Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

229 000 zł68,24 m² 3 355,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy zlokalizowanej w dobrze skomunikowanej, centralnej części Mieroszowa - ulicy Żeromskiego. Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł135,15 m² 17 750,65 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na sprzedaż wyjątkowy pakiet 4 nowoczesnych apartamentów o łącznej powierzchni 135,15 m2, usytuowanych w eleganckim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł73,17 m² 17 766,84 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atuty: * siłownia i sauna dostępna dla mieszkańców; * 15 min do plaży w Brzeźnie; * 10 min autem do Starówki; * 10 min do przystanku komunikacji miejskiej; * mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł121,42 m² 9 471,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szanowni Państwo, z radością prezentuję ofertę 5-pokojowego dwupoziomowego domu w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem zlokalizowanego w pucku. Ta nieruchomość to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

71 910 zł1 598 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 15,98 a (1598 m), położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Brzyska Wola. Działka ma kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

158 274 zł1 954 m² 81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki z wydanymi warunkami wz położonej w poszukiwanej lokalizacji - Postołów -bieszczady- działka:.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł211 m² 2 132,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym Otmuchów, ul. Turkusowa. Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 240 m , usytuowany w spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł80 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prestiżowa lokalizacja - u zbiegu ul. Wilczej i Marszałkowskiej. Reprezentacyjna, zabytkowa kamienica; zadbana klatka schodowa; winda; zamknięte podwórze. Piękne mieszkanie, z klimatem,.

Szczegóły ogłoszenia

8 625 zł575 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa plus pomieszczenia socjalne w Wodzisławiu Śląskim Na wynajem powierzchnia magazynowa 500 m2 plus pomieszczenia socjalne 75 m2, zlokalizowana w Wodzisławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł125 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wyobraź sobie poranną kawę we własnym ogrodzie. bliskość natury, śpiew ptaków, zapach skoszonej trawy, ciszę, spokój. Dom w którym każdy kąt został stworzony z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł128 m² 3 507,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Dom jendorodzinny W stanie surowym otwartym W spokojnej miejscoswości czemna Prezentujemy Państwu interesującą nieruchomość położoną w niedużej miejscowości Czermna, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 000 zł46,73 m² 8 495,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twój pośrednik, twój sąsôd Do sprzedaży oferujemy Państwu nowe mieszkanie W stanie deweloperskim. Uwaga! Do mieszkania przynależy komórka lokatorska, znajdującą się na pierwszej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 212 m² 41,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do nabycia w drodze przetargu nieograniczonego, nieruchomość stanowiącą działkę ewidencyjną nr 1390/9.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł109,46 m² 5 472,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:818 m²

30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości Zapraszam do zakupu nowego domu parterowego wolnostojącego w urokliwej zabytkowej wsi boruja gmina Siedlec między Zbąszyniem a Nowym Tomyślem. *.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł244,91 m² 7 717,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Na skraju miejscowości, na skraju lasu, urokliwie zlokalizowana przestronna rezydencja zupełnie nowa, ale już zamieszkała. Na sporej działce w całości budowlanej, w planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

44,44 zł/m²90 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaże w bryle budynku

Zadbany, przyjemny lokal w przyziemiu budynku mieszkalnego z oddzielnym wejściem, idealny na cele biurowe, sklep internetowy lub inne. Lokal po remoncie, czysty i pachnący. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana

Orzechowo,warmińsko-mazurskie

125 000 zł1 500 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę pow. 1500 m2., położoną w miejscowości Orzechowo, gmina Stare Juchy z pięknym widokiem na jezioro Szóstak. ( jezioro w odległości ok. 200 m.).

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł4 141 m² 60,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży pięknie widokowa nieruchomość gruntowa położona na obrzeżach Jeleniej Góry (dzielnica Goduszyn). Grunt o powierzchni 4141 m2 , w planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł190 m² 6 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

NA sprzedaż dom W marysinie Przedmiotem oferty jest połówka bliźniaka posadowiona na urządzonej działce o pow. 10 ar. W skład nieruchomości wchodzą: połówka bliźniaka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł74,76 m² 4 681,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu dwupokojowe mieszkanie w Piechowicach. Mieszkanie o powierzchni 74,76 m2 składające się z:2 pokoi przechodnich, kuchni i łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

281 520 zł4 692 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przemyśl, działki budowlane z mpzp oznaczone jako tereny mieszkalno- usługowe (4mn/u), o pow. łącznej 46,92 ara (4692 m2), niezwykle korzysta cena 60 zł/m2. Nieruchomość o pow. 32 mb.

Szczegóły ogłoszenia

453 500 zł64 m² 7 085,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio urokliwe mieszkanie na poddaszu z balkonem, o pow. 64 m2 oraz pow. całk. 72m2. Na mieszkanie składa się duża sala z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł349 m² 8 882,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:949 m²

Chcesz zamieszkać w pięknym, przestronnym domu z dużą, zadbaną działką w niedalekiej odległości od Warszawy? To jest oferta dla Ciebie. Oferujemy do sprzedaży bardzo ładny,.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł46,05 m² 19 543,97 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowy apartament W zrewitalizowanej kamienicy W sercu gdańska Prestiżowa lokalizacja | Widok na zaciszny dziedziniec | Kameralna kamienica z windą | Stylowe wnętrze *****.

Szczegóły ogłoszenia

547 000 zł43 m² 12 720,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w 4-piętrowym budynku, w doskonałej lokalizacji Gdańska - przy ul. Jagiellońskiej. Mieszkanie składa się z; - dwóch ustawnych pokoi - osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

277 950 zł37 m² 7 512,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja w centrum miasta. Cały budynek jest trzykondygnacyjny. Znajdować się w nim będzie także wygodna winda, ułatwiająca poruszanie się osobom starszym i rodzinom.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł270 m² 8 481,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 270 m , położony w samym sercu Szczecina przy popularnym Deptaku Bogusława. To jedno z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł52,41 m² 7 155,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie w Brodnicy na ulicy Malickiego. Brodnica woj. kujawsko-pomorskie. Promocyjna cena sprzedaży! Cena przed promocją wynosiła 395 000 zł. Obecna promocyjna.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 912 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 0,3912 ha położona w Przytkowicach. Około 20 arów znajduje się w terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działka ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

3 565 440 zł14 856 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka produkcyjna, bazy, składy, magazyny, hurtownie logistyka. Pod Wrocławiem - wróblowice - bezpośrednio przy dk94. Zjazd asfaltowy. Powierzchnia zabudowy 80%. Intensywność 1,6. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

245 750 zł983 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe działki budowlane, spełnienie marzeń dla wymagających, dąbrowa tarnowska! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż trzy działki budowlane położone w najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 000 zł37,70 m² 8 992,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkania premium - Osiedle Pyrzyckie, stargard Na sprzedaż oferujemy nowe mieszkania premium w standardzie deweloperskim zlokalizowane w najbardziej pożądanych części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł211 m² 8 507,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:658 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej z 2019 roku! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej i zielonej okolicy tuż przy jeziorze. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł294 m² 5 442,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny obiekt biurowo-magazynowy Biurowo-magazynowy | Gotowy do użytkowania | Węzeł autostradowy ***** parametry nieruchomości: * Powierzchnia działki: 3000 m , * powierzchnia użytkowa: 294,25.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł11 000 m² 53,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Polecam na sprzedaż malowniczo położoną działkę siedliskową w Zbierkowie. Doskonała zarówno na duży dom w pięknym, spokojnym otoczeniu jak i na inwestycję. Zbierkowo jest małą.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, wygodne i pięknie urządzone 2-pokojowe mieszkanie na Kabatach. Opis mieszkania: nowoczesne i komfortowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji rytm, którego będziesz.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²146,68 m² 7 334 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta bez prowizji Komfortowe, klimatyzowane i umeblowane biuro o powierzchni 146,68 m2 położone w Gdyni Cisowej. Biuro na wysokim parterze kameralnego biurowca. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł45,07 m² 12 646,99 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,07 m2 z balkonem typu loggia usytuowane w bloku 5g przy ul. Granicznej w Rzeszowie. Atutem nieruchomości jest świetna lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

493 978 zł35 m² 14 113,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale. Styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł26,50 m² 9 773,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1864

Mam przyjemność zaprezentować lokal dwupokojowy 26,5 m2 po kapitalnym remoncie wraz z wymianą wszystkich instalacji. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze. Jest możliwość umeblowania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

589 800 zł77 m² 7 659,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferujemy na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 77 m , usytuowane na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku z 2000 roku, przy ul. Adwokackiej 7/13. Lokal gotowy do zamieszkania,.