Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję mieszkanie na wynajem o powierzchni 37 m w Dzierżoniowie na osiedlu Jasnym 1 Znajduje się na piętrze w bloku. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł861 m² 691,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży działka budowlana o powierzchni 861 m2 zlokalizowana w K I elcach na nowo projektowanym Osiedlu dąbrowa II. Działka usytuowana bezpośrednio przy nowo wybudowanej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 028 m² 111,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1028 m Pokrzywnica | ustawna, z potencjałem i bezterminowe wz Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1028 m , zlokalizowana w miejscowości Pokrzywnica.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł167,35 m² 5 551,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulny dom parterowy, zlokalizowany w miejscowości Strażów. Strażów to urokliwa miejscowość położona w południowo-wschodniej Polsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

575 000 zł83,17 m² 6 913,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy dom szeregowy 83,17 m - Gwiazdowo, ul. Jana Keplera Kluczowe atuty: fotowoltaika 5 kw realnie obniża rachunki przy ogrzewaniu elektrycznym. Funkcjonalny układ: 3 sypialnie na piętrze + duży.

Szczegóły ogłoszenia

383 100 zł2 554 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy na sprzedaż 2 działki w Dębinie (gmina Ustka). otulina lasu | 2km do morza | nad Morzem Bałtyckim Na sprzedaż 2 działki w miejscowości Dębina o łącznej powierzchni 5114.

Szczegóły ogłoszenia

68,55 zł/m²183,81 m² 12 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem atrakcyjną nieruchomość komercyjną, składającą się z dwóch wykończonych lokali biurowych, zlokalizowanych w prestiżowej dzielnicy Gdynia Orłowo. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł41 m² 21 951,22 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w Albatross Towers - Przymorze, gdańsk Powierzchnia: 41 m Piętro: 4/17 Rok budowy: 2015 Forma własności: odrębna własność z księgą wieczystą Opis.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł4 200 m² 107 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania malownicza działka położona w cichej okolicy. Blisko stadnina koni, nieruchomość w części zalesiona. Nadaje się na wybudowanie domu, pensjonatu, domu opieki. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

708 500 zł2 834 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka przemysłowo - usługowa o powierzchni 2834m2. Nadaje się na każdą działalność gospodarczą z wyłączeniem składowisk odpadów, nawozów oraz stacji benzynowej. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

694 510 zł3 490 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne działki położone w Lęborku przy ul. Polnej o łącznej powierzchni 3490m 2. Usytuowane w cichym zakątku,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł219,80 m² 1 455,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Cena: 320 000 zł (1 456 zł/m ) Powierzchnia całkowita: 219,8 m Powierzchnia zabudowy: 151,7 m Liczba pokoi: 7 Typ zabudowy: wolnostojący W sprzedaży jest dom o indywidualnym.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł64,50 m² 15 348,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Legnica, ścisłe centrum, ulica Złotego Florena, nowoczesny budynek M Point, parter, lokal usługowo-biurowy, dwa wejścia, miejsce postojowe. Wyłącznie w naszym biurze. Na sprzedaż bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł208,68 m² 3 589,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 408 m²

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Wyjątkowy dom wolnostojący z użytkowym poddaszem, w stanie deweloperskim,o powierzchni całkowitej 208,68 m (pow.

Szczegóły ogłoszenia

163 000 zł1 262 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w Szczepanowie! Media: woda i kanalizacja przy głównej drodze (ok. 100 metrów), na działce jest prąd (skrzynka energetyczna) Działki położone z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł57 m² 99,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 001 m²

Polecamy działkę budowlaną w miejscowości Łubniki gm. Zabłudów. Zlokalizowane jedynie 4,8 km od Białegostoku, szybki dojazd drogą S19, ostatni kilometr wygodną drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł3 694 m² 29,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w Zaczerlanach 3694 m w spokojnej okolicy, tylko 110 000 zł! Ta oferta jest dla Ciebie! najważniejsze informacje: lokalizacja: zaczerlany, gmina Choroszcz (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł52,36 m² 8 498,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: jeśli szukasz miejsca do życia w Gorzowie Wlkp., które łączy w sobie zalety miasta i natury, zapoznaj się z ofertą tego mieszkania, na osiedlu Staszica. To jedno.

Szczegóły ogłoszenia

11 970 €3 000 m² 3,99 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa oraz biurowa w nowo budowanej hali w miejscowości Zielona Góra. Wybudowane zostaną 3 hale: - budynek A o powierzchni 11 862 m2, - budynek C o.

Szczegóły ogłoszenia

1 119 000 zł230 m² 4 865,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:368 m²

Tarnów - Piaskówka Na sprzedaż połowa bliżniaka z przynależną działką o powierzchni 3,68 ara. Mieszkanie składa się z 3 poziomów. Parter: przedpokój, kuchnia, jadalnia, salon, w.c.

Szczegóły ogłoszenia

170 403 zł21,57 m² 7 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy o pow. 21,57 m 2 , na Osiedlu Lotników II. Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalny lokal w stanie deweloperskim. Do końca marca 2026 r., przy zakupie lokalu, cena obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł51,20 m² 5 449,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51.20m2 położone przy ulicy Gabriela Narutowicza w Szczecinku. Przestronny salon z balkonem sprawdzi się idealnie do spędzania wolnej chwili.

Szczegóły ogłoszenia

86,96 zł/m²230 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmę różne powierzchnie uslugowe duży profil działalności, siła obecnie 40kw z możliwością zwiększenia. 1. magazyn bardzo ładny 230m2 ,klimatyzowany 5 m wysoki,z dużą bramą.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł80,90 m² 4 066,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu o przeznaczeniu handlowo-usługowym przy ul.Śląskiej. Lokalizacja: osiedle Zawarcie położone jest na lewym brzegu Warty i jest.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł44,24 m² 9 945,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowość! dobra lokalizacja! Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie w loftowym stylu o powierzchni 44,24 m , położone w odrestaurowanej kamienicy przy ul. 1 maja.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł37,43 m² 61,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz funkcjonalnego, niedużego mieszkania w topowej lokalizacji z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury miasta? Ta oferta z pewnością Cię zainteresuje. Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł262 m² 5 721,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Oferujemy Państwu do sprzedania, wyjątkową pod wieloma względami nieruchomość, na którą składają się: - atrakcyjna działka o powierzchni 3700 m2, jest ogrodzona, zagospodarowana,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł90 m² 22 222,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na Placu Kościuszki o powierzchni 90 mkw. Lokal doskonale nadaje się na usługi, handel lub gastronomię. Wszystkie media miejskie. Wysokość lokalu 5 mkw. Wejście od frontu i podwórka.

Szczegóły ogłoszenia

213,33 zł/m²30 m² 6 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia w pełni serwisowane biuro w prestiżowej przestrzeni na Woli. To idealne rozwiązanie dla firm, które cenią nowoczesne środowisko pracy, elastyczność oraz wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł38,31 m² 12 529,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie do sprzedania w ciepłe i bardzo oszczędne mieszkanie o powierzchni 38,31 m2 przy ulicy Kruka w Kwidzynie. Nieruchomość lokalowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł163,21 m² 9 496,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:252 m²

Nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji na granicy Pruszkowa z Piastowem zaledwie 1,3 km do stacji skm/km Piastów. Niezwykle funkcjonalny budynek zapewniający.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł120 m² 7 742 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: do sprzedania nowy dom z zabudowie bliźniaczej blisko Kielc - wykończony pod klucz! Wysoki standard wykończenia, sprzęt i wyposażenie w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działki budowlane - Biórków Wielki, gm. Koniusza Grupa Fortis Nieruchomości prezentuje trzy atrakcyjne działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Biórków Wielki , gm. Koniusza -.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 650 m² 108,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna ( 2u/mn - zabudowa usługowa z funkcją mieszkalną ) o powierzchni 1650 m2, położona w Olecku przy ulicy Produkcyjnej. Działka położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł77,44 m² 15 224,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty Mariusz Poręcki tel.   Przestronne mieszkanie o powierzchni 77,44 m zlokalizowane na drugim piętrze w budynku z 2008 roku w dzielnicy Nowe Włochy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł67 600 m² 7,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacja Na sprzedaż działka rolno-budowlana 67 600 m , Stare Rochowice, gmina Bolków, dolny Śląsk Na sprzedaż atrakcyjny grunt o powierzchni 67 600 m położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

156 zł/m²25 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne biuro serwisowane na Pradze komfortowa i cicha okolica. Cena od 1300 zł netto/osoba. Wynajem biur od 3 stanowisk pracy. 3 stanowiska pracy - 3 900 zł/netto. 4 stanowiska pracy - 5 200.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 020 zł51,54 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe w dzielnicy Tysiaclecie niedaleko Centrum. Mieszkanie po remoncie, nowa łazienka i nowa kuchnia. Na podłogach nowe panele. Mieszkanie zadbane , widne.

Szczegóły ogłoszenia

365 200 zł664 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o pow. 664 m2 na osiedlu domów jednorodzinnych i zabudowy pensjonatowej oraz turystycznej. Działka idealna pod domek letniskowy lub dom wolnostojący Świetny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł44 m² 13 159,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

- miszkanie na sprzedaż; wyjątkowe eleganckie mieszkanie w apartamentowcu od pierwszego właściciela.Znajduje się na wysokim parterze i jest w pełni umeblowane w nowoczesnym.