Nieruchomości

240 053 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

679 000 zł58,50 m² 11 606,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Istnieje opcja połączenia tego mieszkania i uzyskania jednego, dużego lokalu o powierzchni ponad 110 m2, unikat w okolicy! O więcej informacji dopytaj agenta. Na sprzedaż trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

36,44 zł/m²172,90 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę obiekt w Barniewicach. Lokalizacja: barniewice to miejscowość granicząca z Gdańskiem Osową. Szybki dojazd do lotniska i do obwodnicy Trójmiasta. Obiekt: obiekt składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 000 zł40,89 m² 30 056,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż 3 pokojowy apartament przy plaży w Międzyzdrojach - Baltic Luxury Residence W ofercie sprzedaży wykończony 3 pokojowy apartament znajdujący się na parterze pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

1 019 900 zł60,12 m² 16 964,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 60,12m2 w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie przy ulicy E. Radzikowskiego. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

56,78 zł/m²292,38 m² 16 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferuję na wynajem przestronne biuro o powierzchni 292,38 m2 położone na Mokotowie przy ulicy Bukowińskiej. Lokal znajduję się w wysokiej klasy budynku biurowym z recepcją przy wejściu.

Szczegóły ogłoszenia

239 795 zł1 205 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pobuduj dom marzeń w pobliżu lasów i jeziora. Na sprzedaż 2, sąsiadujące ze sobą działki budowlane Os. Góry, ul. Ruczajowa Pow. 1204 i 1205 m2, kształt prostokąta mpzp- zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Piła,wielkopolskie

849 000 zł97,87 m² 8 674,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowy apartament 97,87 m 2 w stanie deweloperskim, 4 pokoje, i piętro, w Pile, osiedle Górne. Prezentowane zdjęcia są częścią wizualizacji. Pokoje dobrze doświetlone, duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł130 m² 2 231 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania dom w miejscowości Wawrzeńczyce zlokalizowany na działce o powierzchni około 900 m2. Wjazd do nieruchomości z drogi asfaltowej. Budynek podzielony jest na trzy strefy.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł56,63 m² 2 737,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, przy ul. Orzechowskiego 13/4 w Częstochowie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł80 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 10 arów, położoną w spokojnej i malowniczej okolicy Jaworza Górnego. Nieruchomość usytuowana jest bezpośrednio przy lesie, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

7 800 000 zł400 m² 19 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:12 200 m²

Wyjątkowy pensjonat Z panoramą kazimierza dolnego! nowa cena! Kazimierz Dolny | unikalny widok | 6 apartamentów | potencjał na 8 apartamentów premium | wysoki standard Cena: 7.800.000 zł - do.

Szczegóły ogłoszenia

21,08 zł/m²106,73 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam Państwu lokal do wynajęcia blisko Bulwaru nad Wisłą w Tczewie. Nieruchomość: - powierzchnia: 106,73m2 - miejsca parkingowe ogólnodostępne są dla Klientów przed budynkiem - wejście.

Szczegóły ogłoszenia

864 000 zł62 m² 13 935,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ckdom prezentuje apartament Premium z ogródkiem ul. Klonowa Kielce 61,66 m2 Biuro Nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować apartament Premium usytuowany na parterze nowoczesnego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 349 000 zł560 m² 5 980,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:960 m²

Atuty: * Duża, ustawna działka: 960 m * Doskonała lokalizacja z potencjałem wzrostu wartości * Spokojna, zielona okolica z niską zabudową; * Świetna komunikacja z centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Lanckorona,małopolskie

523 000 zł15 400 m² 33,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mint Property prezentuje wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Lanckorona miejscu o niepowtarzalnym klimacie artystycznym, słynącym z drewnianej zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł1 487 m² 4 035 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Czyżyny al. Jana pawła II ok. 15 ar zgodnie planem zagospodarowania przestrzennego tereny zabudowy usługowej z przeznaczeniem pod usługi między innymi pod akademik, hotel, biurowiec. wskaźnik.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł240 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, z dobudowaną w latach późniejszych (1987r.) częścią z tyłu domu, która może służyć jako dodatkowe mieszkanie lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m , położone na 2. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu z windą. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 749 900 zł205 m² 8 536 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom ok. 205m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący, parterowy o powierzchni ok. 205 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

559 999 zł115 m² 4 869,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 4-pokojowe z poddaszem i garażem 115 m , Zagrody Przybysławskie Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 115 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł1 727 m² 54,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

M3n Biuro Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią ogłoszenia; 1.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł38,70 m² 12 403,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie na półpiętrze znajdujące się niedaleko Ogrodu Botanicznego w centrum Wrocławia, nieopodal wielu uczelni wyższych. Posiada łączną powierzchnię 38.70m2. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 017 m² 54,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy Nieruchomość gruntową, położoną w miejscowości Poddubówek, znajdującej się w malowniczych terenach Suwalszczyzny w bezpośrednim sąsiedztwie Suwałk. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 684 zł39,96 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż nr oferty sldoc8944 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, powierzchnia: 39,96 m2 ilość pokoi: 2 piętro: i Komórka lokatorska- 7500 zł Przedstawiamy Państwu nową inwestycje w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł50,94 m² 10 188,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

* kupując swoje pierwsze mieszkanie nie zapłacisz Podatku pcc 2% w tym przypadku będzie to oszczędność 10 580 zł (potwierdź czy spełniasz warunki u agenta prowadzącego) Na sprzedaż:.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł1 238 m² 399,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1238 m , położona w centrum Łomży przy ul. Kierzkowej. To doskonała propozycja dla osób planujących budowę domu jednorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

6 499 000 zł300 m² 21 663 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:66 750 m²

Biuro nieruchomości Landowscy oferuje Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną domem całorocznym, wolnostojącym oraz budynkami przemysłowo-usługowo-gospodarczymi i biurowymi. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł5 221 m² 133,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Powierzchnia : 5221 m2 Cena : 699 000 zł Nr ewid.: 1660/2 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, niezabudowana. Działka w kształcie trapezu o wymiarach ok. szer. 70 oraz ok.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Grylewo

Grylewo,wielkopolskie

75 000 zł1 249 m² 60,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż: 4 działki budowlane w Grylewie, gm. Wągrowiec Oferujemy na sprzedaż 4 działki budowlane , położone w miejscowości Grylewo, gm. Wągrowiec, pow. wągrowiecki. Każda z nich.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł7 800 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 4 km od morza, 2 km do jeziora Kopań, 4 km do Darłowa - zadbana łąka Na sprzedaż zadbana łąka położona na wysokości ok. 40 m n.p.m., w spokojnej okolicy Zakrzewa. Do wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł403 m² 32,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni użytkowej 403 m , stanowiąca część budynku biurowo-magazynowego. Na terenie działki znajdują się również miejsca parkingowe zewnętrzne. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł66 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 66 m2, znajdujące się w spokojnej części Międzywodzia, jedyne 50 m od morza. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł10 016 m² 59,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu do sprzedaży niezabudowaną nieruchomość gruntową w części przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, wolno stojącą. Nieruchomość objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł54,83 m² 4 559,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polecamy! 1794M Nowy Sącz- ul. Kusocińskiego- stbs, mieszkanie 2-pokojowe, pow. 54,83 m2, miejsce postojowe, balkon. Cena: 250 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest cesja praw do dwupokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł550 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:750 m²

*dochodowy hostel pracowniczy | gotowy biznes | umowy najmu * Na sprzedaż dochód pasywny w sprawdzonym modelu biznesowym - funkcjonujący hostel pracowniczy z najemcami oraz dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 600 m² 159,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana nieruchomość gruntowa zlokalizowana w Kamionku powiat Szczycieńskim, gmina Szczytno obręb Lipowa Góra Zachodnia o powierzchni 1600 m2.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł133,02 m² 1 496,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 133,02 m w spokojnej, zielonej okolicy Marciszowa - idealne dla osób ceniących komfort, naturę i własną aranżację! Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy

Rzeszów,podkarpackie

770 000 zł116,76 m² 6 594,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Zapraszam do zapoznania z ofertą domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 116,76 m2 wraz z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku zlokalizowany na osiedlu Budziwój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

268 461 zł36,70 m² 7 315 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w nowej inwestycj w Wągrowcu - Osiedle Grunwald. Wysoki standard! - w cenie ogrzewanie podłogowe - rolety elektryczne i okna rehau 3-szybowe - wysoki standard części.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł37,86 m² 8 188 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 37,86m2, parter, 2 pokoje z balkonem , os. Barskie w Nowym Sączu. Przedstawiam Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 37,86 m2, położone na parterze - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł47 m² 13 617,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane przy ul. Łuszczkiewicza w dzielnicy Prądnik Czerwony. To idealna propozycja dla.