Nieruchomości

239 986 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

83 790 zł931 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 5 działek budowlanych w pięknej i malowniczej wsi bukowna pomiędzy Lubinem a Legnicą. Działki O numerach: 197/19 o pow. 9,31 ara - cena 83 790 zł 197/12 o pow.

Szczegóły ogłoszenia

737 000 zł71 m² 10 380,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

| na sprzedaż zadbane 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w segmencie szeregowym na osiedlu linea w Dopiewcu. 18 km od Poznania. ul. Jutrzenki, ogródek, dedykowane miejsce postojowe na auto.

Szczegóły ogłoszenia

208 000 zł32,52 m² 6 396,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe w ścisłym centrum Zgorzelca blisko granicy. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,52 m2, położone na 4 piętrze kamienicy w Zgorzelcu. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł50,50 m² 9 108,91 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

W ofercie biura na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,5 m2 zlokalizowane przy ul. Granicznej w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

75 zł/m²19 m² 1 425 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowy 19 m.kw. w Centrum Warszawy. 1 pokój. Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji w samym Centrum Warszawy. (300 m. od Metra.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł76,60 m² 7 558,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne I słoneczne mieszkanie - parter Z dużym balkonem (blok 2021r.) Komfort, styl i słońce w Twoim nowym domu. 2 pokoje z garderobą i doskonałą infrastrukturą!.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł41,01 m² 9 144,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż położone w Ścinawie przy ulicy Lipowej. Nieruchomość o powierzchni 41,01 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym i jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł34 500 m² 53,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować dwie działki, bezpośrednio graniczące z rzeką Świder. Działki o łącznej powierzchni 3,45 ha położone są w gminie Wiązowna w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł54 m² 10 648,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Telegram. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok 54 m , położone na osiedlu idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł253 m² 7 707,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Dom pod Krakowem w otoczeniu zieleni [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia nowoczesny dom na kameralnym osiedlu położonym.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z widokiem na Karkonosze - Łomnica, powiat karkonoski Na sprzedaż 4 atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Łomnica, u podnóża Karkonoszy.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²175 m² 10 325 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro 175m2 na wynajem Nowoczesny budynek biurowy, zlokalizowany w atrakcyjnym miejscu, oferuje wygodną przestrzeń biurową, którą można dostosować do wymagań najemcy. W pobliżu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł938 m² 341,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w biurze Kaczmarek Nieruchomości! Działka o pow. 938m2 położona w Goczałkowicach-Zdroju przy ul. Południowej Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł41 m² 13 170,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Walerego Eljasza Radzikowskiego w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 41.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł46,20 m² 8 419,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bardzo atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części miasta. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł280 m² 5 710,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 452 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom wolnostojący z ogromnym potencjałem, położony w malowniczej miejscowości Koleczkowo w sąsiedztwie lasów i Parku Krajobrazowego. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł37,20 m² 7 526,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w Torzymiu na ul. Biernackiego. Położone na II piętrze składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Pomieszczenia umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

894 900 zł130,40 m² 6 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Nowy bliźniak ok.127m2 z piękną działką w spokojnej okolicy. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²300 m² 2 999 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ewa   Przestawiam Państwu ofertę wynajmu budynku gospodarczego w Podgórzynie o powierzchni około 300m2. Do nieruchomości przynależy strych. Umów się na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

2 160 000 zł90 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż zlokalizowany na I piętrze, nowoczesnego budynku mieszkalnego na prestiżowym i monitorowanym osiedlu Wiślane Tarasy. Mieszkanie o pow. 90m2 składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 514 m² 165,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka położona na granicy Adamowizny z Odrano Wolą. Wśród zieleni i nielicznych zabudowań. W okolicy sklepy ,kościół, apteka ,szkoła ,przedszkole. W oddalonym 2.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł625 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 625 m2 , zlokalizowana w miejscowości Zawada Nowa gm. Policzna, powiat zwoleński. Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy na budynek.

Szczegóły ogłoszenia

186 000 zł1 200 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 12 ar położona w malowniczej okolicy w miejscowości Dąbrowa (gmina Chełmiec). Nieruchomość oddalona około 3,5 km od Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

261 000 zł785 m² 332,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer działki 106/15 lokalizacja: borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 700 metrów. Na najbliższe.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł1 507 m² 209,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka 1 507 m2 blisko lasu morza I niedaleko jeziora - nie przegap tej oferty! Parcela dobrze nasłoneczniona, z dojazdem oświetloną drogą. Działki w sąsiedztwie lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²130 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje na wynajem ok. 130m2 wykończony z dostępem na taras. Lokal usytuowany na ostatnim piętrze z windą, reprezentacyjnego budynku biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²25 m² 2 375 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal O pow. 25 m2 w sopocie blisko stacji skm lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w Sopocie. W pobliżu znajdziemy stacje skm Sopot Wyścigi oraz Gdańsk Żabianka, do których.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 002 m² 299,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości gruntowej, która stanowi harmonijne połączenie funkcjonalności z malowniczym krajobrazem. Ta działka to.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia odświeżone na nowo, po remoncie, całkowicie wyposażone mieszkanie gotowe do wprowadzenia, wśród wielu uniwersytetów i akademików w Katowicach Ligota / Panewniki! Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²221 m² 14 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Prestige nieruchomości prezentuje: nowoczesny lokal biurowy W biurowcu klasy A na powiślu Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu eleganckiego lokalu biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł52,60 m² 8 174,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Estaton ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe trzypokojowe mieszkanie 53m2 położone w północnej części miasta Nieruchomość położona jest w nowo wybudowanym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

353 600 zł2 080 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jaworzynka gm. Istebna Na sprzedaż bardzo ładna działka o powierzchni 2080 mkw położona w Jaworzynce gm. Istebna. Działka stanowi teren o regularnym kształcie zbliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł3 888 m² 87,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę położoną w Żarkach - Letnisko, gm. Poraj, powiat myszkowski. Powierzchnia działki: 0, 3888 ha Szerokość: 20 m.b. Ogrodzenie: częściowo Media: prąd, woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wińsko,dolnośląskie

365 000 zł160 m² 2 281,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu w stanie surowym zamkniętym, o powierzchni 160 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł800 m² 4 998,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Na sprzedaż dwukondygnacyjny budynek magazynowo - biurowy o łącznej powierzchni użytkowej ok. 800 m , posadowiony na działce 1030 m . Obiekt położony jest w dzielnicy włochy/opacz.

Szczegóły ogłoszenia

1 463 000 zł81,30 m² 17 995,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Kwartał, w którym zlokalizowane jest mieszkanie to wyjątkowe miejsce w Świnoujściu, z jednej strony blisko centrum, z drugiej strony zacisze pięknie utrzymanego parku. Kilkanaście.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł66,90 m² 12 690,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 66,9 m + weranda, wrzeszcz, ul. Sobótki. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 66,9 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł362,66 m² 2 702,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Do sprzedaży podpiwniczona kamienica o pow. całkowitej 362,66m2, pow. użytkowej 229,48m2 zlokalizowana w centrum Skały. Nieruchomość ulokowana w I linii zabudowy przy drodze publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

880 000 zł250 m² 3 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:483 m²

Dom Z garażem W doskonałej lokalizacji! Niepowtarzalny, wolnostojący dom mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 148 m2 (całkowitej 250,30m2) położony w malowniczym Ełku, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł122 m² 5 483,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zostało 6 domów! 0% prowizji od kupującego, brak opłaty 2% pcc u notariusza ponieważ kupujący dostaje fakturę na zakup od dewelopera! Kameralne osiedle cicha to zespół ośmiu domów-bliźniaków.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, tuż przy wsb! Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na bardzo duży balkon, - sypialnia, - łazienka z wc.