Nieruchomości

239 881 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Działka Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

79 000 zł3 740 m² 21,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Biuro nieruchomości Bemo oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 3740m2 w Maliszewie pod Lipnem. Wydane warunki zabudowy pod budowę domu. Woda dociągnięta do działki, energia do.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Piotrkowice,świętokrzyskie

999 000 zł541,38 m² 1 845,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Budynek usługowo mieszkalny na sprzedaż | Piotrkowice | 541,38 m | 0% prowizji Piotrkowice, woj. świętokrzyskie Na sprzedaż budynek usługowo mieszkalny o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²190 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia pomieszczenia handlowo-magazynowe w Lesznie, przy ulicy Przemysłowej. opis nieruchomości: oferujemy do wynajęcia pomieszczenia handlowo-magazynowe w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrzewany Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

28,89 zł/m²900 m² 26 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadamy w swojej ofercie najmu magazyn z poziomu zero, położony w dzielnicy przemysłowej w Olsztynie. Do wynajmu powierzchnia 900 m2. - magazyn 830m2 - pomieszczenie biurowe, zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

930 000 zł73 m² 12 739,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie, mieszczące się na I piętrze w bloku z windą, usytuowane w Starej Iwicznej przy ul. Nowej. Kameralne osiedle z 2016 roku, ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł69,10 m² 5 340,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Sprzedaż mieszkania w Starogardzie Gdańskim przy ul. Juranda ze Spychowa-Nowa cena! 369000zł Powierzchnia całkowita: 69,1 m | Piętro: 4 Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

746 320 zł40 m² 18 658 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mint Property prezentuje na sprzedaż nowe przestronne i funkcjonalne dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , znajdujące się na 6 piętrze w 6-piętrowym budynku przy ulicy Długiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 745 300 zł17 453 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Expert Nieruchomości oferuje dwie działki gruntu pod zabudowę przemysłowo-składową ( symbol C-58ps ). Nowe Miasto Lubawskie, woj. warmińsko-mazurskie Działka nr 10 o powierzchni 7714 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł106,45 m² 22 545,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Słoneczny apartament nad bulwarem przy samej motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego.

Szczegóły ogłoszenia

359 999 zł57,86 m² 6 221,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 58m2 , położone w spokojnej i zielonej części Ksawerowa - idealne dla osób, które chcą odpocząć od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 312 zł52,78 m² 10 502,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera, 0% prowizji, 0% pcc - Szukasz miejsca, które łączy bliskość natury z szybkim dojazdem do centrum? To mieszkanie to idealny wybór zarówno dla singla, pary, jak.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł70 m² 11 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Na sprzedaż siedlisko - Tomaszowice, 10 km od Lublina. Atrakcyjna nieruchomość siedliskowa w Tomaszowicach, zaledwie 10 km od Lublina. Doskonała lokalizacja - działka znajduje się bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł600 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w ustronnej i spokojnej części Banina, nieopodal pól uprawnych, na skraju zabudowy jednorodzinnej i szeregowej. Przystanek autobusowy 300m, stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 500 zł70,50 m² 9 595,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Bezczynczowe bez podatku pcc 2% bez.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

14 000 zł160 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom zlokalizowany w Gryficach miasto powiatowe ze świetnym wypadem nad morze oraz do Szczecina i Koszalina. Znajduje się w odległości 100 km od Szczecina, 100 km od Koszalina, 25 km od.

Szczegóły ogłoszenia

33,67 zł/m²117,30 m² 3 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy w sąsiedztwie szpitala o łącznej powierzchni 117,30 m2 na I piętrze zabytkowej kamienicy, w której znajduje się przychodnia, gabinety fizjoterapii,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł5 226 m² 85,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Polecam atrakcyjną działkę rolno-budowlaną położoną w Bielsku Podlaskim województwo podlaskie Posiada warunki zabudowy na 4 budynki mieszkalne jednorodzinne. Działka mieści.

Szczegóły ogłoszenia

463 950 zł1 031 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w zalesionej części Kajetan koło Nadarzyna z możliwością dokupienia sąsiedniej działki zwiększającej teren. Bardzo dobra lokalizacja niedaleko do autostrady co daje.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²60,40 m² 3 322 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przedmiotem najmu jest lokal handlowo - usługowy nr 1.21 o powierzchni ok. 60,40 m2 w modernizowanym dworcu klasy premium - Częstochowa. Lokal znajduje się na antresoli łączącej budynek.

Szczegóły ogłoszenia

34,29 zł/m²175 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 175 m2 na parterze budynku, przy ul. Niskiej w Kielcach. W skład lokalu wchodzą: 5 pomieszczeń usługowych, pomieszczenie socjalne , 3 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

49 999 zł11 200 m² 4,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Niezwykła działka rolna nad Kanałem Noteckim Kruszyn Krajeński Wyjątkowa okazja dla miłośników natury i inwestorów! Oferujemy rozległą działkę rolną o powierzchni 1,12 ha (11 200.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł45,40 m² 5 506,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferta na wyłączność - tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Najważniejsze informacje - powierzchnia mieszkania: 45,40 m - liczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 552 zł44,04 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Deweloper Projekt Jantar ropoczął budowę chyba najciekawszej inwestycji na terenie miasta Malborka "tarasy Belvedere". Pozwolenie na budowę - Decyzja nr 60/2025 z dnia 21.03.2025. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł7 527 m² 99,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Oferta dla poważnego inwestora. Do sprzedaży działka budowlana o pow. ok 7500m2 Całość położona jest na zagospodarowanej działce w atrakcyjnej okolicy. Działka ogrodzona, media.

Szczegóły ogłoszenia

77 495 zł1 409 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż cztery atrakcyjne działki położone w miejscowości Szeligi, gmina Nowa Sucha. Teren spokojny, zadbany, z dobrym dojazdem, idealny pod zabudowę jednorodzinną. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 651 m² 84,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę o powierzchni 1651 m , położoną w malowniczej miejscowości Starzno, w gminie Koczała. Nieruchomość znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 988 m² 64,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1988 m2 zlokalizowana w miejscowości Wolica tuż obok Buska-Zdroju. Wymiary działki ok. 21x91m, szerokość frontu ok. 21m. Działka ogrodzona (ogrodzenie betonowe),.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł17 m² 129,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie typu studio - pokój z aneksem i łazienka wyremontowane kilka miesięcy temu. Słoneczne, wysokie sufity optycznie dodają przestrzeni. Nowocześnie wykończone. Ustawne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł3 000 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka zagrodowa, budowlana z prawomocnym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego. Powierzchnia działki: 3000 m2. Wymiary 110m szerokości na 27m.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł7 000 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pięknie położona działka o dużej powierzchni Powierzchnia: 0,70 ha Klasoużytki: psiv, psiii, riiia Media: prąd przechodzi przez działkę, gaz w odległości ok. 40 m, w pobliżu lokalny.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 300 m² 91,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę widokową położoną w miejscowości Łowczów, gmina Tuchów, województwo małopolskie. Działka budowlana o powierzchni 1300 m. kw. położona na wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł130 m² 2 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

No cóż, nie każdy mieszkaniec miasta ma takie szczęście. Przestronne mieszkanie w centrum Turku z dużym balkonem typu loggia, kawałkiem własnego ogródka tuż za drzwiami, pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

156,88 zł/m²168,13 m² 26 376 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia Lokal handlowo-usługowy na parterze nowego budynku przy pl. Dominikańskim we Wrocławiu. Główne atuty lokalu to duże witryny, dobra ekspozycja od strony ruchliwej ulicy oraz usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł14 600 m² 10,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę działki rolnej o powierzchni 1,46 ha zlokalizowana w miejscowości Kąty przysiółek "romanówka", gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 960 zł72,95 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 000 zł39,51 m² 12 984,05 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części Szczecin dzielnicy Pomorzany. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 915 000 zł29 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wójcin B - wieś położona w województwie łódzkim w powiecie opoczyńskim w gminie Paradyż. Od Tomaszowa Mazowieckiego oddalona o 27 km, w pobliżu droga dk 74.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł300 m² 4 933 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:8 m²

Nieruchomość zlokalizowana w Szczyrku składająca się z budynku mieszkalnego, jednorodzinnego, dwu-kondygnacyjnego o powierzchni użytkowej ok. 300 mkw. Widokowa działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł133 m² 5 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:809 m²

Wygodny dom położony w malowniczej, cichej okolicy. Na parterze przestronny salon połączony z otwartą kuchnią i dużym hallem tworzy komfortową strefę dzienną. Z salonu wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie na osiedlu sportowym Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 47 m2 zlokalizowane jest na wysokim parterze. W skład mieszkania wchodzą pomieszczenia: -2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł27 908 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki z przeznaczeniem w mpzp jako rolno-budowlane o łącznej powierzchni 2,79 ha z dostępem do drogi asfaltowej w m. Kośmin gm. Żyrzyn pow. puławski woj. lubelskie.