Nieruchomości

239 836 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

239 000 zł3 000 m² 79,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

NA sprzedaż Działka budowlana - Piastowo, gmina Milejewo Powierzchnia - 3000 m2 Sprzedam ostatnie dwie działki w miejscowości Piastowo. Działki o powierzchni:   m   m2.

Szczegóły ogłoszenia

158 151 zł1 329 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Gaj Grzmięca. Pojezierze Brodnickie to miejsce o charakterze wypoczynkowym z licznymi obiektami sportowymi oraz terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 990 zł66,67 m² 8 999,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, 2 poziomowe mieszkanie z instalacją fotowoltaiczną Przed budynkiem zadaszone miejsca postojowe Ładna architektura, ciekawa okolica Mieszkanie bezczynszowe o niskim koszcie utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

| do sprzedania dom z budynkiem gospodarczym w Cianowicach. Budynek z roku około 1900, zbudowany w technologii częściowo drewnianej i częściowo murowanej, pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Hala Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

2 000 €400 m² 5 €/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:118 600 m²

DO wynajęcia hale/magazynowo/produkcyjne/park logistyczny W zgorzelcu! Do wynajęcia hale/ magazynowo/produkcyjne o powierzchni od 400 do 12.500 m2 położone w Zgorzelcu. Obiekt wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł67,85 m² 8 238,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania przestronne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji ul. Dukielska w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na pierwszymi piętrze, niskiego trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 zł114 m² 43,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Budynek magazynowo produkcyjny położony w okolicy ul. Marsa. Świetny dojazd. Pomieszczenie magazynowe to otwarta przestrzeń 110m. Możliwość korzystania z pomieszczenia socjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

49,15 zł/m²332,09 m² 16 322 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal usługowo- biurowy o powierzchni 332,09 m2. Lokal znajduje się w centrum miasta. Lokal składa się z: - pomieszczenia Open Space - 5 Gabinetów - Kuchni - 4 Łazienek Wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł44 m² 88,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie dwupokojowe 41,5 m2(po obmiarze 44m2) w centrum Warszawy, zlokalizowane na parterze kamienicy z lat 30-tych. Do lokalu przynależy komórka lokatorska około 2m2. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 197 m² 121,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Położenie w samym sercu Kaszub - malownicze krajobrazy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł205,80 m² 11 656,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 349 m²

Wyjątkowy, nowoczesny dom pod lasem z potencjałem i przestrzenią, której nie znajdziesz nigdzie indziej! Żukowo, ul. Leszczynowa uwaga: dla zainteresowanych istnieje możliwość rozliczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 733 zł54,69 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie trzypokojowe z aneksem kuchennym, garderobą i łazienką 54,69m2 w stanie deweloperskim w stylowej kamienicy w centrum miasta - to oferta dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

528 360 zł6 216 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu 0,62 ha położona na Kaszubach, w urokliwie położonej wsi Ramleje koło Ostrzyc, gdzie jest cisza, spokój i zieleń. Na tym terenie można wybudować domek letniskowy na.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 864 m² 79,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1864 m2 położona na terenie gminy Limanowa, obręb Wysokie. Działka z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł248 m² 3 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:362 m²

Oferuję do sprzedaży nieruchomość z 2001 roku, położoną w Białymstoku na osiedlu Jaroszówka. Dom usytuowany jest jako szereg skrajny, powierzchnia działki wynosi 362 m2 Dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

58,33 zł/m²120 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   salon fryzjerski / idealna lokalizacja Do wynajęcia lokal w bardzo atrakcyjnej miejscu, z dużym ruchem pieszym oraz dogodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 336 m² 48,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam działkę w miejscowości Krążkowo, 2 km do Nowej Wsi Wielkiej. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 890 000 zł236,13 m² 16 473,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 694 m²

Przedstawiamy Państwu niesamowitą oferta budynku mieszkalnego położonego w samym sercu Bieszczad w miejscowości Smerek z widokiem na pasmo gór. Miejsce przygotowane zostało.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł292 m² 9 589,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 341 m²

DO sprzedania dom wolnostojący ustronie morskie Dom wolnostojący funkcjonujący jako dochodowy pensjonat Willa Alicja o powierzchni użytkowej około 292 m2 zlokalizowany spokojnej okolicy na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

5 012 760 zł27 096 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy Państwu Nieruchomość -działkę inwestycyjną- o powierzchni - 2.7096 Ha Inwestując w tą nieruchomość, po oddaniu do użytkowania, jesteś zwolniny z podatku od.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł217,03 m² 9 210,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Wyjątkowy Dom w Prestiżowej Lokalizacji Osiedle Hubalczyków! Przedstawiamy ofertę sprzedaży niezwykle rzadko dostępnej nieruchomości położonej na jednym z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż: perła w Więckowach - Dom po Generalnym Remoncie w 2025 roku! Gotowy do wprowadzenia - całe wyposażenie w cenie! Zapraszamy do wyjątkowej nieruchomości, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł5 134 m² 68,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka usługowa 5234 m | przy strefie inwestycyjnej | blisko zjazdu z A1 Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 5234 m , położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł57,60 m² 64,24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji: 30058 ***wolne od zaraz*** Lokalizacja: Nieruchomość znajduje na wrocławskim Oporowie. Lokalizacja zapewnia szybką komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł2 498 m² 118,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka w centrum Urzędowa, niedaleko drogi ekspresowej S19 Nieruchomość położona w cichej okolicy w dolinie rzeki Urzędówki. Cena tylko 118 zł/m2 Średnia szerokość: 30 m,.

Szczegóły ogłoszenia

149 630 zł1 151 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Pomlewie, w atrakcyjnej i przyjaznej mieszkańcom gminie Przywidz.Nieruchomość ma powierzchnię ok. 1151 mkw. i zgodnie z planem miejscowym jest przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł5 100 m² 2,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pyrzowice - działka na wynajem Na wynajem działka o łącznej powierzchni 5 100 m2 , położona w Pyrzowicach przy ul. Nowowiejskiej. Działka ma regularny, prostokątny kształt oraz wymiary ok.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Wojkowice

Wojkowice,dolnośląskie

90,65 zł/m²56,80 m² 5 149 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal usługowo-biurowy, znajdujący się na parterze w biurowcu (powierzchnia całkowita 56,8 m2) z windą. Lokal znajduje się w kompleksie trzech budynków trzykondygnacyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł70,10 m² 13 537,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Atuty: * m do przystanku autobusowego i tramwajowego; * m do obwodnicy południowej; * m do ul. Długiej; * 3 niezależne pokoje; * Gotowe do zamieszkania: * Ogólnodostępne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²143,45 m² 6 886 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę wynajmu lokalu na parterze budynku byłego dworca Wrocław Świebodzki. Lokal składa się z siedmiu pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł37 m² 20 243,24 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Gajcego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1971 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł105,39 m² 8 349,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:609 m²

Dom z dochodem pasywnym w Nowogardzie Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w Nowogardzie, idealny zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

92 950 zł27 400 m² 3,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka rolna w Ościęcinie. Istnieje możliwość dokupienia podobnych działek! Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł3 400 m² 96,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie w homfi Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 34 arów, zlokalizowana w malowniczej miejscowości Zgłobień, położonej zaledwie 10 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

270 750 zł2 166 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cikowice -do sprzedaży płaska działka przemysłowa położona w parku przemysłowym o pow.21,66arów, kształt prostokąta o wymiarach 20m szerokości x 110m długości. Media przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Cisowo

Cisowo,zachodniopomorskie

3 400 000 zł749 m² 4 539,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:2 010 m²

Kompleks wypoczynkowy nad morzem w skład którego wchodzą dwa urządzone domy. Ośrodek znajduje się w górnej części malowniczej miejscowości Cisowo, 2 km od morza. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

445 999 zł34,48 m² 12 935 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Oferowana nieruchomość to duża kawalerka w bloku z 2013r. na Bronowicach. Mieszkanie w bdb stanie gotowe do zamieszkania! Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł184 m² 6 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 m²

| na sprzedaż wolnostojący dom o pow. użytkowej ok. 122,80 m2 (pow. całkowita ok. 184 m2), zlokalizowany na działce o pow. 11.815 m2 w Radkowicach, w gm. Chęciny. Budowa rozpoczęta.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł178 m² 11 230,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:738 m²

DO sprzedania : bardzo klimatyczny I funkcjonalny dom O łącznej powierzchni 178 M2 posadowiony na działce O pow.738 M2. W pruszkowie. Dom jedno-piętrowy ze strychem , garażem.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł18 m² 4 444,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania garaż w zabudowie szeregowej bez kanału o pow. 18 m2, brama 2-skrzydłowa metalowa o wys.194 cm, na podłodze kafle, doprowadzona energia elektryczna, garaż zadbany, suchy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł2 569 m² 720,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę, położona w miejscowości Morawica, gm. Liszki. Nieruchomość o łącznej powierzchni 2569 m2, w skład której wchodzą.