Nieruchomości

239 895 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 390 000 zł180,50 m² 7 700,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:610 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nowo wybudowanego domu w standardzie premium, położonego w malowniczym Nieporęcie - zaledwie kilka minut spacerem od Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 477 m² 216,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

English Version Below Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować kameralną działkę budowlaną w zielonym Rembertowie koło Tarczyna. Idealna pod dom rodzinny lub bezpieczną inwestycję. ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł26,38 m² 13 608,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż kawalerka, świeżo po remoncie, zlokalizowana przy ul. Wybickiego na Wildzie - idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i świetną lokalizację! Mieszkanie ma powierzchnię 26,40.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Korwinów,śląskie

210 000 zł1 184 m² 177,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o pow. 1184 m2, położona w miejscowości Korwinów gm. Poczesna. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Stanowi tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 200 000 zł95 m² 23 157,89 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Penthouse z tarasem na dachu w Kamienicy pod Szczerbatym. Na sprzedaż penthouse usytuowany na V piętrze Kamienicy pod Szczerbatym jednego z najbardziej charakterystycznych adresów.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są 2 działki budowlane umiejscowione na Zakanalu w Gorzowie Wielkopolskim. Działki o powierzchni 15 arów z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod.

Szczegóły ogłoszenia

70,56 zł/m²43 m² 3 034 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Parter w nowoczesnym budynku z dostępnymi miejscami parkingowymi. Główne atuty lokalu: lokal z dużymi witrynami doskonała ekspozycja Samodzielne wejście z poziomu ulicy Stan.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł160 m² 7 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

W jednej z najbardziej kameralnych i spokojnych lokalizacji Gorzowa Wielkopolskiego, przy ul. Mierniczej, czeka na nowego właściciela wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 160 m .

Szczegóły ogłoszenia

832 000 zł3 400 m² 244,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka 3400m2 w Mieszkowie. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, 2km od węzła Antoninów nowej S7 Media ok 150m oprócz kanalizacji. Serdecznie zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł5 208 m² 76,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Proponujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowoście Wrzeście. Działka o powierzchni 5209 m2 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną! Lub.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł58,45 m² 12 745,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Praga-Południe to jedna z tych części miasta, które oferują doskonałe połączenie miejskiej energii z wygodą codziennego życia. Rozwinięta infrastruktura, bogata oferta handlowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł59,11 m² 4 720,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,11 m , położone przy ul. Bocianowo 23 w Bydgoszczy. Lokal znajduje się na parterze w 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł858 m² 793 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu. Działka budowlana 868 m gotowa do zabudowy. Powierzchnia: 868 m (36 x 24 m) idealna pod dom jednorodzinny. Ogrodzenie i droga: działka ogrodzona, przy.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł3 769 m² 111,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szukasz miejsca, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a wieczory kończysz nad brzegiem jeziora? Sprzedam działkę w miejscowości Liski (gmina Stare Juchy). To oferta dla osoby, która ceni.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł115 m² 9 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:317 m²

Nowa hot oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy szereg o dużym potencjale aranżacyjnym, położony w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

25 500 €6 000 m² 4,25 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Oferujemy do wynajęcia magazyn klasy A o powierzchni ok. 6 000 mkw. lub 3 426 mkw. Do magazynu przynależy biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 900 zł140,50 m² 7 828 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

Bliźniak w Pięknej, zielonej Okolicy. Na sprzedaż Dom - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m2, położony w malowniczej i cichej okolicy w Adamowiźnie. Dom znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł48 m² 5 520,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ofertą sprzedaży jest ładne mieszkanie 3 pokojowe , rozkładowe, na III p. z balkonem o powierzchni użytkowej 48 m2. W skład mieszkania ponadto wchodzi, kuchnia, łazienka , duży.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł415 m² 3 253,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w centrum Płyty Redłowskiej z budynkiem do rozbiórki (bliźniak). Wydane warunki zabudowy, projekt zakłada budowę budynku jednorodzinnego dwulokalowego. Wykonane ekspertyzy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł19,13 m² 26 084,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal inwestycyjny z gotowym modelem najmu krótkoterminowego. Oferta dotyczy w pełni wykończonego lokalu usługowego o powierzchni 19,51 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 948 500 zł77,94 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament w sercu Starego Podgórza! Dostępna jeszcze w tym roku! Mieszkanie od dewelopera/ Bez prowizji/bez pcc Mieszkanie w kameralnej inwestycji, tylko 13 apartamentów,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Poznań,wielkopolskie

999 000 zł1 660 m² 601,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka wymarzony dom, okolica jaśkowiaka, front 30 M, mpzp, polecam! Wyjątkowo ładną działka rezydencjonalna, pięknie położona w cichej okolicy, wśród nowej zabudowy domów.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł56 m² 40,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe na wynajem | kowanówko | ul. Miłowody spacer 3d: Na wynajem oferujemy nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 080 zł62,48 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, pozwolę sobie zaprezentować piękne mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, dwóch balkonów, garderoby i dużej łazienki. Można.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 000 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks płaskich działek z malowniczym widokiem, blisko jeziora - Kczewo! lokalizacja: kczewo leży tuż obok Przodkowa - miejscowości gminnej. Stanowi ona w praktyce kolejną dzielnicę tej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 720 zł56,64 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem na sprzedaż Zbylitowska Góra | Stan gotowe do zamieszkania, częściowo umeblowane Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie gotowe do wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł279,60 m² 7 868,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:851 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego z niezależnym, dwupokojowym mieszkaniem, położonego w Zielonej Górze na cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł70 m² 47,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Podwisłocze inwestycja Capital Towers w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

489 552 zł33,72 m² 14 518,15 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z loggią, położone w nowoczesnym budynku w rejonie Nowego Szczepina, tuż obok centrum Wrocławia. Lokal znajduje się na parterze, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

881 820 zł48,99 m² 18 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokale użytkowe w Centrum Lublina Parter, lokale o powierzchni: 48,99m2 lub 58,07m2, lokale doskonałe pod działalność biurową lub usługową, wysokość lokali 3,11m2 Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł488 m² 5 122,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:12 695 m²

Bezkonkurencyjna oferta sprzedaży domu osadzonego na dużej działce zlokalizowanego niedaleko centrum Żukowa na osiedlu domów jednorodzinnych lokalizacja: na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

45,20 zł/m²88,50 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal 88,5 m 2 - Lubin - Centrum. Lokal położony na parterze, w głównym ciągu pieszych, miejsca postojowe przed lokalem. Idealnie nadaje się na wszelaką działalność handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł4 880 m² 13,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Oferuję do wynajęcia halę, biuro i plac o łącznej powierzchni 4 880m2 w Gliwicach. Biuro 380m2 Hala 1000m2 Plac 3500m2 Przeznaczenie hali produkcyjno-magazynowa. Dostępne media: -woda.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 490 000 zł206,61 m² 7 211,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:733 m²

Komfort, natura i inwestycja w przyszłość dom w Świnoujście (przytór) 1 490 000 zł Szukasz miejsca, które łączy spokój życia blisko natury z realnym potencjałem inwestycyjnym?.

Szczegóły ogłoszenia

1 191 800 zł888 m² 1 342,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Ekskluzywna oferta działki budowlanej W zielonej części bronowic małych Zielona lokalizacja Krakowa | Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Tetmajera | Kameralne otoczenie | Wysoki standard okolicy *****.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²129 m² 7 482 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wirtualny spacer po nieruchomości: Powierzchnie w chronionym kompleksie biurowym Starościńska-Wiśniowa. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu Europleksu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

63 000 zł39 m² 1 615,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze oraz ogródek. Prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie znajdujące się 12 km od Inowrocławia. Nieruchomość o łącznej pow. 38,64m2 nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł500 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia teren położony na działce nr 5747/7 przy ul. Hutniczej w Tarnowskich Górach. Nawierzchnię terenu.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł1 049 m² 34,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działkę rolno - rekreacyjną w Bartkówce sprzedamy Oferujemy do sprzedaży działkę rolno - rekreacyjną w Bartkówce k. Dynowa o powierzchni 10,49 ar. Położenie działki zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 200 000 zł160 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:602 m²

Oferta class którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno - prawnym. Na sprzedaż pięciopokojowy dom jednorodzinny o powierzchni 160m2, według projektu Willa.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł300 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:340 m²

Andrzej Marczak Telefon   Obiekt energooszczędny został doinwestowany aby obniżyć koszty eksploatacji. Nowa instalacja fotowoltaiczna, pompa ciepła, kolektory słoneczne oraz zasobniki ciepłej.