Nieruchomości

239 898 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

490 000 zł50 m² 9 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:31 205 m²

Urzekajaca nieruchomość przestrzeń, która zachwyca spokojem I naturalnym pięknem idealna dla osób poszukujących dużej (budowlanej) działki W otoczeniu przyrody! Zapraszamy Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł39 751 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nowa niższa cena - 159 000 zł! działka rolna - siedliskowa Z własnym stawem! marcelin gm. Szczecinek. Oferujemy na sprzedaż działkę rolną (siedliskową) nr 178/18 o pow. 3,9751 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Kościuszki 55 w Olsztynie. Mieszkanie przestronne, w pełni meblowane. Idealna opcja dla studentów, pary oraz osób pracujących. Obejrzyj wirtualny.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł232,93 m² 9 444,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:795 m²

Ekskluzywny dom w Tarnowskich Górach - blisko centrum i lasu. Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny o wysokim standardzie, zlokalizowany w Tarnowskich Górach - zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

549 000 zł33 m² 16 636,36 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na 4. piętrze w budynku z 1966 roku z windą, przy ul. Toruńskiej. Lokal składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł34,35 m² 20 349,34 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowa okazja! Apartament z najpiękniejszym widokiem na pasmo Beskidów w Wiśle Marzysz o miejscu, które zapewni Ci niepowtarzalne widoki i komfort? Mamy dla Ciebie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł40 m² 11 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie ul. Asnyka Powierzchnia: 40 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 3 z 4 Stan wykończenia: do zamieszkania Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

233 800 zł1 169 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki położonej w Bełchatowie przy ulicy Dolnej w Bełchatowie Działka w kształcie prostokąta wymiary z jednego boku 49mx25m i z drugiego.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł750 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki o powierzchniach 7,5 ara x3, 8,5arax2, 9 arax2, 9,5 ara, 10ar usytuowane w 2 pasie zabudowy od ulicy Wojsławskiej. Spokojna i zielona okolica. Na każdą z działek wydana.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł28,64 m² 14 979,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! atuty nieruchomości: -kompaktowe i funkcjonalne 28 m , -wydzielona sypialnia dzięki dodatkowej ściance działowej, -gotowe do wprowadzenia - bez.

Szczegóły ogłoszenia

9,74 zł/m²154 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokalu zlokalizowanego w miejscowości Lipa przy ul. Dworcowej. Przedmiotem jest lokal łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

540 750 zł23 m² 23 510,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Apartament w prestiżowej lokalizacji Flamingo Apartments, międzyzdroje Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł240 m² 5 829,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużym ogrodem, położony w malowniczej dzielnicy Osów w Szczecinie. Lokalizacja: szczecin, osów Powierzchnia domu: 240 m Powierzchnia ogrodu: 650.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł220 m² 8 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:286 m²

Szukasz dużego domu W okazyjnej cenie? idealnie trafiłeś! atuty: - dwustanowiskowy garaż - Kameralność - Bardzo dobra komunikacja - Bogate zaplecze handlowo-usługowe - Bardzo jasne (ekspozycja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 467 zł54 m² 27,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,90 mkw, położone na 2. piętrze bloku 2-piętrowego, wybudowanego z cegły, w Śródmieściu Włocławka, z balkonem, wykończone, umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 017 440 zł168,12 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży lokal powierzchni 168,12m. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku inwestycji Panorama Business Park, zlokalizowanej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł996 m² 296,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Rzeszów, ul. Świętego Huberta Powierzchnia: 9,96 a | Warunki zabudowy | Cena: 320 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 9,96 ara,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł46,44 m² 16 149,87 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Atuty: - budynek objęty całodobową ochroną fizyczną oraz monitoringiem wizyjnym - Na I piętrze obszerne patio z zielenią i ławeczkami - Widok na panoramę miasta - Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 211 m² 123,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w spokojnej okolicy w Międzyrzeczu Górnym w sąsiedztwie lasu i w super cenie! Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1211m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł119 m² 6 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta dostepna wyłącznie W naszym biurze kupujacy zwolniony Z opłaty agencyjnej Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w stanie deweloperskim, położony w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł66,50 m² 12 917,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie W sercu wrzeszcza - idealne dla rodziny, pary lub pod inwestycję Na sprzedaż jasne, przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 66,5 m , położone w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²125 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmij przestronny lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w sercu malowniczego Nowego Targu, przy ulicy Rynek 32. Ta wyjątkowa nieruchomość z rynku wtórnego oferuje podstawowe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł1 376 m² 139,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy Państwa na bezpłatną prezentacje działki budowlanej o powierzchni 1376 m 2 położonej w Rzędzianach. Na działkę wydano decyzję o warunkach zabudowy na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 900 zł101,51 m² 5 417,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:587 m²

Specjalna oferta dla was! osada swołowo- idealna baza wypadowa nad morze, zaledwie 10 minut drogi autem do przepięknych usteckich plaż! Inwestycja powstanie na areale 22 ha, będzie składało się na.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł177,60 m² 4 780,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny, wolnostojący o łącznej powierzchni 177,60 m2 , użytkowej 135 m2 znajdujący się na działce o powierzchni 450 m2 w spokojnej dzielnicy Wejherowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł900 m² 2 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:14 753 m²

Stronie Śląskie obrzeża. Idealne miejsce do prowadzenia agroturystyki. Budynek o pow. ok. 900 m kw. plus drugi budynek wykorzystywany jako restauracja ok. 600 m kw. + garaże o pow. 108.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł80 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość o obszarze 300 m2 znajdująca się w granicach terenu elementarnego oznaczonego w planie zagospodarowania przestrzennego symbolem D 16 MM,U tj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł95,85 m² 5 206,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

W sprzedaży ostatnie dostępne segmenty środkowe w kameralnym osiedlu domów w zabudowie szeregowej na ul. Karkonoskiej ( os. Zwięczyca) w Rzeszowie. Domy o powierzchni 95,85.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł77,89 m² 7 446,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezczynszowe mieszkanie 2-poziomowe z ogródkiem - Żory, kleszczów Cena: 580 000 zł Kupujący zwolniony z pcc 2%! Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 77,89 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł3 200 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlano-rolna z domem do wyburzenia gdzie: sukmanie, gmina Wojnicz, powiat tarnowski Powierzchnia: 32 ary Działka z potencjałem pod budowę domu media już na miejscu!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 890 zł50,27 m² 14 459,72 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł4 906 m² 18,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w Kamieńcu Ząbkowickim o powierzchni 4900 m.kw. cena 75 000 zł. Przeznaczenie tereny rolne i infrastruktura techniczna. Na gruntach o klasie bonitacyjnej V i gorszej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 500 zł66 m² 15 128,79 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

opis: wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego, która prowadzi ulicą Kartuską wprost do Głównego Miasta. Zamieszkaj u bram Śródmieścia i odkryj.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł1 736 m² 1 152,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka przy głównej ulicy w Bydgoszczy. Położona w drugiej linii zabudowy. Wszystkie media. Możliwość zabudowy do czterech kondygnacji. Polecam Oferta wysłana z systemu Galactica.

Szczegóły ogłoszenia

96,34 zł/m²82 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Reprezentacyjny lokal premium w zabytkowej kamienicy wybudowanej pod koniec XIX w. - ścisłe centrum Warszawy. Kamienica przetrwała II wojnę światową i jest pod ochroną konserwatora, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

843 423 zł56,42 m² 14 949 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Nowoczesne osiedle zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się części Bemowa, w bliskiej odległości od drugiej linii Metra.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł120 m² 7 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 138 m²

Dom W spokojnej okolicy! Z potencjałem - działka 8138 m2. Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni około 120 m2 usytuowany w Sierotach - dzielnica Wielowsi (powiat gliwicki),.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł4 612 m² 71,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka, około 10 km od Międzyzdroje. Szczegóły na telefon. Zapraszam na prezentację. Przy zakupie tej nieruchomości zapewniamy Państwu pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł3 000 m² 315 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki położone między Bobolinem a Stobnem. Powierzchnia jednej działki wynosi 3000 m2. Media w drodze. Dojazd drogą z płyt. Brak wydanych wz. Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²40 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Bibice (gmina Zielonki) - do wynajęcia lokal użytkowy na cicha działalność gospodarczą. Do dyspozycji najemcy 2 miejsca parkingowe ( w cenie najmu). Do wynajęcia na nieuciążliwą działalność.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł71 m² 30 971,83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Agencja Nieruchomości goeste prezentuje: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2, położone na 1 piętrze w 5 piętrowym apartamentowcu z 2017 roku położonego przy ul.