Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

599 000 zł210 m² 2 852,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:838 m²

Do sprzedaży przestronny nieruchomość położone w Odrowążu, na działce o powierzchni 838m , z pięknym domem o powierzchni około 210m , podzielonym na trzy kondygnacje. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

915 384 zł70,96 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

2-stronne 4-pokojowe mieszkanie z salonem od strony południowej! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł91 m² 2 945,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy z ogromnym potencjałem, położony w samym centrum Świebodzic przy Placu Jana Pawła II. Nieruchomość znajduje się na parterze dwupiętrowej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł51,86 m² 4 242,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Murowanej Goślinie - zaledwie 22 km od Poznania i 19 km od Obornik. Doskonałe połączenia drogowe, w tym szybki wyjazd na obwodnicę, zapewniają.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

720 000 zł44 m² 16 363,64 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Golden Door ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m , położone przy Aleja Majora Wacława Kopisto. Mieszkanie w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jatne

Jatne,mazowieckie

165 000 zł1 100 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem prezentacji jest atrakcyjnie położona działka w Jatnym w gminie Celestynów w powiecie otwockim. Teren o powierzchni 1100m2 powstanie z podziału działki.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł165 m² 5 024,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

Dom wolno stojący W przepięknej lokalizacji! garaż Z kanałem O powierzchni 50m2! oferta, którą znajdziesz tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest podpiwniczony dom wolno stojący.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł67,85 m² 8 238,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania przestronne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji ul. Dukielska w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na pierwszymi piętrze, niskiego trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł330 m² 19 696,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:830 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkową reprezentacyjną rezydencję zlokalizowaną w prestiżowej części starego Pogodna w Szczecinie. Przedmiotem sprzedaży jest willa - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł67,47 m² 9 041,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do odkrycia naszej najnowszej inwestycji - kameralnego kompleksu składającego się z 12 wyjątkowych mieszkań, które łączą w sobie komfort, elegancję i ekologiczne.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł39 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- for English check below - Wszystko w mieszkaniu jest nowe i nie było wcześniej używane. Zlokalizowane w okolicy Metro Wilanowska (villa Marina) z miejscem postojowym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł130 m² 7 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom Oferuje Na Sprzedaż Dom wolnostojący o podwyższonym standardzie w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Partyzantów Na sprzedaż dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł2 419 m² 40,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tania działka i magazyn obok dworca pkp. S6. Działka o powierzchni 2419 m2, teren płaski, o głównych wymiarach: 62 x 40 metrów, działka częściowo utwardzona, zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł62 m² 14 758,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie 4 pokojowe w niskim budynku w doskonałej lokaizacji!najbliższa stacja metra Księcia Janusza.W pobliżu Park Moczydło,centrum handlowe Wola Park ,przychodnia,sklepy.Idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

324 900 zł38 m² 8 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu letniskowego położonego nad jeziorem w miejscowości Kłodowo. Kłodowo położone jest około 50 minut drogi od Szczecina oraz 28 minut od Gryfina. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 000 zł54,88 m² 9 201,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Krakowska, rzeszów | Osiedle Premium Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia ofertę nowoczesnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54,88 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł64,62 m² 5 091,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronny, słoneczny salon, oraz 2 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta, korytarz, balkon, piwnica tworzą przytulne mieszkanie pow całkowitej 64,62m2. Znajduje się w ocieplonym bloku na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł304 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:675 m²

Pensjonat! Dom i biznes turystyczny w jednym! Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najpiękniejszych części Szczyrku na wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł235,50 m² 4 242,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:466 m²

Oferta dostępna wyłącznie W biurze nieruchomośći pepper house! Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w sercu Chwarzna - dzielnicy charakteryzującej się unikalnym, spokojnym, bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł73 m² 52,05 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty Robert Kordowski tel.   W ofercie duże 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Przyjaźni bleveder park Otoczenie nieruchomości: idealna komunikacja z innymi częściami.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł234 m² 1 816,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:706 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej skrajny segment Chróstnik, gm. Lubin | 111,91 m | działka 706 m Na sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny).

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł62 m² 13 693,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Polecam Państwu 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnym, niskim budynku mieszkalny m o 4 kondygnacjach nadziemnych z windą, garażem podziemnym i tylko 17 mieszkaniami, dzięki czemu jest.

Szczegóły ogłoszenia

110,01 zł/m²73,85 m² 8 124 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Premium we flow | Nowe Centrum Łodzi | Przy Dworcu Fabrycznym Lokalizacja: łódź, ul. Kilińskiego / Hasa (inwestycja flow - Archicom) Przeznaczenie: handlowe, usługowe, biurowe Stan: deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Chełpa

Chełpa,zachodniopomorskie

494 000 zł16 460 m² 30,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzysz o własnym kawałku ziemi z dala od zgiełku miasta, otoczonym lasami i jeziorami? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż trzy działki o łącznej powierzchni 1,6460 ha.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł160 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:124 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż segment środkowy w Łebie przy ul. Sienkiewicza! Łeba - polska stolica lata. Szerokie piaszczyste plaże, świetnie rozwinięta infrastruktura oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł125 m² 5 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Polecamy na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący! Nieruchomość zlokalizowana w Lulkowie, spokojna okolica, boczne osiedle ze ślepą ulicą. Idealne miejsce - dojazd do Gniezna to około 5minut.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł47 m² 5 936,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe, gotowe do wprowadzenia. Możliwość łatwej przebudowy na trzy osobne pokoje. Nieruchomość bardzo zadbana, czysta i funkcjonalna, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł3 916 m² 98,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w malowniczej i spokojnej części Krakowa Wróżenicach, przy ul. Wróżenickiej 82. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Skórzewo

Skórzewo,kujawsko-pomorskie

84 000 zł878 m² 95,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Świetna inwestycja i idealne miejsce na budowę domu Niedaleko tereny zielone i rekreacyjne. Przyłącza w drodze (zaraz przy działkach) woda, sieć gazowa. Przy większości działek są.

Szczegóły ogłoszenia

222 020 zł1 306 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy | 1306 m | Solec Kujawski | Spokojna okolica blisko lasu Dobre Nieruchomości prezentują: - lokalizacja: solec Kujawski, ul. Błota - Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł129 m² 9 457,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania gotowy biznes inwestycyjny, w postaci dwóch mieszkań zlokalizowanych w samym Centrum Szklarskiej Poręby. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł130 m² 37,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wyjątkowa nieruchomość na Podlasiu przepiękny dom we wsi Litwinki na wynajem. Szukasz miejsca do życia (na rok lub dłużej) pełnego spokoju, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 000 zł80,34 m² 5 290 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bardzo wysoki standard wykonania! Cztery pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 80 m2 wraz z ogródkiem o powierzchni około 200m2. Okna wychodzące na wschód, zachód, północ; widok.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł32,50 m² 8 923,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania lub wynajmu | Łódź, ul. Lubelska | 32,5 m Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,5 m , zlokalizowane na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

57,39 zł/m²260,50 m² 14 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronne biuro na 1. piętrze w dynamicznie rozwijających się Włochach! Powierzchnia: 260,5 m netto Piętro: 1 piętro (doskonały dostęp) atuty: możliwość podziału na gabinety Swobodna.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł43 m² 7 418,60 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży od zaraz, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z piwnicą, położone w świetnie skomunikowanej części Gliwic. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

362 400 zł35,74 m² 10 139,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? To mieszkanie o powierzchni 35,74 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku na os. Sady - spełni Twoje oczekiwania. Komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł55,20 m² 5 706,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do kupienia mieszkanie położone na 1 piętrze 4-piętrowego bloku przy ul.Męczenników Ośw. 9. Powierzchnia 55,20m2, mieszkanie 3-4 pokojowe, aneks kuchenny, łazienka z wc, korytarz. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

767 936 zł73,84 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,84 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -pokój -pokój -łazienka -wc -przedpokój dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł330 m² 5 424,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Nowoczesny Dom 330 m z dwoma niezależnymi lokalami | Niskie koszty utrzymania | Fotowoltaika | Pompa ciepła Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o łącznej powierzchni ok. 330 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł145,32 m² 3 640,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Suszcu. Dom o powierzchni 145 m2 w stanie surowym zamkniętym (z zewnątrz kompletnie wykończony), położony na.