Nieruchomości

239 904 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

380 000 zł61 m² 6 229,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61m2 położone w Łomży przy ul. Mickiewicza 10. Lokal mieszkalny znajduje się na IV piętrze budynku wielorodzinnego. Na powierzchnię nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł60 m² 108,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy lokal o powierzchni 60 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych przedwojennych kamienic Warszawy, przy Alei Róż 7. Nieruchomość idealna na.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł3 170 m² 45,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szukasz większej działki pod budowę domu? W bliskiej odległości od Ozimka? Może w Krasiejowie? Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 3,70a (3170 m2), położona.

Szczegóły ogłoszenia

24,44 zł/m²81 m² 1 980 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal - Śródmieście - bardzo dobra lokalizacja - 81 m2 oferta W naszym biurze Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ładny lokal w samym centrum bydgoszczy, ul. Kaszubska.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 920 000 zł162,20 m² 11 837 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:924 m²

Na sprzedaż przytulny dom wolnostojący, z przepięknym ogrodem, położonym na końcu ślepej uliczki, co zapewnia ciszę i spokój. Budynek z 2007 roku, z garażem i kilkoma.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł56,40 m² 14 716,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,4 m2,usytuowane na drugim piętrz czterokondygnacyjnego budynku, wybudowanego w latach 70-tych. Rozkład pomieszczeń jest.

Szczegóły ogłoszenia

61,70 zł/m²47 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal użytkowy. Położony na piętrze kompleksu biurowo-usługowego ab Centrum. Lokal gotowy do prowadzenia działalności. Idealnie nadaje się na działalność biurowo usługową. Dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 666 zł80 m² 7 220,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:566 m²

Marzysz o swoim domu! Mamy coś dla ciebie. Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Śliczny, prosty i co najważniejsze - ekonomoczny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Poznań,wielkopolskie

759 000 zł120,50 m² 6 298,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Uwaga! dostępny od zaraz! Szukasz domu z szybkim dojazdem do centrum, jednocześnie blisko terenów zielonych, jeziora ? zobacz! słoneczny nowy dom, smochowice, bez pcc, z własną wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

899 900 zł2 700 m² 333,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działką o wielkości 2700m2 z wydanymi wz ze ścianą lasu. Szerokość działki 41x66m. Wydane są warunki zabudowy pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Marki,mazowieckie

3 200 000 zł268,20 m² 11 931,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 327 m²

Dom + biznes do przejęcia inwestycja W markach Dom z ogrodem + w pełni wyposażony budynek usługowy Możliwość przejęcia prosperującego zakładu garmażeryjnego z bazą klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 077 zł41,91 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Мы также говорим на русском! Vibe Home ma niezwykłą przyjemność przedstwić Państwu 2-pokojowe mieszkanie 42 m w stanie deweloperskim, na 1 piętrze w inwestycji Murapol.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Źródlana

Ciele,kujawsko-pomorskie

164 838 zł993 m² 166 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta Class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 4 działki w Cielu. Metraż od 800m2 do 1100 m2. Działki na nowo tworzącym się.

Szczegóły ogłoszenia

179,69 zł/m²11,13 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro na chwilę obecną pełni funkcję Sekretariatu składające sią z 2 pomieszczeń Główne atuty nieruchomości: lokalizacja w sąsiedztwie biur/sklepów bliskość komunikacji wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

16 zł/m²450 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W ofercie biura okazja Nieruchomości przedstawiamy Państwu przestronną powierzchnię użytkową o powierzchni 450 m , zlokalizowaną w Rzeszowie przy ul. Paderewskiego, nad sklepem Auchan.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł50 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atuty mieszkania: ustawny salon z aneksem kuchennym z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju, jasna sypialnia z wyjściem na balkon, własne miejsce postojowe w garażu podziemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 990 zł120 m² 5 999,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 640 m²

Oferta sprzedaży domu na 7 arowej działce w Smolarzynach. To dom, w którym można stworzyć prawdziwy rodzinny azyl z dala od miejskiego zgiełku, zachowując bliskość miasta. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

84,44 zł/m²44,70 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gaudium nieruchomości prezentuje lokal użytkowy, który stanowi solidną bazę do stworzenia własnego, rozpoznawalnego biznesu. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Hala

Żory,śląskie

37 200 zł1 860 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Witam serdecznie , Oferuję do wynajęcia halę magazynową produkcyjną o powierzchni 1860 m2 Posadzka nie pyląca. Wysokie bramy wjazdowe wys 4,5 szer 4,5. Bramy rolowane. Plac utwardzony na zewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

947 042 zł2 638 m² 359 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana, uzbrojona, położona w powiecie gryfińskim, w gminie Gryfino. Działka znajduje się na ulicy Stanisława Lema, co gwarantuje piękne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł64 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne i zadbane mieszkanie M4 o powierzchni 64 m , położone na 3 piętrze w zadbanym budynku przy ul. Wilczej w Jaworznie. Idealne dla rodziny lub osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł137,20 m² 8 746,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

_oferta na wyłączność_ Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży średniej wielkości domu mieszczącego się w spokojnej części Świebodzic. Oferowana nieruchomość to segment.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł988 m² 121,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

!oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze! Do sprzedania działka budowlano-usługowa o pow. 9,88 ara zlokalizowana w miejscowości Klimontów gm. Proszowice. Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

662 000 zł106,46 m² 6 218,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowe Centrum Regionu - Osiedle Kanva - Domy w dobrym klimacie Biuro Nieruchomości Greentown zaprasza do zapoznania się z ofertą domów skrojonych na miarę wybudowanych w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł60 m² 11 666,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż, położone na Grabiszynie w dobrze skomunikowanej części Wrocławia, idealnej zarówno do życia, jak i pod inwestycję. Nasza.

Szczegóły ogłoszenia

75,50 zł/m²59,60 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy wyremontowany o powierzchni 60 m , położony w południowej części Wrocław, na osiedlu Ołtaszyn. Lokal znajduje się w przyziemiu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

31,25 zł/m²200 m² 6 250 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bielsko-biała, komorowice Proponuję do wynajęcia pomieszczenia biurowe o łącznej powierzchni 200m 2 położone na parterze pawilonu. Lokal składa się z sześciu pomieszczeń biurowych,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe, w ścisłym centrum miasta. Położone na szóstym piętrze bloku z windą, przy ulicy Żeromskiego. Budynek monitorowany, posiada portiernie, czyste klatki i otoczenie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł63 m² 8 396,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:450 m²

Skrojony na miarę, funkcjonalny, parterowy, nowy dom w stanie deweloperskim w Koszalinie - dzielnica Jamno, 3 pokojowy dom, bliźniak o powierzchni 63 m2, salon z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł10 300 m² 24,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka rolna we wsi Wujówka gmina Jadów działka o szerokości 25m zjazd na działkę z drogi asfaltowej. Poniżej Link do lokalizacji działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 980 000 zł74,60 m² 26 541,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament w zacisznej, spokojnej lokalizacji w samym centrum Jastarni w kameralnym budynku, w którym znajduje się 12 apartamentów. Mieszkanie składa się z : - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 965 m² 111,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu nieruchomości gruntowej oznaczonej ewidencyjnie jako działka nr 899/9 o pow.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł60,90 m² 5 566,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Nie boisz się wyzwań? Mamy jedno dla Ciebie. Mieszkanie wymaga remontu, ale ma w sobie ogromny potencjał - i to w świetnej lokalizacji, tuż obok miejskiego basenu przy ul. Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

69 600 zł696 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży urocza działka budowlana, położona w zacisznym miejscu w Aleksandrii. Działka powstała z większego podziału - istnieje możliwość zakupu większego terenu. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł2 719 m² 505,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz działki pod inwestycję lub działalość w Zagłębiu Dąbrowskim? Mamy dla Ciebie ofertę, która spełni wszystkie oczekiwania! Działka o powierzchni 2719 m2 w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

2 825 000 zł22 600 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną, który znajduje się na urokliwej działce ze wzgórzem z pięknym widokiem na okolice o pow. 2,26 ha w gminie Zabór w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

987 609 zł75,39 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do zakupu dwóch kawalerek oraz jednego mieszkania dwupokojowego na jednej kw o łącznej powierzchni 75,39m2 , położonych w samym sercu Jeżyc przy ul. Żurawiej (przy Rynku Jeżyckim).

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł240 m² 12 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 088 m²

Na sprzedaż niezwykła nieruchomość położona w Drzonku - w miejscu, które łączy spokój natury z doskonałym dostępem do infrastruktury. Dom został zaprojektowany i wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł51,10 m² 4 011,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal niemieszkalny w przyziemiu, o łącznej powierzchni 51,1 m , usytuowany w doskonałej lokalizacji. To idealna przestrzeń do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 080 m² 324,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia w cichej i zielonej okolicy. Oferujemy sprzedaż działki o powierzchni 1080m2 , dodatkowo ofertujemy kompleksową usługą budowy nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł164,70 m² 12 137,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowo-gastronomiczny, 164,7 m Kielce, ul. Głowackiego 1 Powierzchnia: 164,7 m Lokalizacja: kielce, ul. Głowackiego 1 Rodzaj nieruchomości: lokal użytkowy Stan: po.