Nieruchomości

240 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

90 000 zł3 341 m² 26,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3341 m , zlokalizowana w urokliwej miejscowości Krakowo gm. Chociwel. Klasa gruntu "rivb" i "lsv". Działka nie jest objęta mpzp i nie.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł421,50 m² 11,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt gastronomiczno-eventowy Restauracja Stara Kuźnia o dużym potencjale, idealny pod restaurację, salę bankietową, miejsce na imprezy okolicznościowe lub działalność usługową.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł1 400 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka pod zabudowę jednorodzinną. Media.CICHA ULICZKA, MPZP, DACHY PŁASKIE. Ładnie usytuowana działka, 1400 mkw, położona na osiedlu nowych domów jednorodzinnych. Lokalizacja z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł38,73 m² 11 360,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

** Świetna lokalizacja 180 m od Zamku i Starego Miasta ** ** Oferta tylko w biurze knc city ** śródmieście: do sprzedania małe, przytulne mieszkanie o pow. 39 m . W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

399 000 zł80,10 m² 4 981,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 80m2, położone na 1. piętrze kamienicy w samym sercu Legnicy, na Starym Mieście. Na mieszkanie składają się: - dwa pokoje, - pokój z kuchnią, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 134 000 zł90,69 m² 12 504,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie na Gumieńcach - wysoki standard, gotowe do zamieszkania! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł47,60 m² 8 298,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe - świetna lokalizacja przy Łazienkach! Biuro Kaczmarek Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego i bardzo zadbanego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł129,49 m² 9 189,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 223 m²

Przedstawiamy do nabycia nowy dom z wolnostojącym budynkiem gospodarczo - garażowym. Dom dwukondygnacyjny, w skład którego wchodzą: parter: - kuchnia o pow. 8,14 m 2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 383 m² 106,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o pow 3380mkw w Woli Mysłowskiej Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Działka usługowo- budowlana miała wydane warunki zabudowy.Grunt idealny.

Szczegóły ogłoszenia

486 400 zł15 200 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka położona w miejscowości Dobrzyniec gm. Kołbiel. W okolicy pola i gospodarstwa rolne. Miejsce oddalone od miejskiego zgiełku, idealne dla ludzi szukających ciszy i spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł55,10 m² 6 333,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 55.10 m2 mieszczące się na drugim piętrze kamienicy przy ul. Szpitalnej 8. - 2 pokoje - kuchnia - łazienka - garderoba. Mieszkanie należy do prężnie działającej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 147 zł34,13 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa Enklawa - inwestycja zlokalizowana w sercu Dobczyc przy ul. Turystycznej, to najlepszy adres w mieście. Miejsce sportu, rekreacji, oraz odpoczynku. W towarzystwie istniejącego parku.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł723 m² 774,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną dla której wydano wzzit. Nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy Podjasnogórskiej o powierzchni 723 mkw. Zgodnie z warunkami zabudowy przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł4 656 m² 53,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 4656 m , położona w spokojnej i zielonej miejscowości Stoki, w gminie Pionki. To idealne miejsce dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł8 451 m² 29,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w Lubinie o pow. 84 ary przy ul. Spacerowej Położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej w malowniczym miejscu w bezpośrednim sąsiedztwie lasu oraz dawnego zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł48 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem Nowe osiedle | miejsce parkingowe | Sosnowiec, ul. Baczyńskiego Do wynajęcia eleganckie, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 48.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł69 m² 7 231,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji Sochaczewa. Nieruchomość o powierzchni 69m2, składające się z dużego salonu, dwóch sypialni, odrębnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł739 m² 588,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:649 m²

Na sprzedaż 4 mieszkania oraz lokal użytkowy oraz cały budynek wraz z gruntem usytuowany w centrum miejscowości Bledzew przy ulicy Rynek 1. To nieruchomość idealna pod inwestycje związaną.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł3 100 m² 41,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka W sąsiedztwie lasu W świetnej cenie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu otoczoną zielenią, sąsiadującą z lasem działkę budowlaną o numerze 1313.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł1 510 m² 387,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż powierzchnia 15,10 ar składająca się z dwóch działek o numerach ewidencyjnych 335/6 i 336/1 w Rzeszowie, obręb Matysówka. 15,10 ar w Rzeszowie przy ul. Kukuczki.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł60 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Zmiana ceny! Połowa domu w cenie mieszkania! W sklad wchodzą dwa pokoje ( możliwośc adaptacji strychu na kolejne pokoje),duża łazienka, przestronna kuchnia. Bardzo dobry stan techniczny, po.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł62 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy Państwu komfortowo umeblowane mieszkanie o powierzchni ok.62m, z ogródkiem znajdujece się na parterze w budynku jednokondygnacyjnym., Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 235 000 zł73,16 m² 16 880,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 73,16 m , zlokalizowany przy ul. Papierni Prądnickich w dzielnicy Prądnik Biały. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 204 zł31,11 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do obejrzenia nowoczesnego, funkcjonalnego mieszkania z balkonem w nowej inwestycji na świetnie skomunikowanym osiedlu Gaj we Wrocławiu. Mieszkanie 2 pokojowe Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gorło

Gorło,warmińsko-mazurskie

470 000 zł996 m² 471,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej nad jeziorem Ułówki w miejscowości Gorło gmina Stare Juchy. Jezioro Ułówki znajduje się w strefie ciszy, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 599 000 zł1 600 m² 1 624,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 221 m²

Na sprzedaż: wyjątkowy obiekt usługowy z potencjałem inwestycyjnym sala bankietowa z zapleczem i pokojami noclegowymi Prezentujemy na sprzedaż niezwykle atrakcyjną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł4 303 m² 20,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka rolna 4303 m ul. Krańcowa, radomsko, obręb 14, numer 27. Oferujemy działkę rolną o powierzchni 4303 m , położoną w spokojnej części Radomska, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

60,61 zł/m²66 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo - usługowy lub biurowy: - o powierzchni około 66 m na parterze - 2 pomieszczenia - wysokość 2,8 m - łazienka na wyłączność - do indywidualnej aranżacji - parking.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł81,33 m² 9 455,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wykończone M-4 z balkonem Rybnik Zamysłów - powierzchnia: 81,33 - piętro: 1/1 - 2 miejsca postojowe - balkon: 12,78 m2 - ogrzewanie: podłogowe, pompa ciepła powietrze-woda - okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł300 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Zakład produkcyjno - usługowy - 200M 2 - działka 2000m 2 - dmosin Przedmiotem sprzedaży jest budynek produkcyjno- usługowy położony bezpośrednio przy asfaltowej drodze powiatowej Głowno -brzeziny.

Szczegóły ogłoszenia

19,72 zł/m²86,19 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gabinet / Lokal usługowy 86 m | podnajem | Józefów, ul. Piłsudskiego Do podnajęcia lokal usługowy o pow. 86,19 m na I piętrze budynku handlowo-usługowego w Józefowie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł300 m² 6 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Piękny dom w otoczeniu kwiatów! Klimatyczny dom o powierzchni użytkowej 170 m2 położony na wyjątkowej działce 1100 m2 o charakterze leśno - parkowym. Parter budynku stanowi : sień,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Zawarcie to prężnie rozwijająca się dzielnica Gorzowa Wielkopolskiego. Lokal znajduje się na parterze budynku biurowo-handlowego, w miejscu dobrze skomunikowanym i z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

48 000 zł3 000 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe