Nieruchomości

239 860 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

50,87 zł/m²173 m² 8 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu na wynajem przestronny lokal biurowy zlokalizowany w Rzeszowie przy ulicy Witolda. Lokal położony jest na drugim piętrze eleganckiego.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł89 m² 7 853,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować apartament na sprzedaż, w nowej , atrakcyjnej cenie 699000 zł ( 7800 zł za m2 ) , zlokalizowany u podnóża Beskidów - w Bielsku-Białej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

568 000 zł66,40 m² 8 554,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 66,4 m , położone na wygodnym 3. piętrze w czteropiętrowym bloku z 1991 r. Nieruchomość zachowana w bardzo dobrej kondycji czysta,.

Szczegóły ogłoszenia

73 500 zł857 m² 85,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka o powierzchni 770 m2. Z przeznaczeniem pod budowę budynku mieszkalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

149 000 zł20 113 m² 7,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szanowni Państwo! Biuro Zachód Nieruchomości prezentuje ofertę idealna na dzisiejsze czasy dla miłośników natury, wędkarstwa oraz wszystkich tych, którzy pragną ciszy i spokoju. Dziś.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 556 zł39 m² 11 680,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: nowe, umeblowane mieszkanie Powierzchnia: 39 m Liczba pokoi: 2 Poziom: 3 Rynek: pierwotny Rodzaj zabudowy: apartamentowiec Czynsz administracyjny: ok. 380 zł (w tym ogrzewanie, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł115 m² 11 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje funkcjonalnego, zadbanego domu w Wojcieszycach. Dom posadowiony jest na dużej działce 1500m w pełni zagospodarowanej, na której.

Szczegóły ogłoszenia

57 575 zł2 160 m² 26,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| do wynajęcia hala o powierzchniach 2160 m2, w nowoczesnym kompleksie przemysłowo-usługowo-magazynowym. Hale znajdują się w Świdniku. Największa dostępna powierzchnia to 12 000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dostępnych 6 działek budowlanych z kameralnego kompleksu 14 działek z dodatkowo wydzieloną drogą wewnętrzną. Powierzchnie działek: 715 m2 - 171 600 zł730 m2 - 175 200 zł734 m2.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł50 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetne mieszkanie w Gołonogu - idealna lokalizacja! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o przemyślanym i bardzo wygodnym układzie pomieszczeń. Lokal składa się z dwóch pokoi ,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł69,35 m² 11 521,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zastanawiasz się nad miejscem, które zaoferuje Ci przestrzeń domu w tętniącym życiem centrum miasta? A może szukasz pewnej lokaty kapitału z wysoką stopą zwrotu? Odkryj apartament M11.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł59,55 m² 11 234,26 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 59,55 m2 położone w Poznaniu przy ulicy Wagrowskiej, na granicy Rataj i Starołęki (w pobliżu rondo Żegrze) Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł31 m² 25 774,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1887

Polecamy mieszkanie! 2 - Pokojowe 31 m2 - stare miasto - ul. Sarego. Nieruchomości, zlokalizowanej na wysokim parterze czteropiętrowej kamienicy z 1887 roku składają się: 2 pokoi - salonu otwartego.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł37,80 m² 8 465,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż niewielkie, ale przestronne mieszkanie w centrum Kołobrzegu, z przeznaczeniem do częściowego remontu, o ładnym rozkładzie funkcjonalnym pomieszczeń. Mieszkanie jest czyste,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł70 m² 6 429 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 500 m²

Przepięknie położony dom na dużej działce - widokowe tereny - cisza i spokój - z dala od zgiełku i hałasu! Prezentujemy do sprzedaży dom położony na dużej ponad 80 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

11 250 zł450 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Duży lokal z witryną i wejściem bezpośrednio od ul. Hutniczej. Świetna lokalizacja: w pobliżu wjazd na Estakadę Kwiatkowskiego zapewniającą szybki dojazd zarówno do portu jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 820 zł44,10 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1 m , położone na 3 piętrze w nowoczesnym budynku Tarnowski Kwiat Jabłoni, wchodzącym w skład inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł17 689 m² 169,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny na sprzedaż w Kamieniu Małym. Działka położona przy drodze wojewódzkiej pomiędzy Gorzowem Wielkopolskim a Kostrzynem nad Odrą. Możliwe przeznaczenie pod magazyny, stację.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł47,62 m² 9 659,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Opiekun oferty: maciej Opuchlik tel.   Podstawowe informacje: oferuję do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 47,62 m, położony na parterze (w przyziemiu) kamienicy w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł56,28 m² 17 751 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukasz idealnego miejsca na relaks nad morzem, wśród plaż i lasów? A może marzysz o nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym, która może zarabiać na siebie od razu po zakupie?.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł220 m² 11 359,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:507 m²

Dom wolnostojący w Poznaniu - ul. Radosna 63 Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 250 m , zlokalizowany na działce o powierzchni 507 m przy ul. Radosnej 63.

Szczegóły ogłoszenia

206 550 zł1 377 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ofertą sprzedaży są atrakcyjne działki budowlane w Grzędzicach: - 310/15 o powierzchni 1377 m2, - 310/17 o powierzchni 1907 m2, - 310/29 o powierzchni 1391 m2, grzędzice to spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł234,70 m² 4 473,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 921 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Świetna oferta - dwa domy, duża, zadbana działka i staw! Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę dwóch domów wolnostojących.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł3 800 m² 39,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Osowiec, w powiecie monieckim, w gminie Goniądz. Polecamy działkę o powierzchni 3800m2. Nieruchomość w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 430 zł35,43 m² 23 861,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mikroapartament idealny pod inwestycję Architektoniczny Unikat | Perspektywa na Odrę | Inwestycyjna Perła Wrocławia Zapraszamy na ulicę Księcia Witolda 48. W zrewitalizowanych murach zabytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł400 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Kamienica Z lokalami użytkowymi od frontu Oferujemy do sprzedaży kamienicę na dużej działce o pow. 3500mkw zlokalizowaną przy jednej z najważniejszych ulic w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł172 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:751 m²

Proponuję do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 172m2 usytuowany na działce 751 m2, w cichej spokojnej okolicy. Budynek w trakcie realizacji prac deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł11 300 m² 7,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą sprzedaży trzech działek położonych W spokojnej miejscowości barwino, w gminie kępice. Działka rolna O powierzchni 11300 M2 oraz dwie.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł86,90 m² 7 928,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo przestronny apartament na sprzedaż o powierzchni 86,9 m , położony przy ulicy Piwnika Ponurego 7 na łódzkim Widzewie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł120 m² 2 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż solidnie wybudowany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 120 m , położony na dużej działce o powierzchni 17 arów, w miejscowości Brzozówka (gmina Lisia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł131 m² 9 923,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Szukasz nowoczesnego domu blisko centrum Warszawy? Pragniesz ciszy i przestrzeni? To idealna propozycja dla Ciebie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń! lokalizacja Warszawa-Białołęka spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

366 000 zł1 307 m² 280,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1307 m , położona w Koronowie miejscu, które łączy spokój, przestrzeń i doskonały potencjał pod realizację wymarzonego domu.Obok.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł350 m² 6 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom o powierzchni całkowitej 350m2 zlokalizowany w Pęcicach Małych. Wolnostojący, powierzchnia użytkowa 280m2, rok budowy 2005r materiał Ytong, dach kryty dachówką ceramiczną, okna.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł62,30 m² 10 593,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 62,3 m , położone na kameralnym osiedlu przy ul. Organowej w Lublinie. Budynek z 1997 roku, niska zabudowa, w klatce znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł3 000 m² 193,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaż działkę rolną o nr. ewidencyjnym 82/13 o pow. 3 000 m2 oddaloną 4 m od lustra jeziora sławskiego. Działka zlokalizowana na polanie wewnątrz lasu oddalona zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

313 545 zł30,56 m² 10 259,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Prezentujemy Państwu mieszkania w stanie deweloperskim, w wyjątkowej inwestycji w Nowym Sączu - odbiór w IV kwartale 2027 roku Bez podatku pcc/ bez dodatkowych kosztów/ Prowizja 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 300 zł76 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w nowoczesnym, wyróżniającym się budynku w samym centrum Katowic - trzy kaskadowe budynki z usługowym parterem i funkcjonalnymi układami mieszkań. Oferta obejmuje szeroki.

Szczegóły ogłoszenia

10 595 000 zł200 m² 52 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:946 m²

Atrakcyjna Nieruchomość w Dolnym Sopocie - 2 działki, dom do remontu, 950 m od plaży Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł57,80 m² 10 017,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Do zakupu mieszkanie czteropokojowe z osobną kuchnią i balkonem, 57,80 m2, lublin ul. Żarnowiecka. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł97 m² 26 804,12 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament kilka kroków od plaży Natural Baltic Darłówko | Penthouse | Widok na morze | 2 poziomy | 3 x 20 m2 balkon | Sprzedaż przez firmę | W samym sercu Darłówka | Klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł59 m² 8 050,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecamy klimatyczne mieszkanie na parterze w kameralnym budynku z cegły na Pogodnie. Okna wychodzą na dwie strony świata. Działka pod oknami do zagospodarowania od strony południowej działka.