Nieruchomości

239 902 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

306 277 zł31,51 m² 9 720 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najnowsza inwestycja W nowym sączu! Nowoczesne apartamenty z widokiem na góry | Ogródki lub balkony | Garaż podziemny | ul. 5 kresowej, nowy Sącz Prezentowane mieszkanie (nr 03) z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł232 m² 4 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:462 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, o powierzchni ok 232 m2, położonego w Komprachcicach na działce o powierzchni ok. 4,62 ara. Dom posiada trzy niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł55,10 m² 11 107,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ul. Puławska 13, lublin, wieniawa Na sprzedaż funkcjonalne, po generalnym remoncie mieszkanie położone na 3. piętrze w niskim, zadbanym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł200 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 829 m²

Wygodny, przestronny dom z pięknym ogrodem w willowej miejscowości pod Skierniewicami na sprzedaż. Czteropokojowy dom, położony w kameralnym sąsiedztwie domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

500 000 zł1 800 m² 278 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

- działka budowlana w Konopnicy nieopodal granicy Lublina - kameralna okolica i bliskość natury opis: wymiary nieregularnie, zbliżone do trójkąta o boku około 70 metrów. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł18,50 m² 8 918,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta sprzedaży lokalu użytkowego położonego W łodzi, dzielnica śródmieście, okolice ulicy piotrkowskiej Lokal o pow. 18,5 m , usytuowany na parterze w części frontowej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł57 m² 12 263,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Twój kawałek raju w Gdańsk - krakowiec/stogi | 57 m? po generalnym remoncie + 300 m? ogrodu z altaną! Są mieszkania. I są miejsca, do których wraca się z uśmiechem. To jest.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł3 000 m² 56,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Muchnowie pod Kutnem. Powierzchnia 3000 mkw. Wymiary działki: szer. 21,5 m. dł. 143 m. Przeznaczenie pod zabudowę jednorodzinną. Bezpośredni dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana. Usytuowana w malowniczej, cichej okolicy, w miejscowości Osówka w gm. Niemce. W planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona: mn -teren zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

4 995 000 zł2 541 m² 1 965,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji! Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna zabudowana dwoma budynkami o charakterze magazynowo-produkcyjno-biurowym. Łączna powierzchnia zabudowy lokali użytkowych to 2541 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

99 zł/m²75,25 m² 7 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: doskonała lokalizacja w samym sercu Gdyni w nowoczesnej inwestycji Bank Polski 1929 położonej przy ul. 10 lutego. Usytuowanie budynku w centrum tętniącego życiem miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

1 110 000 zł216,50 m² 5 127,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 012 m²

Makler nieruchomosci poleca : Nieruchomość w otoczeniu pól i drzew z asfaltową drogą dojazdową. Wolnostojący Dom o powierzchni użytkowej całkowitej 218m został wybudowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł65 m² 13 676,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z ogródkiem w kameralnym budynku - 2 miejsca, wysoki standard Do sprzedaży na rynku pierwotnym oferujemy jedno z dwóch mieszkań w budynku dwulokalowym, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł33 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 32m2 po kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w rewitalizowanej kamienicy w pobliżu centrum. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł81 m² 15 432,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal położony w ścisłym centrum Opola (ok. 200 metrów od Ratusza) położony w ciągu handlowym o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszych. Duże witryny. Lokal po remoncie. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł169,87 m² 2 295,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu lokal komercyjny z możliwością zakupu lub wynajmu. Obiekt zlokalizowany w legnickiej dzielnicy Zosinek w pobliżu ul. Batorego. Nieruchomość mieści się na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 065 000 zł108,70 m² 9 797,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:353 m²

0% prowizji od kupującego! Brak podatku pcc Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Zabierzów , gm. Zabierzów zlokalizowany wśród domów jednorodzinnych. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł222 m² 11 036,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży domu w zabudowie szeregowej, która łączy w sobie urok dawnej architektury z funkcjonalnością, jakiej szukają współcześni inwestorzy oraz rodziny. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł1 200 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż sześć atrakcyjnych działek budowlanych położonych w miejscowości Żuraw, w malowniczej gminie Janów To idealna propozycja dla osób szukających spokoju, bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 004 m² 59,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna na sprzedaż Sułkowice, powiat myślenicki Oferuję na sprzedaż działkę leśną o numerze 4998, położoną w zielonej i spokojnej części gminy Sułkowice, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł739,60 m² 4 042,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:166 m²

Nowa cena Na sprzedaż budynek mieszkalno - handlowy w m. Kostrzyn Nad Odrą przy ulicy Orła Białego 1b. Obiekt stanowi część zespołu zwartej zabudowy śródmiejskiej mieszkaniowej oraz usług.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł277 m² 4 187,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:807 m²

Na sprzedaż nowy 6 pokojowy komfortowy dom wolnostojący 165 m2 użytkowej (277 m2 całkowitej), włosań, obok Mogilan, krakowa lokalizacja: ten wyjątkowy dom znajduje się we Włosani przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł252,44 m² 3 165,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:759 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 759m2.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł164 m² 4 993,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:679 m²

Nowa Cena 819 000 do negocjacji Przestronny dom wolnostojący | Śródmieście -tarnowskich Gór 164 m | działka 679 m | 3 sypialnie i duży salon| dwa garaże + piwnica | do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40,23 m² 74,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu 2-pokojowego apartamentu o pow. 40.23 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł116,61 m² 6 766,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Las Marcina - poznaj inwestycję Komfort otoczenia Las Marcina, to nowoczesny projekt deweloperski zaprojektowany z myślą o wszystkich tych, którzy cenią komfortowe warunki życia w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54,20 m² 11 051,66 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Słoneczne Tarasy, winda, i piętro, duży balkon, gotowe do wprowadzenia! umowa rezerwacyjna Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Podchorążych o na toruńskim osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 191 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Sufczyn, gm. Dębno Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w Sufczynie w centralnej części miejscowości, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł3 000 m² 166,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max Na Tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa inwestycyjna o powierzchni 3000 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 311 m² 102,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowe Siołkowice zabudowa działka pod lasem. Szukasz przestrzeni z duszą? Mamy coś, czego nie znajdziesz w mieście! Urocza Zabudowa Działka pod Lasem w Nowych Siołkowicach ul. Kupska.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł88,98 m² 10 002,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowo-usługowy w wysokim standardzie w atrakcyjnej lokalizacji w Redzie w niedalekiej odległości od Aquaparku. Lokal znajduje się na parterze w trzypiętrowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Pucice

Pucice,zachodniopomorskie

770 000 zł106 m² 7 264,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej | 108 m | działka 425 m | Pucice, gmina Goleniów Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej (jedna strona bliźniaka) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł4 943 m² 121,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, oddalona o 4 km od miejscowości Juchnowiec Kościelny! Powierzchnia: 4943m2 Wymiary; ok 31x158m Działka posiada wydane warunki zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

90,74 zł/m²54 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

D o wynajęcia komfortowa przestrzeń biurowa/ konferencyjna o powierzchni 54m 2 usytuowana w jednym z budynków na Starym Mieście. Powierzchnię tego lokalu stanowi wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²110 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy 110 m - centrum Malborka, ul. Żeromskiego (obok Kauflandu) Do wynajęcia przestronny lokal usługowy o powierzchni 110 m , położony w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł1 426,44 m² 876,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Obiekt produkcyjno-magazynowy W dobrym stanie I atrakcyjnej cenie. Blisko konina - chmielnik, gmina kramsk. Przedstawiam Państwu bardzo interesującą ofertę inwestycyjną. To obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

349 999 zł61 m² 5 737,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Wyjątkowe, jasne mieszkanie z balkonem Częstochowa, ul. Iwaszkiewicza prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Północ jedn.B Jeśli marzysz o mieszkaniu z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł65 m² 75,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie w centrum Krakowa english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje do wynajęcia przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:232 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji Wnętrza zaprojektowano z naciskiem na przestrzeń i czytelny podział stref, co zapewnia komfort codziennego użytkowania. Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 360 m² 33,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem prezentujemy państwu nową, nigdy niewynajmowaną halę o całkowitej powierzchni 1360 m2. W skład pomieszczeń wchodzą: 60 m2- pomieszczenia socjalno-biurowe), (2 pokoje biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł51,64 m² 3 853,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie z lokatorem, ciche, ustawne i funkcjonalne w dzielnicy Śródmieście. Bliskość komunikacji miejskiej, uniwersytetów, a także spokojne sąsiedztwo to nie jedyne.