Nieruchomości

239 860 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

999 000 zł138 m² 7 239,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny Dom Premium w Góraszce 136,63 m.kw. z ogródkiem Dom posiada swój prywatny ogródek .Garaż. Ogrzewanie podłogowe na parterze. Gmina Wiązowna to wyjątkowa inwestycja znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł1 000 m² 139,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działki położone na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych, zaledwie 5 kilometrów od granic Łodzi. Tylko jedna działka w tak atrakcyjnej cenie! Nie zwlekaj z decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł140 m² 9 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Nowa inwestycja wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Odrębny lokal mieszkalny w zabudowie dwu-lokalowej. Oddany będzie w stanie deweloperskim w IV kwartale 2026 z instalacją co,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł274,53 m² 6 010,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 281 m²

Swoszowice! Przestronny 7 pokojowy dom wolnostojący, położony na prawie 13 arowej działce, w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Osterwy w Krakowie. Oferta bez prowizji dla Kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 199 000 zł489 m² 2 451,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:997 m²

Sprzedam okazałą kamienice z wyodrębnionymi pięcioma mieszkaniami w Dąbrowie Górniczej przy Ul. Hetmanskiej Oferujemy Państwu okazałą kamienice z wyodrębnionymi pięcioma mieszkaniami.

Szczegóły ogłoszenia

376 500 zł7 531 m² 49,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża atrakcyjna działka położona w Kołpakach gm. Zabłudów. Powierzchnia działki 7531m2 pozwala na wiel niebanalnych inwestycji. Opoekun oferty Artur Nowakowski   . Ardvil group=.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 000 zł215 m² 15 344,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:384 m²

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Orłowa - dom z potencjałem inwestycyjnym i lokalem użytkowym. Gdynia Orłowo | 215 m | 600 m do morza | Gabinety lekarskie lub możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 570 zł30,40 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji! bez podatku pcc! okazja! hit cenowy W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! osiedle oaza spokoju! jedyne osiedle W lublinie gdzie Z okien.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł135 m² 62,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Biuro nieruchomości Dream House Broker s ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia przestronny, nowoczesny segment szeregowy o powierzchni 135 m , z garażem w bryle budynku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 690 000 zł268 m² 17 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Olszynki Park to miejsce doskonałe zarówno do zamieszkania w świetnie skomunikowanej okolicy w sercu Rzeszowa, lokalizacja gustownego biura lub jako inwestycja środków pod kątem zwrotu.

Szczegóły ogłoszenia

1 640 000 zł120 m² 13 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 093 m²

Chcesz zamieszkać w magicznym miejscu w Karkonoszach? Wiosenna promocja! 1.640.000,- Drewniany domek z duszą - stoi, nie cieknie, nie odpadają ściany, a dach nie przecieka! Kominek -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 130 000 zł148,57 m² 7 605,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Nowoczesny dom dla rodziny Grodzisk Mazowiecki. Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny w budynku dwulokalowym o powierzchni 148,57 m , zaprojektowany z myślą o komforcie życia.

Szczegóły ogłoszenia

15 300 zł613,30 m² 24,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Hala pod wynajem w centrum Koszalina, blisko cargo pkp i pks. Pomieszczenia hali wraz z powierzchnią biurową 613,30m2 Koszalin ul. Szczecińska Oferujemy pod wynajem halę o powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł900 m² 311,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900 m2 położona w miejscowości Milejowice , gmina Żórawina, powiat wrocławski. Media: woda w drodze przy działce, skrzynka elektryczna na.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł250 m² 4 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:941 m²

Dom po dużej modernizacji w Rzeszowie to miejsce, które łączy przestrzeń, funkcjonalność i oszczędność. Położony przy ul. Makuszyńskiego, na płaskiej, ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł39,30 m² 2 137,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. śląskim, w powiecie bytomskim przy ul. Kopalnianej 5/1.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł145 m² 4 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 003 m²

Marzysz o domu niedaleko miasta? Z przyjemnością przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego zlokalizowanego w miejscowości Korzeniste, gmina Mały Płock,.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 999 zł22 446 m² 222,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuje do sprzedaży działkę z dużym potencjałem usługowo-mieszkalnym. Obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego uchwała nr. XXXV.314.2017 z dnia 2017-08-25 obszar 1U oraz 2U.

Szczegóły ogłoszenia

62,05 zł/m²48,35 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko w Best Nest Do wynajęcia parterowy lokal z witryną, w apartamentowcu z 2013 roku o powierzchni 48,35 m2. Zlokalizowany na Górnym Przedmieściu u zbiegu ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł6 500 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż! Nieruchomość - działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o powierzchni 6500m2 na której znajduje się budynek magazynowy z częścią biurowo-socjalną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Sianowska

Osieki,zachodniopomorskie

162 050 zł1 038 m² 156,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana - tylko 500 m od jeziora oraz 4 km od morza i miejscowości Łazy! Lokalizacja: osieki, woj. zachodniopomorskie Powierzchnia działek: 1038 m2.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł25 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szukasz gotowego lokum, które nie zrujnuje Twojego portfela? To studio przy ul. Kokoryczki 5 (nowa Grochowska) łączy wysoki standard wykończenia z wyjątkowo niskimi kosztami utrzymania Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł1 664 m² 1 081,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:1 881 m²

Nieruchomość idealna pod inwestycję Z dużym potencjałem Chcesz przenieść firmę do większego budynku znajdującego się w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł195 m² 6 564,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

[English description below] Na sprzedaż dom nad Narwią będący idealnym miejscem odpoczynku i przystanią do pracy zdalnej. W domu najmocniejszy internet do pracy zdalnej Piękny wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł45,40 m² 7 687,22 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 45,40 m2 usytuowane na 6 piętrze w bloku z widną na os. Staszica. Cena mieszkania: 349.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - 2.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł5 000 m² 39,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Kamionna, gm. Trzciana działka budowlano-leśna. Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 50 arów, położoną w malowniczej i spokojnej okolicy. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²84 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Prezentujemy lokal do wynajęcia usytuowany w eleganckiej kamienicy w ścisłym centrum miasta. Lokal znajduje się na w części piwnicznej budynku, do którego prowadzą stylowe schody. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł59,21 m² 9 947,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż 3-pokojowe, jasne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 59,21 m2, położone na 2. piętrze przy ul. Orzeszkowej w Szczecinie. Mieszkanie przeszło generalny remont ok. 10 lat.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

1 990 000 zł550 m² 3 618,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 648 m²

Uwaga! nowa cena! Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ładny dom (400m2) ze skrzydłem dobudowanym do nieruchomości, o powierzchni 150m2, na działalność gospodarczą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

787 000 zł46,52 m² 16 917,45 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Komfortowe i ustawne 2 pokoje | Balkon | Garaż | Zieleń wokół [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Na sprzedaż stylowe, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł168 m² 6 845,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 054 m²

Dom w Pokrówce przy ul. Mostowej to propozycja dla osób, które chcą się wprowadzić bez remontów i dodatkowych kosztów. Kilka lat temu przeszedł gruntowny remont, który realnie podniósł.

Szczegóły ogłoszenia

565 940 zł27,40 m² 20 654,74 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Idealna inwestycja w Gdańsku | Kawalerka 27,4 m | Nowe budownictwo Murapol Scarpa Na sprzedaż kompaktowe i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 27,40 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 070 zł66,65 m² 8 013,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpłatenie pomagamy W uzyskaniu kredytu! mieszkanie Z ogródkiem wykończone "pod klucz" Mieszkanie usytuowane parterze, składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²109 m² 4 687 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal biurowy 109 m - centrum Orłowa, aleja Zwycięstwa Szukasz przestrzeni dla swojego biznesu w prestiżowej lokalizacji? Ten lokal to połączenie funkcjonalności, wygody i doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Grajewo,podlaskie

285 000 zł72,97 m² 3 905,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjna lokalizacja oraz funkcjonalny układ pomieszczeń. Mieszkanie 72,97 m2 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na 3. piętrze w kameralnym, trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł56 m² 52,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę nowoczesnego, oryginalnego i klimatyzowanego 56-metrowego (58,5m2 po podłodze) apartamentu z dużymi przeszkleniami i z aż.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 122 m² 1 024,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1122 m w centrum Grodziska Mazowieckiego idealna pod inwestycję lub dom jednorodzinny Na sprzedaż nieruchomość położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w samym centrum Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

34 zł/m²16,83 m² 572 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu pomieszczenia handlowo-usługowego, gotowego do użytkowania. Lokal znajduje się na parterze dworca w Elblągu i ma powierzchnie 16,83 m2. Okna nowe, na podłodze kafle, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł40 m² 16 125 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

m11 Na sprzedaż lokal o powierzchni 39,25 m , położony w prestiżowej inwestycji - ulica Nad Strugą. Doskonała propozycja dla inwestorów i przedsiębiorców - możliwość pełnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł40,01 m² 14 746,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Komfortowy, dwupokojowy apartament w Mielnie, ok. 10 minut spacerkiem do przepięknego wybrzeża Bałtyku. Budynek oddany do użytkowania w 2022 r. Apartament wykończony i wyposażony pod.