Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

90 000 zł1 477 m² 60,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Gminie Dąbrowa Zielona w miejscowości Nowa Wieś o powierzchni 1477 m2 oferta! 0% kup bez prowizji 0%!.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł69,60 m² 7 183,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania lokal handlowo-usługowy znajdujący się przy ul. Szybkiej w Krakowie. Lokalizacja: lokal znajduje się w ciągu handlowo-usługowym wraz z innymi lokalami, w których.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł164 m² 11 524,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy przestronny dom wybudowany wg projektu "neptun" - Dobre Domy (odbicie lustrzane). Duża działka o powierzchni 1200m2 w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

999 999 zł158 m² 6 329,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom marzeń na Winiarach przestrzeń, wygoda i zieleń Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Kaliszu na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 551 000 zł800 m² 5 688,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż nowoczesny obiekt gastronomiczno-noclegowy "restauracja & Pokoje 'zatoka'" położony w malowniczej miejscowości Stanisławowo, gmina Ślesin. Budynek o powierzchni użytkowej 339.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł106,53 m² 8 438,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom czy mieszkanie? A może idealne połączenie obu? Na sprzedaż komfortowy segment o powierzchni 106,5 m z prywatnym ogrodem o powierzchni 250 m oraz dużym tarasem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł338 m² 3 550,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:385 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny dom o powierzchni 338 m zlokalizowany 3 km od ścisłego centrum Płocka. Dwupiętrowy budynek idealnie sprawdzi się dla dużej rodziny lub pod inwestycję!.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

45 zł/m²108 m² 4 860 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Pomieszczenie biurowe do wynajęcia w centrum Olsztyna. Położone na II piętrze - 108 m2 Toalety damska i męska do korzystania z innymi najemcami. Dostępne wszelkie media, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 500 m² 64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Widokowa działka budowlana Desznica, beskid Niski 25 ar Na sprzedaż wyjątkowa, widokowa działka budowlana o powierzchni ok. 25 ar, położona w sercu malowniczego Beskidu Niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł80 m² 3 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 380 m²

Masz dość miejskiego zgiełku? Marzysz o własnym domu, który urządzisz od podstaw - po swojemu, z sercem i charakterem? Ta nieruchomość to nie tylko dom - to szansa na stworzenie czegoś.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł300 m² 1 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 114 m²

Dom wolnostojący- oświęcim - polanka wielka - ul.STAWOWA 82 REZERWACJA! Do sprzedania dom wolnostojący w Oświęcimiu o powierzchni całkowitej ok. 300 m2, powierzchni użytkowej ok. 200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

25 200 zł150 m² 168 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta 12 miejsc pod postój taksówek przy Dworcu Warszawa Centralna - położonych od strony Alei Jerozolimskich. kontakt: monika Legięć Główny Specjalista Biuro Obrotu Nieruchomościami Polskie Koleje.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł8 000 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż urokliwa działka położona bezpośrednio nad Jeziorem Trupel zabudowana 2 domkami turystycznymi wraz pozwoleniem na kolejne 3 obiekty do obsługi turystycznej. Szczegóły oferty: -.

Szczegóły ogłoszenia

75 790 zł1 166 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Szanowni Państwo, pragnę przedstawić ofertę sprzedaży działki położonej w malowniczej miejscowości Bronków, gminabobrowice. Powierzchnia działki: 1166 m Kształt: zbliżony do trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł53,39 m² 21 914,22 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie z dużą loggią | River Point | Kępa Mieszczańska [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje elegancko.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 218 m² 435,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną zlokalizowaną w centrum Chorzowa, ul. 3 maja. Powierzchnia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł660 m² 3 560,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 758 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość - halę magazynową z częścią biurową wraz z domem wolnostojącym w Miasteczku Śląskim przy ul. Wyciślika. Obecnie dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

65 000 zł300 m² 216,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura Olimp, działka Rekreacyjna Wśród Lasów i Wody! Na sprzedaż działka rod w Janowie.teren ogrodzony z pozwoleniem na budowę domku wypoczynkowego lub zakupu gotowego.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł55,49 m² 13 876,37 zł/m²

 

Piętro:7/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 55,49 m2, usytuowane jest na 7 widokowym piętrze. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

618 000 zł230,88 m² 2 676,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:357 m²

Chrzanów, ul. Kadłubek. Dom wolno stojący o pow. użytkowej 174,88 m 2 , wraz z budynkiem usługowym o pow. użytkowej 40,70 m 2 , na działce - 357 m 2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł54,12 m² 30,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł26,10 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26,10 m , położone w Pile przy al. Jana Pawła II, na 4. ostatnim piętrze. Lokal może być interesującą propozycją zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł823 m² 4,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bibice gm. Zielonki. Do wynajęcia działka w miejscowości Bibice powierzchnia 823 m2 - około 100m od trasy E7 położona przy drodze gminnej. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w Bibicach.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł877,01 m² 3 192,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 220 m²

Oferta sprzedaży funkcjonującej od 30 lat i obecnie działalności gospodarczej Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów wraz z warsztatami ze stałą bazą klientów. Kompleks budynków.

Szczegóły ogłoszenia

217 000 zł33,20 m² 6 536,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Południu przy lesie! Oferujemy do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni użytkowej 33,20 m 2 na drugim piętrze w bloku 4-piętro wym położone na osiedlu Południe.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł40 m² 8 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:663 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej i zielonej części Puław przy ul. Zarzecze. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca do życia w kameralnym otoczeniu natury lub.

Szczegóły ogłoszenia

26 000 zł1 040 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ciekawa działka w kształcie trapezu prostokątnego o szerokości 19 m , natomiast wzdłuż drogi szerokości 29 m długość boków to 44 m i 64 m . Działka sąsiaduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 544 750 zł10 179 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Emmerson prezentuje działkę budowlaną położoną we wschodniej części Krakowa przy ul. Narcyza Wiatora. Parametry działki : powierzchnia 1,0179 ha kształt: zbliżony do prostokąta przybliżone.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł260 m² 9 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 367 m²

Na sprzedaż duży funkcjonalny dom we Wrocławiu na osiedlu Widawa w pobliżu 3 tras szybkiego ruchu: na Warszawę, na Poznań i na Katowice - Zgorzelec. Dom wybudowany w latach '90.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł184 m² 4 885,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:666 m²

Typowa kostka z czasów prl; zagospodarowane osiedle, działka średniej wielkości, ale wystarczająca na leżak, basen i piaskownicę. Parcela posiada dwustanowiskowy garaż wolnostojący. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 400 m² 35,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cena: 120 000 zł Powierzchnia działki: 34 ary Lokalizacja: bistuszowa, k. Tuchowa Wymiary działki: ok. 117 m x 28 m Wydane warunki zabudowy Na sprzedaż działka położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 400 zł51,90 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nikodem ankudowicz Agent prowadzący   % prowizji Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 51.90 m położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 584 000 zł172,32 m² 14 995,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:736 m²

Opiekun oferty: mateusz Porada tel:   Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego, wolnostojącego, zlokalizowanego na wrocławskim osiedlu Maślice. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 585 300 zł73,62 m² 21 533,55 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w inwestycji położonej w prestiżowej lokalizacji we Wrocławiu, w Śródmieściu, nieopodal Ostrowa Tumskiego, w sąsiedztwie biurowców.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 €4 000 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 4000 m2, możliwość wynajęcia od 5 000m2 do 37 000m2, w nowoczesnym centrum logistycznym, stary Konik. Standard: odporność ogniowa powyżej 4 000 mj/m2.

Szczegóły ogłoszenia

209 600 zł1 310 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę położoną w Kołczewie w gminie Wolin tuż przy Parku Wolińskim trzy kilometry od morza. W sąsiedztwie dom jednorodzinny, pole golfowe , jezioro i las.

Szczegóły ogłoszenia

998 740 zł8 700 m² 114,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki w Maćkowicach, gmina Żurawica o powierzchni 87 a zabudowane budynkiem warsztatowo-socjalnym o łącznej powierzchni użytkowej 487,34 m2. Numery działek graniczą.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł116 m² 5 853,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Opiekun oferty: katarzyna Czyżewska tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

30,99 zł/m²71 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 71 m2, znajdujący się w biurowcu przy ul. Wyzwolenia w Siemianowicach Śląskich (budynek jest po termomodernizacji). Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł37 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo w wyłącznie mojej ofercie proponuję do wynajęcia od 15.06.2026 roku przestronną kawalerkę o powierzchni 37 m , usytuowaną na 2. piętrze budynku. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł557 m² 296 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna dziłaka Z gotowym projektem domku W śmiechowie blisko morza! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w miejscowości Śmiechów, w bardzo bliskim sąsiedztwie.