Nieruchomości

240 051 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

800 000 zł70 700 m² 11,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w Nowych Bielicach. Nieruchomość stanowi atrakcyjną inwestycję, idealną pod budowę farmy fotowoltaicznej lub magazynu energii. Lokalizacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²20 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale biurowy o powierzchni po około 20m2 - Lublin, czechów, bursaki Lokale znajduje się na parterze, toaleta w częściach wspólnych budynku, czynsz najmu powierzchni na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł220 m² 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Dom z czerwonej cegły na wsi - z ogródkiem - wieś Czernice, gm. Zakrzewo Obniżka ceny! Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przedwojenny dom z charakterystycznej.

Szczegóły ogłoszenia

4 590 000 zł230 m² 19 956,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2008

Warszawa Stare Włochy, ul. Tomnicka. Apartament o powierzchni 230 m2, który zachwyca nie tylko swoją powierzchnią, ale również niepowtarzalnym klimatem i historią. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka Kęty

Kęty,małopolskie

169 000 zł1 071 m² 157,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Promocja wiosenna! Zgrabna działka budowlana w Kętach o powierzchni 1071 mkw. W miejscowym planie zagospodarowania oznaczona symbolem 317.MNZ. Kształt działki - prostokąt o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 770 zł57,70 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

15 141 zł432,60 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni około 432,6m2 - Lublin, wrotków. Trzy bramy, hala ogrzewana - ogrzewanie gazowe, istnieje możliwość wynajęcia hali sąsiadującej o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł74,05 m² 10 249,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupno od dewelopera, 0% prowizji. Powierzchnia łącznie z poddaszem: 157m2 Powierzchnia użytkowa: 74,05m2 Powierzchnia ogródka: ok. 120m2 z dwoma miejscami parkingowymi. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł5 770 m² 32,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wilczkowice (gmina Michałowice) ul. Bukowe Wzgórze 57,70 a Działka z przeznaczeniem rolnym Nieruchomość: oferujemy Państwu do kupna działkę o łącznej powierzchni 57,70 a z.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 348 m² 100,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona przy utwardzonej drodze. Działka objęta miejscowym planem - przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną - idealna pod dom jednorodzinny- wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł79 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Do sprzedaży nieruchomość przy ulicy Szkolnej w Adamowie - atrakcyjna działka zabudowana budynkiem mieszkalno-gospodarczym. Działka budowlano-rolna o powierzchni 3800m2 o szerokości 32m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 000 zł57 m² 10 105,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zielone Pietrasze to nowoczesne osiedle stworzone z myślą o komforcie mieszkańców. Przemyślany układ budynków, starannie dobrane materiały i dbałość o detale sprawiają, że.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 150 000 zł120,54 m² 17 836,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

223 000 zł33 m² 6 757,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Neo Nieruchomoś ci oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,3m2. na parterze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie z balkonem, piwnicą i z bardzo dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

1 033 zł44,93 m² 23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny Hiszpańskich 8 Prowadzący konkurs ofert: poczta Polska S.A., Region Infrastruktury, plac Oddziałów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł61,08 m² 10 789,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

.oferta dostępna W pepper house! II etap inwestycji Nowa Przystań w Rumi - lokale już w sprzedaży. Atuty: - atrakcyjna lokalizacja, - nowe budownictwo, - funkcjonalny układ, - winda.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 300 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

tel.   . Jeśli szukasz działki z dala od miejskiego zgiełku, która zapewni Ci ciszę, spokój, dzięki której będziesz miał możliwość codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 506 m² 146,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość w województwie pomorskim w powiecie kościerskim w miejscowości Częstkowo , Działka o powierzchni 1506m2 bezpośrednio przylegająca do drogi, tereny objęte mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł67,40 m² 12 314,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Poszukujecie komfortowego, wyjątkowego mieszkania z tarasem, garażem i ogródkiem w jednym? Zapoznaj się z poniższą oferta dostępną tylko w naszym biurze! Oferujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

130 260 zł1 002 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Super oferta! Działka z wydanymi warunkami zabudowy. Zapraszam do zapoznania się z bardzo ciekawą oferta sprzedaży działki budowlanej, położonej we wsi Motaniec, gmina Kobylanka.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 991 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 539/1 Marzęcino | 1991 m | mpzp | media | spokojna okolica Spokojna, dobrze skomunikowana miejscowość, przestrzeń do życia, płaska działka z planem miejscowym wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Koszyce Wielkie,małopolskie

699 999 zł150 m² 4 666,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż nowe domy w zabudowie szeregowej w Koszycach Wielkich, ul. Ablewicza z szybkim dojazdem do Tarnowa. Kameralna inwestycja łączy funkcjonalne wnętrza z prywatnymi ogródkami.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zastawno

Zastawno,warmińsko-mazurskie

1 199 000 zł133 m² 9 015,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 743 m²

Oferta Na sprzedaż dwa domy w Zastawnie na działce o powierzchni 5743m. Lokalizacja Zastawno to urokliwa wieś położona w gminie Młynary, zaledwie 15 km od Elbląga i 16 km od.

Szczegóły ogłoszenia

10 €/m²1 035,27 m² 10 353 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bezpośrednio od reprezentanta wynajmującego Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną powierzchnię biurową o metrażu 923,19 m netto (1 035,27 m brutto), usytuowaną na 2. piętrze prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł31 m² 13 548,39 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 31 m , położone w samym centrum Legionowa. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. 10-te piętro.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł63,60 m² 3 301,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, 3 pokoje, szczytnica. Wgn Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w Szczytnicy. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w wyremontowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

410 000 zł55,27 m² 7 418,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja deweloperska w Stargardzie! prowizja 0% - Wyjątkowa oferta sprzedaży klimatycznego, 3-pokojowego mieszkania z dużym balkonem, zlokalizowanego na Osiedlu Diamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

88 575 zł1 181 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka na sprzedaż W deszcznie! Marzysz o własnym domu w spokojnej i urokliwej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! parametry działki: lokalizacja: deszczno, ul. Sadowa.

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł1 295 m² 98,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż jedna z pięciu działek budowlanych (nr 347/9), z decyzją o warunkach zabudowy, położona w Jarogniewicach -.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł290 m² 1 203,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Dom jednorodzinny na dużej działce W gminie dąbrowa tarnowska - ok.5KM DO CENTRUM MIASTA. Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny wraz zabudowaniami gospodarczymi, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł160 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 316 m²

NA sprzedaż dom W łazach dębowieckich Łazy Dębowieckie - wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim, w gminie Dębowiec. Do sprzedania budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł177,80 m² 5 905,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:8 m²

Biuro klimczak Nieruchomości oferuje na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny, położony w spokojnej okolicy w miejscowości Nowy Sącz, przy ulicy Sportowej - idealny dla rodziny ceniącej.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł62,50 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane na kameralnym osiedlu przy ul. Makolągwy. Budynek na osiedlu zamkniętym, z windą. Wyposażenie widoczne na zdjęciach pozostaje do dyspozycji nabywcy.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł170 m² 8 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 528 m²

Grażyna niemiec Agent prowadzący   Marzysz o domu, który łączy w sobie komfort, elegancję i wyjątkową lokalizację? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł118,30 m² 6 931,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Jeśli marzysz o nowoczesnym domu w spokojnym miejscu, a jednocześnie zależy Ci na dobrym dojeździe do Warszawy - ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł450 m² 1 553,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

W ofercie pięknie utrzymany dom na obrzeżach Jabłonowa Pomorskiego. Dom składa się z piwnicy i dwóch kondygnacji. Na parterze znajduje się przestronny salon połączony z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł4 700 m² 1 702,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Teren inwestycyjny pod zabudowę wielorodzinną - położony w dzielnicy Rubinkowo - jednej z największych dzielnic Torunia! Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 4 700.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 511 016 zł90,48 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bunscha residence - elegancja I komfort W harmonii Z naturą Nowoczesna architektura | Kameralne budynki | Zieleń i strefy relaksu | Świetna komunikacja | Ostatnie Piętro *****.

Szczegóły ogłoszenia

3 699 000 zł90 m² 41 100 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1931

Kluczowe cechy: wyjątkowe i unikatowe mieszkanie, usytuowane w najlepszej części kamienicy, położonej w najbardziej prestiżowej i najlepiej zachowanej części starej Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł141,61 m² 5 635,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:586 m²

Wyjątkowy dom w sercu Zduńskiej Woli - ul. Wspólna, nowe Miasto Marzysz o miejscu, które łączy w sobie elegancję, komfort i bliskość natury? Ten dom to idealna odpowiedź na Twoje.