Nieruchomości

240 133 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

1 112 820 zł65,46 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł290,90 m² 13 235 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 510 m²

English version below Mamy przyjemność zaproponować Państwu wyjątkową rezydencję z ogrodem i basenem w Kwirynowie (gm. Stare Babice) z bardzo dobrym dojazdem do trasy S8. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł84,33 m² 4 980,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Lokal mieszkalny po kapitalnym remoncie położony w Kamienicy na I piętrze o powierzchni 84,33 m2 składający się z 3 Pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki, piwnicy, strychu, 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 040 zł160 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Delta oferuje do wynajmu kompleks trzech budynków magazynowo - produkcyjnych, zlokalizowany w miejscowości Trzebielino, w środkowo - zachodniej części województwa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 490 000 zł156,36 m² 15 924,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w jednej z najbardziej rozpoznawalnych nadmorskich miejscowości w Polsce Mielno. To miejsce słynące z szerokich,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²38 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Oferujemy na wynajem lokal biurowy o powierzchni 38 m2 składający się z dwóch pomieszczeń usytuowany na pierwszym piętrze w budynku biurowym. W cenie wynajmu lokalu zawarte są.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł63,50 m² 11 653,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, zlokalizowane na Skorupach, na kameralnym osiedlu nowoczesnych szeregowców. Nieruchomość została wykończona pod klucz i jest gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Łobez

Łobez,zachodniopomorskie

5 990 000 zł53 000 m² 113,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:53 000 m²

Obiekt do treningu młodych Koni, funkcjonujący, kompletny i profesjonalny obiekt w idealnym miejscu. To co wyróżnia nieruchomość to kompletne i w pełni profesjonalne zaplecze do hodowli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 938 zł41,16 m² 18 050 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,16 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł85 m² 12 941,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

85 m | Kamienica | Grunwaldzka | Idealne pod inwestycję Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 85 m , zlokalizowane przy ul. Grunwaldzkiej we Wrocławiu Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

283 000 zł49,20 m² 5 752,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta: na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie na poddaszu w Elblągu przy ul. Grunwaldzkiej naprzeciwko hali Elzam. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł181,70 m² 3 219,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Nieruchomość położona jest w świetnej lokalizacji, 42 km od Opola, 20 km od Brzegu, 15 km od Namysłowa w pięknej, spokojnej i bezpiecznej okolicy, w sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł82,50 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie obok Arkadii i Metra! Idealna lokalizacja! Panorama warszawskiego city z drapaczami chmur i zachodami słońca nad centrum! Dwupoziomowe mieszkanie położone na ostatnim 11.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 000 zł51 900 m² 404,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość oferowana przez Okazja Nieruchomości to atrakcyjny grunt inwestycyjny położony w Wysokiej Głogowskiej (gmina Głogów Małopolski), charakteryzujący się strategicznym położeniem.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²72 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do najęcia oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 72 m2 mieszczący się na pierwszym piętrze nowego budynku usługowego mieszczącego się w dzielnicy Gosławice w Opolu. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 650 m² 115,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna | 16,5 ar | mpzp zabudowa jednorodzinna | Limanowa - powierzchnia: 16,5 ar - rodzaj: działka inwestycyjna - przeznaczenie: mpzp zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna ok 8 ar, teren rolny.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł80 m² 12 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Lokalizacja: jaglisko, gmina Bierzwnik, województwo zachodniopomorskie Typ nieruchomości: wolnostojący dom parterowy Powierzchnia użytkowa: ok. 80 m Powierzchnia działki: 2000 m Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł297,07 m² 5 015,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

0% prowizji od Kupującego! = Przestronny dom 290 m w zieleni | 5 pokoi | 4 łazienki | Taras, ogród, klimatyzacja Na sprzedaż komfortowy, gotowy do zamieszkania dom jednorodzinny o pow. 290.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł26 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka w samym centrum Gliwic. Mieszkanie o pow.26m2 po generalnym remoncie. Idealna dla singla lub pary. Antresola z łóżkiem 110x200 Kawalerka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł8 400 m² 105,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż działka o powierzchni 8400 m , położona w miejscowości Wola Rafałowska. Nieruchomość będzie dobrą propozycją dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł1 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mam do zaoferowania Państwu działkę usługową na wynajem znajdującą się w miejscowości Sucumin. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 359 000 zł195 m² 6 969,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Własny, dochodowy biznes nad morzem. możliwość zamiany. W Poddąbiu, w odległości zaledwie 500 metrów od plaży, przy głównym trakcie prowadzącym nad morze, znajduje się budynek.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł64,70 m² 10 510,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przestronne i słoneczne 3 pokoje z balkonem o powierzchni 67.10 m2 na parterze niskiego bloku położonego na skarpie. Z uwagi na ukształtowanie terenu mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł33,86 m² 23 626,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny apartament w Grand Laola spa Pobierowo | 2 pokoje | basen | garaż Elegancki, w pełni wyposażony apartament z 2021 roku, położony w prestiżowym kompleksie Grand Laola spa,.

Szczegóły ogłoszenia

210 330 zł855 m² 246 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

***zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość!*** 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży dwunastu działek.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł62,22 m² 6 268,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecamy nieruchomość w miejscowości Mońki przy ulicy Tysiąclecia. Na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 62,22m2. Nieruchomość położona jest na IV piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

641 000 zł10 685 m² 59,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Działka zagrodowa o powierzchni 1,0685 ha (10.685 m2) położona we wsi Rościsławice, ok.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł817 m² 410,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Widokowa działka budowlana 817m 2 W jaworzu Idealne miejsce do życia dla Twojej rodziny! świetna lokalizacja - centrum - ul. Zdrojowa przy parku zdrojowym! - idealny metraż pod mały dom.

Szczegóły ogłoszenia

796 000 zł21 077 m² 37,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka siedliskowa z panoramicznym widokiem na Jezioro Kaleńskie - idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Położona w urokliwej wsi Żelisławie, w gminie Czaplinek, powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł675,80 m² 1 198,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:173 m²

= wyłączność = Na sprzedaż oferujemy klimatyczną kamienicę z początku XX wieku, położoną w sercu Wałbrzycha, na obszarze Starego Miasta. Nieruchomość posiada powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł27 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy przy ulicy Grzybowskiej 30. Doskonała lokalizacja w sąsiedztwie Parku Mirowskiego oraz stacji Ronda onz! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł70 m² 5 685,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 054 m²

Do sprzedania wolno -stojący dom parterowy o powierzchni 70m2 posadowiony na działce o powierzchni 8054 m2 na której znajduje się również komórka, stodoła, piwnica i kotłownia. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

356 706 zł31,29 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47mieszkań na 5kondygnacjach o powierzchniach od 27.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł59,07 m² 6 179,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, 4 piętro , Słupsk, ul. Piotra Skargi, 365.000,-PLN Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 59,07 m2 posadowione na IV piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²120 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wyjątkowy lokal usługowo-biurowy W centrum szczecina 120 M open space! Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal użytkowy typu open space o powierzchni 120m2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

299 250 zł1 050 m² 285 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana blisko jeziora bnińskiego W dobrej cenie, pełne uzbrojenie W drodze, 25 km od centrum poznania Polecam Państwu średniej wielkości (1050 mkw, nr 56/10), pięknie położoną.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł50 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:6 121 m²

Duża działka rolno-budowlana o pow. 5747 m2 z domem oraz druga mniejsza o pow. 374 m2 z dala od miejskiego zgiełku w malowniczej okolicy w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł4 089 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bardzo ładna działka z drzewostanem , z dostępem do rzeczki (działka na skarpie) teren suchy .Dojazd do działki asfaltowy. Media- woda , prąd i gaz przy działce. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł223,11 m² 12 101,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:922 m²

Emmerson prezentuje Dom wolnostojący zlokalizowany przy ul. Igołomskiej w Krakowie. Budynek znajduje się w pobliżu stacji kolejowej "kraków Kościelniki". Jest znakomicie skomunikowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

836 236 zł70,32 m² 11 891,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mdp Partners przedstawia: nova Jeziorowa: twoja enklawa spokoju w sercu Wawra Odkryj kameralną inwestycję w jednej z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy. Osiedle Nova Jeziorowa to.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Niegocińska

Rydzewo,warmińsko-mazurskie

149 000 zł3 034 m² 49,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż oferuję malowniczą działkę o powierzchni 3034 m , położoną w Rydzewie (gmina Miłki) urokliwej mazurskiej miejscowości nad Jeziorem Niegocin. To wyjątkowa propozycja dla.