Nieruchomości

239 846 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

370 000 zł54 m² 6 851,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Piotrków Trybunalski, ul Dmowskiego, mieszkanie do sprzedaży. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Przestronne, 54 metrowe, umeblowane mieszkanie na parterze w wygodnie zlokalizowanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 342 m² 81,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nad morzem. Działka budowlana o powierzchni 1 342 mkw., w kształcie prostokąta o wymiarach 26 x 52 m zlokalizowana w odległości 5 km od morza. Bokiem.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł12 234 m² 392 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana o nieregularnym kształcie z dojazdem z dwóch stron drogą utwardzoną, w otoczeniu lasów i ścieżek rowerowych. W pobliżu Spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

243 000 zł1 036 m² 234,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Dogodne wymiary, media, magiczny widok. Nabywając tą działkę, jeśli zechcesz, możesz zyskać: # dogodne wymiary - dzięki nim w bezproblemowy sposób posadowisz swój wymarzony dom. # media - woda.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom z garażem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

469 000 zł120 m² 3 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 120 m 2 , składający się z parteru, piętra, piwnicy oraz z poddasza nieużytkowego. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł1 500 m² 1 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1500 m2 - Legionowo Oferujemy na sprzedaż ustawną działkę budowlaną o powierzchni 1500 m2 zlokalizowaną w Legionowie - w spokojnej i zielonej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 720 zł68,80 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bonus dla kupującego: projekt wnętrza gratis! Do mieszkania dołączony jest profesjonalny projekt aranżacji wnętrza od renomowanej firmy ws Budownictwo idealne wsparcie przy wykańczaniu.

Szczegóły ogłoszenia

7 499 000 zł2 000 m² 3 749,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:50

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Inwestycyjny budynek w perfekcyjnej lokalizacji o pow. 2000m2 w Gdyni na Cisowej. 4 odrębne kw Działka 3000m2. Gotowa stopa zwrotu. Możliwa cesja umów najmu. Aktualnie budynek wynajęty.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł16 727 m² 448,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Częstochowie w dzielnicy Pólnoc, między dk1 a Makuszyńskiego o powierzchni 16727 m2. Oferta! 0%.

Szczegóły ogłoszenia

609 555 zł48,50 m² 12 568,14 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie z potencjałem na 3 pokoje ,oddzielną kuchnią, położone na Szczepinie we Wrocławiu, lokal o powierzchni ok48 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł530 m² 1 688,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:293 m²

Na sprzedaż budynek z dużym potencjałem inwestycyjnym, położony w miejscowości Pyzówka (powiat nowotarski), w spokojnej i dobrze funkcjonującej lokalizacji lokalnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł61,50 m² 5 772,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym! Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Na powierzchnię mieszkania składają się dwa pokoje, osobna kuchnia, duża łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Niewiarów,małopolskie

250 000 zł8 900 m² 28,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka rolno-budowlana o powierzchni 89 arów w miejscowości Niewiarów gm. Gdów, przy trasie Gdów-Bochnia. Wjazd z drogi wojewódzkiej wprost na działkę. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

799 920 zł80,60 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

80,6 m | balkon | po generalnym remoncie | miejsce postojowe | słoneczne mieszkanie ul. Chojnowska, legnica Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 80,6 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

21 zł/m²1 170 m² 24 570 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu powierzchni - elbląg, ul. Warszawska 1. Przedmiot oferty Przedmiotem oferty jest możliwość wynajmu przestronnych i elastycznych powierzchni użytkowych w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł150 m² 0,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:46 000 m²

Na sprzedaż: gospodarstwo rolne 4,6 ha z domem gmina Osiek 4,6 ha gruntu | Dom 150 m | Las 0,5 ha | Duży potencjał Na sprzedaż gospodarstwo rolne o łącznej powierzchni 4,6 ha, położone.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł51,25 m² 13 639,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Dwernickiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1955 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł51,64 m² 16 653,76 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Kurdwanów, ul. Kordiana. Atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 51,64 m2 z osobną kuchnią i dużym balkonem. Mieszkanie narożne, rozkładowe, na 4 piętrze w 6 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł593 m² 3 370,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 126 m²

Szukasz obiektu pod małą produkcję? A może prowadzisz sklep internetowy i potrzebujesz dużej przestrzeni biurowej i magazynowej? Uniwersalność tego obiektu może cię zaskoczyć!.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 333 m² 85,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz spokojnego miejsca pod dom jednorodzinny, blisko natury, ale z szybkim dojazdem do Radomia i Warszawy? lokalizacja: działka budowlana w malowniczej lokalizacji Płasków, tylko 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 253 m²

Niższa cena o 17% Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku? Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w malowniczej i spokojnej wsi Komarowo, zaledwie kilka minut drogi od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 940 zł64,60 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferowane osiedle domów dwulokalowych w Jezowie Sudeckim to doskonała propozycja dla osób poszukujących nowoczesnego mieszkania w spokojnej okolicy. - **typ nieruchomości: dom dwulokalowy.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament

Gdynia,pomorskie

2 250 000 zł114,34 m² 19 678,15 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Główne Atuty: prestiżowa Lokalizacja: apartament znajduje się w Rezydencji Plac Kaszubski, w centralnym punkcie Gdyni Śródmieścia, oferując dostęp do wszystkich miejskich udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

92,22 zł/m²87 m² 8 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Lokal na wynajem 87 M , 3 osobne pokoje, klimatyzacja, miejsce postojowe chłodna, warszawa Na wynajem przestronny i funkcjonalny lokal o powierzchni 87 m , położony na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 010 m² 158,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane -3 szt. w miejscowości Rurzyca gmina Goleniów. Cena dotyczy zakupu jednej działki. Działka nie jest ogrodzona ani zadrzewiona, co pozwala na pełną.

Szczegóły ogłoszenia

121 000 zł2 200 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka rolna z możliwością przekształcenia na działkę budowlaną o powierzchni 22 arów w miejscowości Żuków gm. Nowe Miasteczko. Przekształcenie działki zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na Szwederowie. Oferuję na wynajem bardzo ładnie urządzone mieszkanie o powierzchni 36 m , położone przy ulicy Leszczyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 968 zł45,30 m² 12 471,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, świetnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 45,32 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku. To propozycja dla osób, które cenią wygodę, jasne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł3 700 m² 151,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro az nieruchomości, ma przyjemność zaprezentować Państwu , nieruchomość położoną w miejscowości Tabaszowa. Działka o powierzchni 37 arów , zlokalizowana przy drodze, w terenie.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł829 m² 132,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** działka Z warunkami zabudowy 829 M 2 *** Do sprzedania atrakcyjna działka z wydanymi warunka zabudowy ,na zabudowę jednorodzinną o powierzchni 829 m2 w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł61 m² 11 311,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament w bardzo wysokim standardzie wykończenia w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego. Oferta dla wymagających klientów. Nieruchomość wykończona z najwyższej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

50 zł/m²20 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy w centrum osiedla Glinki. Pomieszczenie o powierzchni 20 m2, znajdujące się na niskim parterze domu jednorodzinnego, z niezależnym eleganckim.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł45,20 m² 24 336,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie w kameralnym budynku na osiedlu sąsiadującym z Parkiem Szczęśliwickim. Idealnie ciche. W skład mieszkania wchodzi: - hall - łazienka z prysznicem - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł42,16 m² 4 957,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1925

* kupując swoje pierwsze mieszkanie nie zapłacisz Podatku pcc 2% w tym przypadku będzie to oszczędność 4180 zł (potwierdź czy spełniasz warunki u agenta prowadzącego) Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

462 250 zł184 900 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Polecamy Państwu nieruchomość gruntową położoną w gminie Nowogard, obręb: żabowo. Działka o powierzchni: 18,49 ha, o klasie gruntu: psv (0,27 ha), psvi (6,90 ha), w (1,22 ha),.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł55,14 m² 8 614,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

297 000 zł36,96 m² 8 035,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w zielonej części Starogardu Gdańskiego Blisko natury, z doskonałym dostępem do miasta! Szukasz miejsca, które łączy spokój, zieleń i wygodę codziennego życia?.

Szczegóły ogłoszenia

34 630 €8 446,39 m² 4,10 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 8 446,39 m2 plus biuro 300 m2, bielsko Biała. Możliwość produkcji! Prąd 1,5 mw. Standard: - posadzka techniczna niepylna 5t - siatka słupów - składowanie 10m - doki: 11 - bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

79 000 zł3 740 m² 21,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Biuro nieruchomości Bemo oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 3740m2 w Maliszewie pod Lipnem. Wydane warunki zabudowy pod budowę domu. Woda dociągnięta do działki, energia do.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Piotrkowice,świętokrzyskie

999 000 zł541,38 m² 1 845,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Budynek usługowo mieszkalny na sprzedaż | Piotrkowice | 541,38 m | 0% prowizji Piotrkowice, woj. świętokrzyskie Na sprzedaż budynek usługowo mieszkalny o łącznej powierzchni użytkowej.