Nieruchomości

239 986 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

 

Piętro:1/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 400 zł

Kordian ochocki Agent prowadzący   Oferuję do wynajęcia komfortowy pokój znajdujący się w mieszkaniu na pierwszym piętrze domu jednorodzinnego, zlokalizowanego w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²336,38 m² 18 501 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowoczesny lokal użytkowy do wynajęcia 336,38 m - wysoki stoczek 54, białystok Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 336,38m , usytuowany w nowo powstającym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 174 zł25,34 m² 14 924 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe mieszkanie świetna lokalizacja! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,34 m , położone na 2. piętrze. Lokalizacja: - około 5 km od morza Cena: 378 174 zł Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 000 zł71,52 m² 5 760,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oferta bezprowizyjna, brak podatku pcc 17a Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 71,52 m , zlokalizowane na parterze kameralnej inwestycji w Łosinie (ul. Pogodna),.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom bliźniak Jawor

Jawor,dolnośląskie

175 000 zł84,11 m² 2 080,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:345 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu mieszkania/połowy domu z możliwością prowadzenia działalności usługowej, na działce 3,5 ara z dwoma garażami na ul. Starojaworskiej.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł2 085 m² 98,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Polecamy Państwu na sprzedaż działkę położoną, na obrzeżach Rogoźna, przy ulicy Boguniewskiej, w miejscowości Studzieniec. Teren objęty decyzją o warunkach zabudowy dla budowy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł658 m² 5 471,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:24

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż budynek komercyjny o przeznaczeniu handlowo usługowym, o powierzchni użytkowej 638 m2, położony w dzielnicy Bieżanów- prokocim. Budynek : Powierzchnia budynku całkowita 750.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł76 m² 12 486,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atuty: * Lokal w sąsiedztwie ulicy Kartuskiej * Wysoki standard budynku * Duże witryny * Korzystny i przestronny układ * Duże możliwości aranżacyjne lokalu lokalizacja: gdańsk - Jasień.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 234 zł27,36 m² 14 811,18 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup bez prowizji, brak podatku pcc, sprawdzony deweloper, możliwość odliczenia vat 23%, kwota podana jest brutto Nowoczesne lokale inwestycyjne - Gdańsk, na sprzedaż atrakcyjne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 000 zł75,73 m² 8 794,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji, bez podatku pcc - prezentacje również w weekendy *** *** Zakończenie inwestycji w I/II kwartale 2026 r. *** Na sprzedaż nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł35 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Mały domek z garażem na dużej działce - 2000 m w cenie mieszkania! Szyszyńskie Holendry - blisko Ślesina i jeziora! Cena jak za mieszkanie - a zyskujesz dom z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł85 m² 17 059 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Przestronne 2-poziomowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85 mkw. położone w budynku, w zabudowie szeregowej, w zielonej okolicy na Bieżanowie Nowym przy ul. Korepty. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

100,93 zł/m²89,17 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 89,17 m2. W pełni wykończony i gotowy do użytkowania lokal biurowy, usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł391 m² 279 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż działka o powierzchni 391m2, położona w centrum Darzlubia przy ulicy Puckiej. Okolica oferuje liczne tereny zielone, które umożliwiają.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł6 921 m² 184,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdańskiej dzielnicy - Rudniki, we wschodniej części miasta nad Martwą Wisłą. Ma charakter przemysłowo- usługowy. Na północy poprzez Martwą Wisłę.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł9 500 m² 1 578,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż - Konstancin-Jeziorna, ul. Gąsiorowskiego 3 | 9500 m pod rezydencję lub usługi | 15 mln zł Szukasz działki na sprzedaż w prestiżowej lokalizacji Konstancina-Jeziorny.

Szczegóły ogłoszenia

234 500 zł6 700 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kup bez prowizji! Działka o pow. 6700 m2 położona Skarżysko Książęce przy ul. Rycerskiej oraz ul. Kościelnej w obrębie Skarżysko -kamienna. Sąsiedztwo to zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł27 m² 107 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka przy Placu Trzech Krzyży/ul. Wilcza topowa lokalizacja Jasna i przytulna kawalerka, położona w samym sercu Warszawy, w reprezentacyjnej części Śródmieścia tuż przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

2 280 000 zł223 m² 10 224,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:905 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący W bojszowach. Powierzchnia użytkowa : 183,70 m2 Powierzchnia całkowita : 409,40 m2 Powierzchnia działki : 905 m2 Układ pomieszczeń: piwnica: - komunikacja - 20,35 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Olecko,warmińsko-mazurskie

2 300 zł59,70 m² 38,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Olecko, ulica Gołdapska, do wynajęcia nowe 3-pokojowy apartament W inwestycji klonova park - wysoki standard. Oferujemy do wynajęcia świeżo wykończone, komfortowe mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł5 424 m² 106,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas w ajon Nieruchomości - nie szukaj dalej! Posiadamy na sprzedaż działkę o numerze 119 w całości budowlaną wielkości 0,5424 ha położoną w Dankowicach przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 100 000 zł130,93 m² 16 039,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu boszkowo - komfortowy w pełni wykończony wolnostojący dom Boszkowo to jedno z najpiękniejszych miejsc w regionie, położone nad.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 położone na 2 piętrze bloku przy ul. Glazera 4 w Przemyślu. Mieszkanie składa się z dużego, jasnego pokoju o pow. ok 20 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł3 400 m² 35,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3300 m2 w okolicy miejscowości Bogdanki z możliwością zabudowy, usytuowana w bardzo malowniczej okolicy. W pobliżu działki prąd oraz woda, grunty klasy.

Szczegóły ogłoszenia

24,77 zł/m²80,75 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Idealny lokal pod usługi/punkt handlowy/gabinet/kancelarię przy ul. Dąbrowskiego 25a tuż przy moście teatralnym na jeżycach Lokal 80,75 m2 usytuowany jest w podziemiu z wejściem od parteru.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł6 255 m² 511,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka Z rozpoczętą budową inwestycji - 12 domów jednorodzinnych Do sprzedania atrakcyjna, uzbrojona działka budowlana o pow. 62,55 ara zlokalizowana w miejscowości Mników, gm. Liszki.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł38 m² 14 447,37 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Hot oferta! tylko W pepper house! Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Przymorzu Wielkim. To idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²159,62 m² 4 789 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Mickiewicza 11, busko Zdrój Powierzchnia uż.: 159,62 m2 Liczba pomieszczeń: 8 Grunt: dz. ewid. nr 7 o pow. 2452 m2 Cena: 30,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

2 185 000 zł174 m² 12 557,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Dzień dobry, mam na imię Monika i z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowy, dwupoziomowy apartament klasy premium o powierzchni użytkowej 174 m (216 m powierzchni podłogi),.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł28,50 m² 8 737 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronna kawalerka z balkonem przy ulicy Kopernika Lokal składa się z przestronnego pokoju z balkonem, widnej kuchni, przestronnej łazienki i przedpokoju. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

319 900 zł37,73 m² 8 478,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży kawalerki w stanie deweloperskim. Lokal w kameralnym budynku z 12 mieszkaniami mieści się przy ulicy Grzybowej w Sosnowcu. Układ funkcjonalny:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kcynia

Kcynia,kujawsko-pomorskie

379 000 zł124,90 m² 3 034,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:670 m²

Dom parterowy na sprzedaż, kcynia, powiat nakielski 3 oddzielne lokale mieszkalne - jedna nieruchomość Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości z dużym potencjałem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł3 013 m² 398,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 013 m²

Na sprzedaż oferuję nieruchomość zabudowaną budynkami użytkowymi o funkcji produkcyjno - magazynowej z zapleczem biurowo-socjalnym. Nieruchomość składa się z kilku brył.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł950 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o pow. ok 950 m2 zlokalizowanej w Krasiejowie, tuż przy granicy z Ozimkiem (w bliskim sąsiedztwie Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

364 320 zł1 584 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

***działka 1584 m2***zaciszne miejsce***własny las***5 km od białegostoku Zapraszamy na bezpłatna prezentację działki położonej w okolicach Niewodnicy Nargilewskiej. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

744 785 zł59,21 m² 12 578,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe - Ogród 187m! 3 pokoje pow. 59,21mkw/ Ostatnie dostępne Apartamenty / centrum miasta / blisko pkp - tylko 500m / Ogrody / wysoki standard/ bez prowizji / zakup bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł267,92 m² 5 968,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:508 m²

Jedyny w swoim rodzaju pensjonat w malowniczej Ustce przy ulicy Krokusowej w zabudowie bliźniaczej przeznaczony pod najem 8 apartamentów - każdy z łazienką oraz aneksem kuchennym!.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł186,60 m² 3 965,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:624 m²

Ofertą sprzedaży jest komfortowy dom wolnostojący położony w willowej dzielnicy Stargardu - ul. Sadowa. Dom posadowiony na działce o powierzchni 624 m.kw. Budynek dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²455 m² 31 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura mają bardzo uniwersalny charakter i sprawdzą się zarówno pod klasyczne funkcje biurowe, jak i działalność edukacyjną (odpowiednia wysokość i warunki formalne pozwalają na tego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

681 900 zł113,65 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie sprzedaży gotowy dom w zabudowie szeregowej segment skrajny lub środkowy o powierzchni 113,65m2 (po podłodze 120,55m2) w stanie deweloperskim z garażem jednostanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł73 m² 7 123,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2 pokojowe, bydgoskie Przedmieście Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż o metrażu 72,68m2 Mieszkanie usytuowane jest w kamienicy na pierwszym.