Nieruchomości

239 975 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 117 300 zł21 173 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w miejscowości Witalówka, gm. Pniewy o łącznej powierzchni 2,173h a. Położona przy trasie E50 między Grójcem a Mszczonowem. Przeznaczenie: -zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł107,55 m² 32,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 107.55 m kw, położonego na parterze w III piętrowym kameralnym bloku. Lokalizacja: mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

58,33 zł/m²60 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w centrum Gniezna, przy ulicy Warszawskiej w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszych i samochodów. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł159 m² 8 490,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i solidny dom wolnostojący wraz z zabudowaniami gospodarczymi blisko centrum Łowicza, w województwie łódzkim. Ta nieruchomość to idealne rozwiązanie dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Dom Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

835 000 zł131 m² 6 374,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez pcc bez prowizji cena bezpośrednio od dewelopera cena 835 000 zł Polecam gotowy do odbioru dom wolnostojący posadowiony na działce 500 m2. Osiedla położone z dala od głównej drogi, co.

Szczegóły ogłoszenia

481 000 zł18 500 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna, o powierzchni łącznej 18500 m2 (1,85 ha), położone w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł157 m² 5 159,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Dom w zabudowie szeregowej- segment skrajny | 157 m | Kościeleczki k. Malborka Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 domów w zabudowie szeregowej (budynki skrajne), położonych.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł835 m² 167,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Opis oferty sprzedaży działki: oferujemy na sprzedaż działkę położoną w malowniczej gminie Dobrzyniewo Duże, w miejscowości Gniła. Nieruchomość znajduje się na płaskim terenie, co.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Kruklanki

Kruklanki,warmińsko-mazurskie

220 000 zł33 859 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeśli szukasz dużej działki rolnej na uboczu to właśnie znalazłeś! Na sprzedaż działka o powierzchni 33 859 m2 (3,3859 ha) położona w miejscowości Kruklanki, gminie Kruklanki, powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł93,70 m² 5 282,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecamy lokal usługowy przy ul. Modrzejewskiej Klucze dostępne w biurze - możliwość szybkiej prezentacji! Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni użytkowej 89,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

383 500 zł2 950 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 2950 mkw. znajdującą się we Wieńcu. Jest to doskonała okazja dla osób poszukujących miejsca do budowy domu lub inwestycji. Dzięki swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

8 990 000 zł1 000 m² 8 990 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 198 m²

Nowe kompleks komfortowych domków z basenem w Rewalu Cena 9 990 000 zł brutto Otwarty w 2020r. kompleks 20 luksusowych klimatyzowanych 8-osobowych nowocześnie urządzonych, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł77 m² 4 402,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 77 m , zlokalizowane w miejscowości Piotrowa, w gminie Niemodlin. Tylko 3 minuty samochodem do Niemodlina! Lokal składa się z: czterech.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł60,33 m² 17 404,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez pcc! Gotowe do wprowadzenia! Kępa Mieszczańska- jeden z najbardziej pożądanych adresów we Wrocławiu, łączący prestiż centrum z ciszą nadrzecznych bulwarów. Nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł721 m² 220,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 751 m2, w miejscowości Tumlin-Wykień ul.Modra gmina Miedziana Góra. Działka usytuowana została.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł32 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z klimatem w sercu miasta - świetna inwestycja | ul. Śniadeckich, bydgoszcz Szukasz mieszkania w centrum, ale bez miejskiego zgiełku? Ta oferta idealnie łączy jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 000 zł122 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ceny apartamentów w Kołobrzegu Cię przerażają? Nie lubisz ciągłego hałasu? Cenisz ciszę i spokój? Mam idealne rozwiązanie! W ofercie ekologiczny i energooszczędny dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł60,68 m² 9 871,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja deweloperska w centrum Wejherowa 3 pokoje i miejsce postojowe w cenie Opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkania w nowej, kameralnej inwestycji deweloperskiej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

46 zł/m²158,72 m² 7 301 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu lokal o powierzchni 158,72 m2 położony w budynku dworca kolejowego w Grodzisku Mazowieckim. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 048 463 zł89 m² 11 780,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Gotowe do odbioru Apartament ze świetną komunikacją z całym miastem i tylko 15 minut do Rynku. - bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera, - bez prowizji, - bez podatku pcc, 5 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 190 zł44,04 m² 11 561,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł35,40 m² 6 751,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Bytomiu, z bardzo niskim czynszem i pełnym wyposażeniem w cenie. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł8 929 m² 7,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój kawałek lasu w gminie Józefów! Majdan Kasztelański, gm.Józefów Działki: nr ewid. 166, 167 , obręb Majdan Kasztelański, zobacz mapę , łączna powierzchnia: 8929 m2, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł111,54 m² 6 535,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:577 m²

Dom Z widokiem - Połówka bliźniaka na najwyższym wzniesieniu Glincza. 112 m2 | działka 577 m2 | etap II - odbiór I kwartał 2026 Są domy, które po prostu stoją na działce. I są.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł80 m² 4 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Na sprzedaż urokliwa nieruchomość zlokalizowana w spokojnej, zielonej okolicy (gręboszów, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski, woj. małopolskie), idealna dla osób szukających wytchnienia od.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł80,36 m² 7 453,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W samym sercu Leśnego Zakątku w Płotach powstał przytulny budynek jednorodzinny dwulokalowy - każdy lokal o powierzchni 80 m , składający się z 4 pokoi, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł63,93 m² 10 714,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz przestronnego mieszkania z dużym ogrodem dla rodziny w spokojnej, kameralnej okolicy Wrocławia? Chcesz mieć opcję wykończenia mieszkania pod klucz? Ta oferta może Ci się spodobać Bez.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przedstawiam Państwu stylowy apartament typu loft, starannie wykończony wysokiej klasy materiałami, położony na nowoczesnym i bezpiecznym osiedlu. To wyjątkowa przestrzeń, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł323,40 m² 2 161,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy zlokalizowany na parterze budynku mieszkalno-usługowego przy ul. Jagiellońskiej w Bytomiu, w odległości ok. 550 m od Centrum Handlowego Agora.