczesnym, designerskim stylem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł47 m² 9 361,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja do 19.05.2026! Atrakcyjne mieszkanie w centrum Szczecina. Na sprzedaż oferuję jasne mieszkanie zlokalizowane w dobrze skomunikowanej części miasta (niebuszewo - Bolinko).

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł40,65 m² 6 371,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Choszczno, duża kawalerka, pierwsze piętro. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na obrzeżach miasta Choszczno ul. Poziomkowa, wśród nielicznej zabudowy z widokiem na tereny zielone. Wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł1 600 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania pięknie usytuowana działka budowlana w miejscowości Słubica Dobra o powierzchni 1600m2 i wymiarach 63mx26m. Możliwość dokupienia działek sąsiadujących o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł285 m² 6 312,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:791 m²

Na sprzedaż dom z potencjałem dla dużej rodziny. Nieruchomość położona na działce 791 m w spokojnej części Świerczewa. W skład nieruchomości wchodzą: - dom mieszkalny (ok. 102.

Szczegóły ogłoszenia

518 000 zł55,90 m² 9 266,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania komfortowe i funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 55,90 m 2 usytuowane w Oświęcimiu przy ulicy Dąbrowskiego. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł62 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie trzypokojowe 62,1 m2 na drugim piętrze w bloku przy ul. Sosnowej w Poniatowej powiat opolski woj. lubelskie (do remontu). Mieszkanie: -powierzchnia 62,1 m kw. -drugie piętro - blok.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 600 000 zł900 m² 5 111,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni 900 m 2. Na hali jest nowa suwnica 20 ton. Przy hali budynek biurowo-administracyjny o wysokim standardzie ( łazienka z prysznicem, toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 340 m² 141,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Czarnkowie - w otoczeniu natury i spokoju Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1 340 m , położona w Czarnkowie (woj. wielkopolskie,.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 000 zł9 399 m² 2 659,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gotowy projekt osiedla | 240 lokali | Atrakcyjna lokalizacja Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 93 990 m , z prawomocnym pozwoleniem na budowę nowoczesnego osiedla składającego.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 000 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki przy samym morzu! Działki w unikalnym położeniu położone bezpośrednio przy pasie wydmowym-szerokiej piaszczystej plaży. Działki do sprzedaży o powierzchniach ok.

Szczegóły ogłoszenia

14,69 zł/m²544,69 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie na wynajem budynek usługowo - produkcyjny o powierzchni 544,69 m2, usytuowany w Częstochowie, w dzielnicy Błeszno Na sprzedaż lub.

Szczegóły ogłoszenia

5 236 zł5 236 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na wynajem pusta działka inwestycyjna o powierzchni 5236m2, położona w Więcborku. Nieruchomość położona jest w wyjątkowo atrakcyjnym miejscu - bezpośrednio graniczy z drogą.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł65 m² 4 461,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: centrum miasta, lokal mieszkalny zlokalizowany na parterze kamienicy. Bardzo blisko do Rynku, w zasięgu wszystkie niezbędne sklepy i usługi. Przy budynku parking. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł62,76 m² 7 090,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Tylko W onyx home! idealne mieszkanie pod względem lokalizacji! doskonałe dla rodziny! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania położonego w Wejherowie.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł93 m² 9 892,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

- oferta developerska - Bez podatku i prowizji - Polecam do kupna lokal z dużym ogródkiem w zabudowie bliźniaczej na małym, kameralnym osiedlu na Szczepankowie. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł3 015 m² 52,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Uwaga- jutro dodamy zdjęcia I video Z drona Widokowa działka 3016 m nad jeziorem bukwałdzkim z możliwością zabudowy całorocznej! Lokalizacja: bukwałd, gm. Dywity, pow. olsztyński,.

Szczegóły ogłoszenia

55,78 zł/m²160 m² 8 924 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy do wynajęcia - Kraków, ul. Portowa, zabłocie Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowy o przemyślanym układzie pomieszczeń, idealny pod działalność edukacyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł55 m² 53,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków, ul. Armii Krajowej english version below Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55 m zlokalizowane w bloku przy ul. Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł343,10 m² 5 770,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 013 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkowy dom o powierzchni 284,4 m w malowniczej Iłowej - przestrzeń, komfort i spokój w jednym miejscu! Z przyjemnością prezentujemy przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

43,21 zł/m²24 m² 1 037 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Morestate ma przyjemność zaprezentować lokal biurowy położony przy ulicy Szafrańskiej. Podstawowe informacje Lokal znajduje się na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku. Jego powierzchnia wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł1 293 m² 1 353,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1293 m2 położona na Gumieńcach w Szczecinie. Powierzchnia pum 1050 m2. Dla działki obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. W trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

14 900 zł180 m² 82,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajmu dom na cele biurowe, kancelarię o łącznej powierzchni 180m2 w Piasecznie. Budynek posiada dwie kondygnacje. każda o pow. około 90m2. Przestronne wnętrza w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 360 zł59,76 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Szukasz nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 121 m² 80,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości sverum ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Zawada, o powierzchni 1121 m - idealną propozycję dla.