Nieruchomości

239 149 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 495 000 zł58,40 m² 25 599,32 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Super lokalizacja - tuż przy Placu Zbawiciela; 5 minut do stacji metra Politechnika. Oferujemy do sprzedaży rozkładowe, dwustronne, doskonale doświetlone 2 pokojowe mieszkanie o pow. 58,40m2.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł34 m² 5 735,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rybnik Chwałowice ul. Pukowca - M-3 z balkonem - zapraszamy. Oferujemy do sprzedaży kompaktowe mieszkanie o powierzchni 34 m2, usytuowane na drugim piętrze w niskim budownictwie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

16 €/m²364,35 m² 5 830 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Budynek biurowy z częścią usługowo-handlową na poziomie parteru i piętra, położony na warszawskim Mokotowie, u zbiegu ulic Puławskiej i Rakowieckiej. Usytuowanie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł428 m² 11,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działki nad jeziorem - wynajem Kozielsko, gm. Damasławek | Jezioro Stępuchowskie Szukasz swojego kawałka natury z dostępem do jeziora? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę - działki rekreacyjne na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

7 000 zł302 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia - hala produkcyjno-magazynowa czy usługowa w Częstochowie, dzielnica Tysiąclecie z bardzo dobry dojazdem do trasy dk1 Oferuję wynajem nowoczesnej i funkcjonalnej hali.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł22 237 m² 359,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 22237 m2 w Wolicy koło Nadarzyna. Działka kształtem zbliżona do kwadratu o szerokości od drogi ok 150 m x 145 m. Działka przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł191,80 m² 3 779,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:479 m²

Zabudowana nieruchomość gruntowa składająca się z 2 działek: nr 6574 i 6575 położonych w Sosnowcu przy ul. Olszynowej, w woj. śląskim. Działka nr 6574 o powierzchni 340.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł1 381 m² 245,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Jeśli szukasz działki pod budowę Twojego wymarzonego domu, a do tego lubisz ciszę spokój i bliskość natury, to dobrze trafiłeś. Na sprzedaż działka z możliwością zabudowy Czernica.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 173 m² 66,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do obejrzenia sielskiej działki z dwóch stron otoczonej drzewami- młodym lasem - co jest ogromnym atutem tej nieruchomości. Działka pięknie nasłoneczniona, płaska, - cisza spokój.

Szczegóły ogłoszenia

872 000 zł22 500 m² 38,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna, położona w witkowie zaledwie 10min od Stargardu. Nieruchomość gruntowa w trakcie wydania warunków zabudowy, co znacznie przyspieszy.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł2 200 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 22 ary | Oleśniczka, gmina Długołęka Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 22 ary (2200 m ), położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Oleśniczka.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł35,70 m² 12 605,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie nad morzem, podczele Kołobrzeg. Blisko 36 metrowe mieszkanie nad morzem: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, i piętro i balkon. Mieszkanie ciepłe i słoneczne -.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł15 600 m² 29,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.120806, 21.173722 Obórki, gm. Konstancin-Jeziorna Numer Ewidencyjny 51/4 Media Prąd i gaz - przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

764 100 zł54,46 m² 14 030,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament w sercu miasta usytuowany w jednym z dwóch budynków zapewniających komfort i kontakt z przyrodą. Nieruchomość w stanie deweloperskim o powierzchni 54,46m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł195,70 m² 6 382,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowy dom nad jeziorem! Malownicze otoczenie! | Znamirowice, łososina Dolna zadzwoń:   Współpracując z homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł41 m² 6 317,07 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w topowej lokalizacji Mieszkanie wykończone i urządzone w wysokim standardzie, w sąsiedztwie dzielnicy Podzamcze, nieopodal marketu Auchan, dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł220 m² 16 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 535 m²

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko w stylu Góralskim na działce o powierzchni 9535 m2. Nieruchomość dla osób, które szukają przestrzeni, prywatności i wysokiego komfortu życia.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Powiat wołomiński gmina Klembów miejscowość Michałów woj. mazowieckie. Odległość ok 4 km od miejscowości gminnej Klembów i ok. 10 km od Wołomina i Radzymina. Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł71 m² 22 535,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 71m2 znajdujące się na ul. Jesionowa na Woli Justowskiej. Lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Jesionowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 745 zł66,71 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Leśne Widoki to nowoczesny kompleks składający się z 6 budynków, w których znajduje się łącznie 12 mieszkań dwupoziomowych. Każde z mieszkań oferuje przestronne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł1 637 m² 268,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka usługowo budowlana położona bezpośrednio przy drodze krajowej. Było pozwolenie na budowę na myjnię 4 stanowiska. Działka również do najmu (4000/miesiąc plus opłaty ). Akces.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 000 zł2 670 m² 3 370,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 367 m²

Oferujemy do sprzedania obiekt o charakterze produkcyjno-magazynowym atuty: - hala O łącznej powierzchni 2 670 M 2 - grunt O powierzchni 73 ary - Obiekt pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

112,50 zł/m²24 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferuję do wynajęcia wyjątkowy lokal użytkowy położony przy ulicy Kazimierza Wielkiego, który przez 40 lat pełnił funkcję prestiżowego butiku. Lokal charakteryzuje się przestronną, szklaną.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52,90 m² 9 432,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na prezentację   wyjątkowa oferta mieszkania 3 pokojowego na oś pomorskim wyjątkowa oferta mieszkania - idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Zadzwoń już teraz.

Szczegóły ogłoszenia

79 zł/m²230 m² 18 170 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty jest nowoczesny, nowy budynek o funkcji handlowo - usługowej z możliwością poszerzenia o działalność biurową, magazynową, gastronomiczną itp. położony.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł61,90 m² 8 885,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokoje | 61,9 m | balkon z widokiem na las | 1 piętro | Os. Pomorskie Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,9 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł46,70 m² 8 029,98 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec ma przyjemność zaprezentować słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,7m , zlokalizowane w poszukiwanej części Bolesławca. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 582 m² 132,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Home-Living Nieruchomości przedstawia Państwu działkę pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z potencjałem znajdując się w miejscowości Nikielkowo 23/10, obok ulicy Parkowej, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł44,71 m² 26 615,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Św. Ducha w Gdańsku - Stare Miasto. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą, oddanego do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł251 m² 7 171,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż dwa lokale handlowo-usługowe o powierzchni łącznej 251m2 z - Lublin, czuby. . tj. - lokal nr. 1 o pow 201m2 - lokal nr. 2 o powierzchni 50m2 Obecnie lokale oddzielone.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł60,44 m² 16 528,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:180 m²

Marzysz o sporym ogródku ale stu metrowy dom to za dużo ? Unikalne rozwiązanie łączące zalety 3 pokojowego mieszkania z prawie 200 m ogrodem. Idealne miejsce dla rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie z antresolą na wynajem długoterminowy - Szczyrk. Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego mieszkania o powierzchni 58 m , położonego w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

439 185 zł38,19 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,19 mkw usytuowane na I piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

300 zł15 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia miejsce postojowe w hali garażowej nowoczesnego budynku przy ul. Lisiej 12- 14. Wjazd do hali bramą automatyczną zamykaną na pilota. Opłaty: -300 zł odstępne dla właściciela, -300.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 224 m² 118,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta: marzysz o budowie domu w cichej, zielonej okolicy? Ta nieruchomość może być idealnym miejscem dla Ciebie! Lokalizacja: zajezierze to spokojna, zielona wieś położona zaledwie około 10.