Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

531 702 zł21,70 m² 24 502,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż Przyszła nieruchomość w stanie deweloperskim w prestiżowej lokalizacji Stare Miasto, wrocław | Odbiór za 6 miesięcy Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy lokal w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł46,78 m² 4 061,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta sprzedaży mieszkania na poddaszu (4 piętrze) o powierzchni 46,78m2, w trakcie przebudowy / adaptacji. Lokal zaadaptowany ze strychu położonego w budynku mieszkalno-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł64 m² 5 296,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 530 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł210 m² 4 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:210 m²

Do sprzedaży w Bełchatowie nieruchomość zabudowana budynkiem o powierzchni użytkowej 210 m2 położona w centrum miasta z dużym potencjałem do wykorzystania pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

760 000 zł60,70 m² 12 520,59 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Idealna inwestycja! 1 min do tramwaju, 5 min do skm-ki, 20 min spacerem na Politechnikę! okolica: budynek znajduje się w Gdańsku, w dzielnicy Wrzeszcz, na osiedlu popularnie nazywanym Zielony.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł5 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę rolną położoną w miejscowości Wola Batorska gmina Niepołomice. Piękna działka rolna o powierzchni 50 ar.

Szczegóły ogłoszenia

3 780 000 zł10 800 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki o łącznej powierzchni ok 1,08ha (10 800m2) utwardzony przemysłowymi grubymi płytami betonowymi. Przy działce woda i prąd. Wcześniej nieruchomość funkcjonowała jako betoniarnia.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł6 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta zarezerwowana W trakcie realizacji Widokowa działka na sielskiej wsi! Oferta dotyczy sprzedaży części działki o numerze ewidencyjnym 83/2 w miejscowości Grudza, gmina Mirsk.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł314 m² 5 891,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Marzysz o wyjątkowej nieruchomości, która zapewni komfort, funkcjonalność i możliwość prowadzenia własnej działalności? Ta niepowtarzalna oferta zlokalizowana w Przylepie spełni.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł57 330 m² 78,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:57 330 m²

Sprzedaż Nr oferty: sbdoc5880 Kategoria: kompleks obiektów produkcyjno-magazynowcyh Lokalizacja: chojnów Powierzchnia działek: 5,7 ha Dojazd: droga asfaltowa opis Na sprzedaż kompleks budynków.

Szczegóły ogłoszenia

14 625 €2 250 m² 6,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnie magazynowe i produkcyjne Z przyjemnością oferujemy wynajem budynku magazynowo produkcyjnego o łącznej powierzchni 3000 m , który obejmuje również część.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł54,04 m² 1 424,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis pkp Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny nr 5 zlokalizowany na drugim piętrze w budynku mieszkalnym położonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł181 m² 9 337,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Prezentujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej wykończony w 2014 roku, położony w Giebułtowie, w bliskiej odległości od Krakowa o powierzchni użytkowej 181m2, na 4a.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 074,74 m² 4 187,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 496 m²

Oferujemy Państwu budynek restauracyjno - hotelowy o charakterze dworkowym, położony w Gostyninie w pobliżu rezerwatu przyrody Dybanka. Działka ma aż 3496m2. Pow. użytkowa wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł940 m² 287,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Jedna z ostatnich działek blisko kanału Noteckiego, w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł123,85 m² 5 078,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 123,85 m z możliwością podziału na dwa osobne mieszkania w Jarosławiu. Na sprzedaż duże mieszkanie o powierzchni 123,85 m , położone na parterze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²12,60 m² 504 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal użytkowy o powierzchni 12,60 m2, zlokalizowany na 5 piętrze budynku położonego w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

227 000 zł1 340 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne położona w Twardowicach gmina Bobrowniki. Powierzchnia 1340m2, kształt trójkąta, wymiary 52x54x62. Działka usytuowana przy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

385 000 zł59,70 m² 6 448,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż | 2 pokoje | 53,3 m + piwnica | ul. Królewiecka, elbląg | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż zadbane, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,3 m , położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł389,40 m² 3 723,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:761 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu w bardzo oryginalnej bryle z 2005 roku. Budynek mieszkalny jednorodzinny o łącznej powierzchni użytkowej 300,52m2. Dom wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł98,50 m² 8 527,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:45 m²

Nowe Domy z Prywatnymi Ogródkami oraz dwoma miejscami parkingowymi Blisko Krakowa zaledwie 10 min do Bronowic brak pcc sprzedaż bezpośrednio od dewelopera brak prowizji dla pośrednika pomagamy.

Szczegóły ogłoszenia

1 061 640 zł265 410 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zmiana ceny, obniżamy! Nieruchomości rolne z potencjałem - zainwestuj w przyszłość! Odkryj malownicze tereny w województwie zachodniopomorskim i zainwestuj w działki rolne.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł103 m² 58,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 103m2, piętro 1/2 z windą, w budynku z 2008r. przy ul. Wylot, stare Włochy. Idealne dla rodziny. Oferta dla osób niepalących i bez zwierząt. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł993,22 m² 503,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania oferuj działkę położoną w samym centrum Szczawnie Zdroju. Działka idealna pod inwestycję, istnieje możliwość wybudowania budynku wielorodzinnego lub hotelu. Wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł150 m² 3 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 164 m²

Przestronny dom Z ogrodem W szczucinie - blisko centrum! Nowa, niższa cena! Nie przegap okazji! - Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok.110 m2 + ok. 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 000 zł52 m² 20 480,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wyjątkowe mieszkanie premium z dwoma balkonami na Warszawskim Grochowie. Na sprzedaż oferuję niezwykle eleganckie, przestronne trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 419 m² 176,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   oferta dostępna tylko W naszym biurze! działka rolna 1419 m2/kunice/dolnośląskie Na sprzedaż działka pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł2 944 m² 108,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:36

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy, usytuowany w pięknej, spokojnej miejscowości Jastrzębie. Powierzchnia działki 2944 m , powierzchnia budynku ok. 400 m. Tylko teraz I U nas Tomasz   .

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł1 100 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą na sprzedaż działką budowlaną o powierzchni 1100m , oraz przylegającą do niej działką budowlaną o powierzchni 1900 m2 w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

782 zł34 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn położony na parterze budynku magazynowego zlokalizowanego na Konstantynowie. Dogodny dojazd do al. Kraśnickiej oraz do obwodnicy. Budynek posiada rampę oraz podjazd. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł66 m² 4 530,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta: mieszkanie o powierzchni 66 m na parterze kamienicy przy ul. Steffena w Pasłęku. Idealne jako pierwsze własne M dla młodych, ale też wygodne dla osób starszych,.

Szczegóły ogłoszenia

136 000 zł8 500 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta realizacji obiektu pod potrzeby najemcy. Istnieje możliwość stworzenia obiektu o powierzchni dopasowanej do Najemcy. Lokalizacja: jawor, obiekt zlokalizowany w rejonie przemysłowym dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jeleniów

Jeleniów,świętokrzyskie

550 000 zł33 100 m² 16,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni ok. 33 100 m2, zlokalizowana w Jeleniowie, gm. Nowa Słupia. Dojazd do działki drogą asfaltową. Przybliżone wymiary działki : ok. 75 m (front).

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł800 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działki w Suchej Górze przy ul. Dolomitowej. Pow. 800 do 2700m2 Dostęp do stawu. Atrakcyjna lokalizacja.Wszystkie media. Warunki zabudowy. Widoczny na zdjęciu projekt biura Machoń.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Medyka

Medyka,podkarpackie

3 003 zł231 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Medyce. Przedmiotem najmu jest budynek socjalno-warsztatowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł57,04 m² 16 286,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak pcc i prowizji - Mieszkania gotowe do odbioru. Leach & Lang Property Consultants prezentuje wyjątkowy apartament na sprzedaż w prestiżowej inwestycji Moderno Łobzów zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł286 m² 10 139,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Mint Property prezentuje na sprzedaż dom o całkowitej powierzchni 361 m2 (użytkowa 286 m2) z dużym ogrodem, powierzchnia działki 31 arów. Dom podzielony na dwa niezależne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 286 m² 81,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży działka rolna o powierzchni 42,86a położona w miejscowości Kraków przy ul. Zbydniowickiej. W obecnym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona symbolem 5r-rola.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł4 847 m² 119,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren składający się z 4 atrakcyjnych działek pod budownictwo jednorodzinne (mogą być domy wolnostojące lub bliźniaki) o łącznej powierzchni 4847m2. Szerokość 26,92m,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł117 m² 5 085,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:590 m²

Dom jednorodzinny w świetnej lokalizacji - Wodzisław Śląski | 117 m | działka 590 m Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 117 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

948 528 zł131,74 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań zlokalizowanych w nowo wybudowanych budynkach przy ul. Św. Rafała Kalinowskiego 1 i 2 w Ełku. Nieruchomości położone na.