Nieruchomości

239 862 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

950 000 zł232,23 m² 4 090,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 990 m²

Oferujemy do sprzedaży dom z dwoma niezależnymi mieszkaniami o łącznej powierzchni ok. 174m2, położony w niezwykle korzystnej komunikacyjnie części Mazańcowic tj. miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł1 600 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania pięknie usytuowana działka budowlana w miejscowości Słubica o powierzchni 1600m2 i wymiarach 65mx25m. Bezpośredni dojazd do działki drogą asfaltową. Media miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 464 zł32,81 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem G105 o pow. 32,81 m2, położone na parterze nowoczesnego apartamentowca w II etapie inwestycji Let's Sea.

Szczegóły ogłoszenia

3 165 zł1 266 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia nieutwardzony teren o powierzchni 1266,00 m2, położony w Częstochowie w obrębie ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

300 000 zł2 481 m² 121 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 0,2481 ha w miejscowości Mościsko. - prąd na działce - woda w drodze - wjazd z drogi asfaltowej - mpzp - teren płaski - wokół luźna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 022 700 zł120,11 m² 8 514,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:133 m²

Idealny dom dla rodziny w Gdyni - Flora Park! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty domu z własnym ogrodem, prywatną przestrzenią, zielonym otoczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 001 m² 99,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka na górce z widokiem. Działka budowlana z mpzp, blisko zalewu. Połczyn Zdrój Działka o powierzchni 2001 m2, trapez o wymiarach 37 na 52 metrów, działka narożna.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł39,72 m² 6 294,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż oferujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł200 m² 19 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 489 000 zł361,70 m² 4 116,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:698 m²

Dom w świetnej, spokojnej lokalizacji. Idealne dla rodziny lub osób, które chcą mieszkać w nadmorskim klimacie, łącząc z wynajmem pokoi. Możliwość zamiany na inna nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł32 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia mieszkania w Ornontowicach przy ulicy Żabik o pow. 32m2, usytuowane na parterze, jak również na wyższych piętrach. Lokale składają się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 490 000 zł195,07 m² 12 764,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:346 m²

Atuty Dom jednorodzinny o powierzchni 195,07 m - przestronny i funkcjonalny układ odpowiadający zarówno rodzinie, jak i osobom ceniącym dużo przestrzeni wewnątrz. Segment prawy.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł78,75 m² 8 241,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:61 m²

Bezczynszowy Segment narożny w cenie mieszkania / dwa miejsca parkingowe w cenie/bezpośredni dostęp do Ogrodu/ przystanek autobusowy 738 przy osiedlu / doskonała Lokalizacja - super dojazd do S8.

Szczegóły ogłoszenia

1 905 000 zł1 885 m² 1 010,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam Państwu działkę budowlaną położoną w Mrzeżynie. Działka o powierzchni 1885 m2, z możliwością wjazdu z dwóch stron. Położona u zbiegu dwóch ulic z dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kęty

Kęty,małopolskie

246 750 zł987 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka o powierzchni 987 mkw położona jest w Kętach, obręb Kęty Wschód, rejon ulicy Polnej. Działka ma kształt zgrabnego czworokata o wymiarach około 40x43x31x18m.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł58 m² 5 948,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z własnym ogrodem w malowniczym Łęczu. Prezentujemy ofertę sprzedaży bezczynszowego, trzypokojowego mieszkania, które stanowi idealną alternatywę dla życia.

Szczegóły ogłoszenia

374 900 zł3 749 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 3749 m2, położona w miejscowości Nowe Gniewniewice, gmina Leoncin. Piękna okolica - otulina Kampinoskiego Parku Narodowego i tereny nadwiślańskie. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł72 m² 8 541,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową lub usługową w Białymstoku na osiedlu Słoneczny Stok przy ulicy Upalnej. Lokal położony na parterze, z niezależnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kcynia

Kcynia,kujawsko-pomorskie

610 000 zł272 m² 2 242,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 500 m²

Koniecznie sprawdź - duży dom wolnostojący z budynkami gospodarczymi koło Kcyni. Dom został wybudowany w 1984 z cegły oraz suporeksu o grubości 40cm z dylatacją dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł126,05 m² 5 862,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:262 m²

*****bez prowizji***** *****bez pcc***** dom 126 m Z garażem - inwestycja nova osada przyłęki Nova Osada to kameralne osiedle 14 nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej, położone.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł117,08 m² 1 699,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:299 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej - stan surowy otwarty lokalizacja: adres: biała Wieś ul. Osiedle Morelowe specyfikacja: numer ewidencyjny.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł242 m² 1 983,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z rzadko spotykaną ofertą. Jedna z nielicznych działek w tak dogodnej lokalizacji. Mpzp. Cena oferty jest ceną netto. Tej nieruchomości nie znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

3 487 000 zł2 564 m² 1 359,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 175 m²

Na sprzedaż budynek przemysłowo-usługowo-magazynowy w dobrym stanie technicznym, położony w bardzo dobrej lokalizacji, na osiedlu Kołychawa, w miejscowości Biała Podlaska, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 788 m² 81,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości divo oferuje do sprzedaży: działka w miejscowości Myślachowice. Myślachowice to niewielka miejscowość w gminie Trzebinia, wokół, duża ilość lasów, terenów.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł68,40 m² 8 991,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Olsztyńskie Centrum Nieruchomości prezentuję Państwu na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Olsztynie na Osiedlu Generałów przy ul. Generała Józefa Hallera. Miejsce ciche i spokojne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 223 089 zł53,41 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Symfonia Praga - Nowoczesny apartament na Kamionku Nie pobieramy prowizji od Kupującego Wyjątkowa architektura i standard Inwestycja Symfonia Praga to zespół 5 kameralnych budynków o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

40 822 110 zł194 391 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem niniejszej oferty jest grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 19,4 ha, zlokalizowany w miejscowości Badowo-Mściska, na terenie gminy Mszczonów. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł12 800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość w województwie pomorskim w powiecie kościerskim w Kościerzynie. Działka o powierzchni 12.800m2 objęta MPZP. Działka graniczy z łowiskiem w około liczne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia blaszany garaż, magazynek o powierzchni 25 mkw. Wysokość ok 3,5m. Położony na terenie zamkniętym. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 332 zł28 m² 14 297,57 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez pcc bezpośrednio od dewelopera idealne pod wynajem Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27,42 m z balkonem, położona na Winogradach - jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

13 €/m²1 200 m² 15 600 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronna i funkcjonalna powierzchnia biurowa o łącznej powierzchni 1200 m , zlokalizowana w nowoczesnym budynku biurowym przy ul. Postępu. Biuro zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł10 047 m² 298,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

New House Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży gruntu inwestycyjnego położonego w Dorotowie gm. Stawiguda w odległości 11 km od Olsztyna. Grunt bezpośrednio przy drodze ekspresowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł37 m² 17 567,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam na sprzedaż idealne mieszkanie z jedną sypialnią na start lub pod inwestycje, w standardzie deweloperskim, na ul. Kalwaryjskiej. Prezentowana nieruchomość znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

793 526 zł91,78 m² 8 645,96 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje | ogród + ogromny taras | idealne dla rodziny Cena promocyjna: 793 526 zł (zamiast 885 306 zł) - miejsce w hali garażowej: 43 000 zł - miejsca zależne 2 szt. w hali garażowej 64.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł91,34 m² 7 992,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Atrakcyjne, bezczynszowe mieszkanie z udziałem w ogródku przy ul. Poli Gojawiczyńskiej! Usytuowane jest na trzecim piętrze współdomu z lat 90-tych. W budynku są tylko trzy.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł100 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:804 m²

Ofertą sprzedaży jest dom o pow 100 mkw zlokalizowany na Tysiącleciu Składa się z : - salonu połączonego z kuchnią - dwóch sypialni - przedpokoju W jednej sypialni znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł8 312 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę pod zabudowę szeregową i jednorodzinną położonych w Wierzbnej, dojazd do Świdnicy zajmuje raptem 5 minut! Dojazd do działek drogą polną- gminną. Istnieją trzy.

Szczegóły ogłoszenia

52 164 zł2 898 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę, wynajęcia hali magazynowej zlokalizowanej przy węźle komunikacyjnym w Gądkach od południowej strony aglomeracji poznańskiej. Idealny punkt komunikacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

67 zł/m²21 m² 1 407 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy w centrum Warszawy - 21 m2 (śródmieście - metro centrum). Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety. Cena najmu 67 zł /m2.

Szczegóły ogłoszenia

179 999 zł4 950 m² 36,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Różan , działka 4950m2, budowlana, pierwsza w pasie zabudowy, atrakcyjne położenie, wjazd z drogi asfaltowej, możliwość podziału, spokojna okolica media: możliwość przyłączenia wody,.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²300 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokale biurowe około 300m2 - Lublin, czuby Możliwość wydzielenia mniejszej powierzchni, lokale zlokalizowane na 3 parterze, toaleta i pomieszczenie socjalne w częściach.