Nieruchomości

239 838 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

315 000 zł36,57 m² 8 613,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w nowoczesnym osiedlu - Rokitki, ul. Tczewska Przedstawiam ofertę mieszkania zlokalizowanego na nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ul. Tczewskiej w Rokitkach - zaledwie 3,3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł50,35 m² 13 267,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni aż 50,35 m zlokalizowane w kapitalnie rozplanowanej urbanistycznie, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł93,58 m² 3 623 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 93,58 m, położony w suterenie budynku przy ul. Pełczyńskiej we Wrocławiu, w obrębie spokojnego i kameralnego osiedla Lipa Piotrowska. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł140 m² 6 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zapraszamy do zakupu segmentu/bliźnika w stanie deweloperskim znajdującego się przy ul. Lwowskiej 2C w Markach. Budynek oddany do użytkowania w 2024 roku i należy do osiedla Stara.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

650 000 zł923 m² 704,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiam ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej w malowniczej miejscowości Rozewie! Szczegóły oferty: powierzchnia: 923 m2 Lokalizacja: rozewie, zaledwie 800 m od wejścia na.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł150 m² 3 193,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:484 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 150 m2, położony w Olecku przy ulicy Baczyńskiego - 200 m od Jeziora Oleckiego Wielkiego. Nieruchomość zlokalizowana jest na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

488 800 zł7 883 m² 62,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę w okolicy Trzebiatowa. Nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni: 7883 m2 położona przy zabudowie inwestycyjnej. Dostępne media to: prąd, woda (na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie

Szczyrk,śląskie

690 000 zł43 m² 16 046,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Tam, gdzie komfort styka się z naturą, tam, gdzie prestiż spotyka wzrost wartości! apartamenty gotowe! ważne: podana cena dotyczy apartamentu w stanie deweloperskim. Możemy wykończyć go dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł330 m² 3 909,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż obiekt gastronomiczny o powierzchni całkowitej 330mkw. w centrum Janowca Wielkopolskiego usytuowany przy drodze asfaltowej na działce o powierzchni 383mkw. Obiekt jest.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł1 244 m² 381,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chcesz szybko i sprawnie zamieszkać w swoim domu - zwróć uwagę na tę ofertę. Pozytywy tej oferty : - duża ogrodzona działka 1244 m2 - rozpoczęta budowa ( stan surowy otwarty ).

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł4 200 m² 118,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do kupienia działka o powierzchni 4200m2 położona na granicy trzech miejscowości: kałęczyna, odrano-Woli i Adamowizny. Działka o wymiarach 44m na 90m. Media: prąd, gaz, woda.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł881 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Głowienka - działka Z warunkami zabudowy! Na sprzedaż działka w kształcie kwadratu o wymiarach i powierzchni: - 27x31 m o powierzchni 0,0881 ha istnieje możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

593 491 zł47,67 m² 12 449,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartamenty w najlepszej możliwej lokalizacji w Szczecinie Nad Odrą na nowo budowanym osiedlu. Budynki położone będą w pobliżu Odry i Kanału Zielonego. Budowa osiedla podzielona na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł85 m² 7 047,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:133 m²

Szeregówka w dobrej cenie w Nowodworcach - przy granicy z Białymstokiem. Stan deweloperski. Segment środkowy. Parter budynku składa się ze słonecznego salonu z wyjściem do ogródka,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł137,50 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż hala pod firmę. Oferujemy na sprzedaż halę użytkową o łącznej powierzchni 137,5 m2. Hala została wybudowana w 2019 roku. Dach wykonany jest z blachodachówki a ściany.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł1 189 m² 470,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Zelków gm. Zabierzów o pow. 11,89 ara. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do litery "L" o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł232 m² 5 948,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:452 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom zlokalizowany w Rzeszowie, znajdujący się w jednej z najbardziej pożądanych do zamieszkania dzielnic- zalesie. Dom o powierzchni około 232 m2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł42,70 m² 14 496,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szukasz mieszkania blisko plaży? Idealna propozycja na inwestycję, dla singla lub dla pary! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w przepięknej nadmorskiej dzielnicy, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł1 217 m² 114,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie agencji pokrywa wyłącznie sprzedający! Ofertę prowadzi: grażyna Kupper, tel.   Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł61,73 m² 18 629,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Poborzańskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

527 000 zł87,60 m² 6 015,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Lokalizacja: bychawa to miasteczko idealne dla osób, które szukają spokojnego życia blisko większego miasta (30km - Lublin). Miejscowość jest w stanie z powodzeniem zaspokoić wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł100 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament o powierzchni 100m2 na drugim piętrze w przedwojennej kamienicy. Winda. Wysokość pomieszczeń 3,80m. Kamienica zamknięta, miejsce postojowe na wewnętrznym dziedzińcu. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 334 010 zł83,90 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

479 900 zł53 m² 9 054,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zarezerwowane! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w okolicy parku! Mieszkanie w trakcie remontu! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, 2 sypialnie, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł57,08 m² 12 245,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjne mieszkanie Z widokiem na staw I park - wieżycka folwark lokalizacja: mieszkanie znajduje się na granicy Ujeściska i Zakoniczyna, w miejscu zapewniającym wygodną.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł4 600 m² 71,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Niniejsza oferta dotyczy przestronnej działki budowlanej o powierzchni 4600 m2, położonej w miejscowości Młyńczyska w powiecie limanowskim. Działka graniczy bezpośrednio z gminną.

Szczegóły ogłoszenia

8 850 zł90 m² 98,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem ul. Rozbrat, powiśle Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 90 m , położone w klimatycznej kamienicy na warszawskim Powiślu. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł107,98 m² 6 667,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Obniżka ceny! nie przejdziesz obojętnie! nowa cena 670.000,00 ZŁ Niezależność Prawie Jak w Domu - Bezczynszowe Mieszkanie z Ogrodem! Piła, ul. Wierzbowa. Sprzedaż: wyjątkowe, niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł997 m² 456,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w atrakcyjnej cenie i powierzchni 996 m2, położona w dynamicznie rozwijającej się okolicy Szczecina. Położona bardzo dobrze bo w kompleksie działek lecz nie za.

Szczegóły ogłoszenia

97 911 zł989 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości prezentują atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 989 m położona w miejscowości Toporzysko, w gminie Zławieś Wielka. Działka nr 43/12 położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł279 m² 8 960,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:2 307 m²

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Na sprzedaż zadbany, nowoczesny, wyposażony, nadmorski kompleks domków wakacyjnych w Jastrzębiej Górze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł300 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nieruchomość inwestycyjna w centrum Bielska-Białej. Oferta sprzedaży dotyczy nieruchomości inwestycyjnej w centrum Bielska-Białej, istniejąca kamienica przeznaczona do rozbudowy wraz.

Szczegóły ogłoszenia

81,63 zł/m²49 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem lokal o powierzchni 48,81 m , położony na 1. piętrze nowoczesnej inwestycji Apartamenty przy Grzegorzewskiej w Olsztynie. To zupełnie nowa przestrzeń nigdy wcześniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 477 000 zł121 m² 12 206,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Q4 - Wygoda, ekonomia, standard premium, super lokalizacja. Wyjątkowa propozycja energooszczędnych domów na Węglinku przy ul. Kwarcowej. Q4 to kompleks czterech segmentów wykonanych w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł15 500 m² 80,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka budowlana 1,55 ha z potencjałem tylko 14 km od Kielc! Marzysz o ciszy, przestrzeni i bliskości natury, nie rezygnując z wygody życia w pobliżu miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²210 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal do wynajęcia ul. Bystrzycka, świdnica Istnieje możliwość wynajęcia części powierzchni! Do wynajęcia lokal użytkowy położony na I piętrze budynku przy ul. Bystrzyckiej.

Szczegóły ogłoszenia

9 €/m²411 m² 3 699 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Odkryj wyjątkową okazję - kameralny, prestiżowy biurowiec w doskonałej lokalizacji, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających najemców! Lokalizacja to klucz do sukcesu -.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł136,60 m² 5 270,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Polecamy Państwa uwadze przestronne 4'pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 136,69 m2 przy ul. Rzemieślniczej w Kaliszu. Lokal mieści się na I'szym piętrze, w trzykondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł2 449 m² 207,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko W realton działka na sprzedaż! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki zlokalizowanej w Ornontowicach przy ulicy Zamkowej. Powierzchnia działki: 2449 m2 Informacje techniczne: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł614 m² 234,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Nieruchomość położona przy trasie wojewódzkiej nr 689, łączącej Bielsk Podlaski z Hajnówką. Miejsce pozwala na wygodny dostęp do regionalnych połączeń co ułatwia transport w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²292 m² 17 520 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wilson's nieruchomości komercyjne Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu biura 292 m2 przy Wale Miedzeszyńskim. Biuro może być wykonane według potrzeb Najemcy w formie układu gabinetowego lub.