Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

1 372 571 zł77,20 m² 17 779 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament Z garderobą! narożny! Przedstawiamy Państwu apartament o powierzchni 77,2 m2 położony w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym na Woli. Apartament składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł69 m² 5 289,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1944

Do sprzedania Mieszkanie położone na tzw górce Starego Zdroju, w cichym i spokojnym miejscu Układ: 2 pokoje + kuchnia + łazienka + przedpokój Rozkładowe, bez skosów. Duże okna z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

299 420 zł1 299 m² 230,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka pod lasem W mazańcowicach - idealne pod dom lub inwestycję! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej, zielonej części Mazańcowic - z dogodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

32,26 zł/m²62 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Lokal biurowy do wynajęcia w Lesznie przy ul Dekana Polecamy do wynajęcia lokal o pow. 62 m2, zlokalizowany w centrum Leszna,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

479 000 zł54,33 m² 8 816,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie z tarasem w nowoczesnym budynku 4-ro lokalowym budynku. Mieszkanie zlokalizowane na cichym osiedlu domów jednorodzinnych, 10min spacerem na główna plażę w Sławie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 064 060 zł65 m² 16 370 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na pograniczu Mokotowa i Ursynowa. Bardzo dobra lokalizacja i komunikacja z innymi dzielnicami. Blisko na Lotnisko. W pobliżu inwestycji znajduje się Galeria Mokotów,.

Szczegóły ogłoszenia

4 316 zł59 m² 73,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

DO wynajmu oferta bw-5271 lokalizacja : Kraków- krowodrza- azory- ul. Radzikowskiego opis nieruchomości : do wynajmu lokal biurowy 2-pokojowy o powierzchni 59,01m z możliwością zamieszkiwania.

Szczegóły ogłoszenia

4 220 000 zł105,79 m² 39 890,35 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronny, komfortowy, 4-pokojowy apartament w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji Śródmieścia - Mennicy Residence. Wnętrze zaprojektowane przez architekta z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł44,70 m² 6 375,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Ustawne, dwupokojowe mieszkanie na III piętrze w bloku przy ul. Żeromskiego. Rozkład pomieszczeń : - duży pokój (17mkw) z wyjściem na półokrągły balkon - sypialnia (7mkw) - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł1 500 m² 1 666 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 992 m²

Oława / ulica Portowa Hala produkcyjna / tereny przemysłowe Funkcje usługowe i produkcyjne Położenie nad Odrą - dodatkowy walor Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Wynagrodzenie biura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 098 466 zł61,23 m² 17 940 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Żabiniec w Krakowie (dzielnica Żabiniec / Krowodrza). Zakup bez prowizji oraz bez podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność - tylko U nas! na wynajem kawalerka 2 pokojowa, 38m2 mieszkanie urządzone pod klucz wraz Z agd I meblami na wymiar! standard premium! stan pod klucz - umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie na ul. Serbskiej w Krakowie. Lokalizacja I budynek: mieszkanie znajduje się na 3cim piętrze w budynku na ul. Serbskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł52 m² 10 365,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży samodzielnego lokalu mieszkalnego o powierzchni 52 m , 2-pokojowego, zlokalizowanego na Muchoborze we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 194 552 zł85,50 m² 13 971 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowania Państwu 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 85,5 m2. Mieszkanie położone jest w dobrym punkcie komunikacyjnym, w pobliżu trasy S8 oraz nieopodal metra - tylko 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy wyjątkową okazję do wynajęcia przytulnej kawalerki o powierzchni 28 m , usytuowanej przy ulicy Garbary - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33,78 m² 74,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne i w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 33,72 m , położone na drugim piętrze Osiedla Belweder Park w Nysie. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 zł90 m² 18,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szprotawa, apartament, 2 pokoje, 90 m2, odstępne 1690 zł, wynajmę. Wynajmę przestronny i komfortowy apartament w samym centrum Szprotawy. W skład mieszkania wchodzi: - salon 40 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 879 zł60 m² 12 098 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 60 m2 z balkonem. Składa się pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, 2 wc, holu, oraz balkonu. Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł60 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania typu M-4 o powierzchni ~60 m 2 w dzielnicy Raków. Nieruchomość znajduję się na 2. piętrze w 4.piętrowym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

888 758 zł73 m² 12 175 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament Z piękną ekspozycją! Mamy do zaoferowaniu Państwu piękne mieszkanie z dwoma balkonami w samym centrum Piaseczna! Mieszkanie z widokiem na zieleń, w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł59,59 m² 8 306,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie gotowe do zamieszkania dla całej rodziny! Bielawa | spokojna, zielona okolica Na sprzedaż: 2 pokoje (salon + 2 oddzielne sypialnie) 3 piętro w bloku Powierzchnia: 59,60m2 Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł90 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu trzypojowe mieszkanie z dodatkową powierzchnią antresolą przy ulicy Łanowej. Mieszkanie o powierzchni 90 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł69 m² 115,94 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe, nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Białej Floty na Mokotowie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł864 m² 45,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka w zacisznej lokalizacji 30km od Kołobrzegu w miejscowości Starnin. Informacje podstawowe: powierzchnia: 864m2 Kształt działki: prostokąt Działka: środkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 722 zł44 m² 17 176 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty przy skm, w 20 min. Dotrzesz do centrum Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 44 m2 na 5 piętrze. Apartament składa się pokoju dziennego z kuchnią 23,3 m2, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 452 832 zł88 m² 16 509 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartamenty przy skm, szybko dotrzesz do centrum blisko do skm! na pograniczu pragi południe I wawra. Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 88 m2 na I piętrze. Apartament składa.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł156 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Opis nieruchomości oferta dostępna tylko W naszym biurze Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu domu, w Częstochowie, dzielnicy Tysiąclecie,przy ulicy Ludmiły Marjańskiej 10 -.

Szczegóły ogłoszenia

111,21 zł/m²64,74 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Przestronny lokal usługowo-handlowy zlokalizowany na parterze prestiżowej inwestycji Brabank wybudowanej przez Invest Komfort. Lokal posiada ogromną witrynę na szerokość całego lokalu wychodzącą na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,50 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogródkiem - 47,5 m | Parkitka, ul. Mościckiego | parter Szukasz komfortowego mieszkania w zielonej i spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł57,97 m² 86 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem na terenie zamkniętego osiedla z 2020 roku. Mieszkanie użytkowane przez 5 lat, obecnie odświeżone i przygotowane dla nowego najemcy. Na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł50,36 m² 51,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament z klimatyzacją, balkonem i strefą spa Nałęczów, osiedle Zdrojowe Szukasz miejsca, w którym naprawdę odpoczniesz po pracy i poczujesz komfort każdego dnia? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

19 311 zł236 m² 81,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Oferta bez prowizji od najemcy do wynajmu oferta bw-5287 lokalizacja: kraków- krowodrza- ul. Radzikowskiego opis nieruchomości : do wynajmu nowoczesny, klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni 236m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 546 259 zł94 m² 16 450 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł42 m² 3 392,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu położonego w Gdyni przy ulicy Swarzewskiej. Oferta dostępna tylko w biurze Gaudium. Lokalizacja: lokal położony jest w Gdyni przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł48 m² 4 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Zabrza (rokitnica). Nieruchomość mieści się na pierwszym piętrze kameralnego budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

39 285 €9 353,62 m² 4,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu. Nowoczesny kompleks magazynowo-logistyczny o powierzchni około 79 500 m, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł54,36 m² 8 811,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ostatnie dostępne mieszkania z widokiem na panoramę miasta - świetne miejsce, widokowa działka. Okazja cenowa! Rzeszów, budziwój, ul. Budziwojska. Opis nieruchomości: - pow. 54,36m2 - 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł72,13 m² 13 309,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiamy do sprzedaży segment środkowy o powierzchni ok.72 m. Segment położony jest w urokliwej okolicy, otoczony zielenią, w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

19 266 €4 056 m² 4,75 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Nowoczesny, nowobudowany magazyn 4 056 mkw klasy A zlokalizowany na południowy zachód od Warszawy, w Grodzisku.

Szczegóły ogłoszenia

834 400 zł56 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone w dobrze skomunikowanej i zielonej części Krakowa - Płaszowa ul. Ks. Ignacego Stoszki. Mieszkanie.