Nieruchomości

239 860 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 650 zł39 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę jasne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na III piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Towarowej 22, os. Piasta Mieszkanie zadbane, umeblowane, gotowe do zamieszkania! Dobry układ.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 900 zł210 m² 12 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny, wybudowany według projektu Jupiter 2, położony na przestronnej, pięknie zalesionej działce o powierzchni 1500 m. Nieruchomość zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł46 m² 4 345,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na Nowym Mieście w cichej spokojnej cześci osiedla. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Ogrzewanie gazowe piec.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 066 m² 121,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Zapraszamy na prezentację dwóch działek położonych w Skrybiczach (gmina Zabłudów). Działki z wydanymi warunkami zabudowy na budowę domu jednorodzinnego. Spokojna , malownicza okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

8 400 zł200 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesny moduł magazynowo-usługowy o pow. 240 m , w tym biuro 40 m . Macierzysz, 1 km od s8/s2 specyfikacja techniczna: wysokość 7 m; brama 4 4 m. Posadzka bezpyłowa,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł76,57 m² 4 819,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Sprzedaż nr oferty : sldoc8988 kategoria: mieszkanie miasto: miłkowice powierzchnia: 76,57 ilość pokoi: 3 piętro: II Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie w Miłkowicach. Mieszkanie własnościowe 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 371 600 zł114,30 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 114,30 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł177,20 m² 6 771 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Parterowy Dom w spokojnej, zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący Parterowy, usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody, wśród zieleni. Przedsprzedaż Budowa.

Szczegóły ogłoszenia

38,11 zł/m²57,70 m² 2 199 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Szczegóły Lokalu: sala Główna (37,33 m2): przestronna przestrzeń idealna na działalność handlową, biurową czy usługową. Mała salka/pomieszczenie Konferencyjne (8,76 m2): doskonałe miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł1 221,79 m² 11 376,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:788 m²

Najważniejsze atuty inwestycji: prestiżowa lokalizacja Gdynia Orłowo, blisko morza idealna propozycja dla inwestora Parametry domu: powierzchnia użytkowa: 1200 m działka: 788 m2 8 miejsc postojowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł2 411 m² 622,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzysz o własnym domu w otoczeniu natury? Ta działka to idealna propozycja dla Ciebie! Lokalizacja: działka położona jest w malowniczej okolicy, tuż przy Kampinoskim Parku Narodowym, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł177,92 m² 4 609 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży dom w stanie deweloperskim w miejscowości Kłąj wybudowany według projektu "dom w Malinówkach 2" firmy Archon. Termin oddania-koniec.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł699 m² 92,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży jedną z kilku działek budowlanych powstałych w wyniku podziału, o powierzchni 699 m2 , szerokości 24,5 m . Nieruchomość zlokalizowana przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł51 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego w dzielnicy Podgórze-Prokocim przy ul. Kozietulskiego. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł55,76 m² 53,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,76 m , zlokalizowane w spokojnej części Krakowa przy ul. Bujaka. Mieszkanie idealne dla pary lub singla,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł31 002 m² 145,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

M&b Fechner oferuje Państwu na sprzedaż kompleks działek z wyj takowym, widokiem na góry. Działki o łącznej powierzchni 31002m2 podzielane na 18 mniejszych działek z dwiema drogami.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł1 724 m² 85,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

- lokalizacja: siołkowa (gmina Grybów) - Powierzchnia: 17,24 ar (1724 m ) - Media: prąd, gaz, wodociąg. Dodatkowo istnieje możliwość wykopania własnej studni. Obecnie na działce istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł54,10 m² 11 460,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,1 m , położone przy ul. Kraszewskiego w Brwinowie, w spokojnej okolicy z bardzo dobrym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł44,98 m² 5 535,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Pakiet 2 kawalerek | 44,98 m2 | os. Paderewskiego | katowice Cena: 249 000 zł Na sprzedaż lokal inwestycyjny w Katowicach przy ul. Floriana, zlokalizowany na Osiedlu Paderewskiego - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł136,64 m² 4 757,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:240 m²

Na sprzedaż dom położony ok. 15 km od Zielonej Góry, w którym aktualnie zorganizowane zostały dwa lokale mieszkalne z pokojami do wynajęcia! Gotowiec inwestycyjny! układ: pierwszy lokal:.

Szczegóły ogłoszenia

182 400 zł2 280 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie wyjątkowo położone działki budowlane w urokliwej i cichej miejscowości Lesica (gmina Międzylesie, powiat kłodzki), w sercu Gór Bystrzyckich. Lokalizacja: lesica, tylko.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł998 m² 900,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wielki Kack to jedna z najbardziej cenionych dzielnic Gdyni - spokojna i zielona, a jednocześnie doskonale skomunikowana z całym Trójmiastem. To miejsce, w którym można cieszyć.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 566 m² 140,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukacie idealnego miejsca z dala od miejskiego zgiełku? Ta urokliwa, zalesiona działka położona na uboczu to perfekcyjna przestrzeń dla osób ceniących ciszę, spokój oraz naturę. Otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł12 816 m² 21,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| nieruchomość w gminie Zakroczym,we wsi Błogosławie. Nieruchomość objęta częściowo miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który zakłada na fragmencie działki od strony.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł187 m² 7 165,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 890 m²

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w malowniczej wsi Świdnik Duży Drugi. Dom znajduje się w odległości kilku kilometrów od Lublina i Świdnika do obu miejsc dojazd samochodem.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł6 000 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlano-rolna Z zabudowaniami Powierzchnia to 60 arów w kształcie zbliżonym do prostokąta o bokach 50x125m z czego 0,05ha stanowi część budowlana. Położona na wschodnim.

Szczegóły ogłoszenia

50 892 zł4 241 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

36,18 zł/m²271,96 m² 9 840 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. 271,96 m2 zlokalizowany na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku w dzielnicy Piaski. Wejście na piętro zabezpieczone osobnym domofonem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł37 m² 7 567,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferta: na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w Malborku. Lokal ma funkcjonalny, rozkładowy układ, co czyni go wygodnym zarówno dla singla, pary, jak.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł36,66 m² 4 091,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie z garażem i działką - Inczew, gm. Wróblew Szukasz spokojnego miejsca do życia z dala od miejskiego zgiełku, ale z dobrym dojazdem do miasta? To.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł44,25 m² 13 898,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kraków | Nowa Huta | Bieńczyce | os. Strusia - 2 pokoje| 44,25m2 do wejścia forma estates oferuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,25m2 położone na 3. piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Karsko

Karsko,zachodniopomorskie

1 500 000 zł210 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 758 m²

Posiadłość usytuowana w cichej i spokojnej miejscowości w powiecie myśliborskim. Niezwykła oryginalność budowli, zdecydowanie wyróżnia ją z otoczenia. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł72 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta bezpośrednia koszty pośrednictwa ponosi sprzedający! Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położone w centrum Darłowa, przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł43,67 m² 20 586,21 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Racławickiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 9 piętrowym budynku Rok budowy: 1978 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł360,80 m² 7 178,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:472 m²

Kamienica mieszkalno-usługowa gotowa do użytkowania na potrzeby włanse, do dalszego wynajmu lub innych projektów inwestycyjnych. Powierzchnia użytkowa budynku: 360,80 m2 Powierzchnia gruntu: 472,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Tarnów, blisko centrum | 48 m | Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Wałcz,zachodniopomorskie

490 000 zł55,45 m² 8 836,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z garażem i komórką lokatorską. Najnowsza inwestycja znajduje się przy ul. Południowej 21 w nowocześnie odrestaurowanej w 2023 r. przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²118 m² 6 372 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem lokal gastronomiczny przyległy do stacji paliw "pod Żaglami" przy ulicy Maciejewicza 4. Warunki najmu Stawka czynszu netto: 54 zł/m tj. 6372 zł/miesiąc Opłaty eksploatacyjne netto:.

Szczegóły ogłoszenia

51,35 zł/m²75,95 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy W centrum jeleniej góry! 3900 złotych netto! Idealny na biuro, handel i usługi Lokal znajdujący się w rzędzie kamienic, wybudowanych w czasach współczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł110 m² 22 272,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy w centrum Wrocławia. Jedyny taki duży lokal w tej okolicy, który łączy w sobie niepowtarzalny klimat budynku z historią i nowoczesne.