Nieruchomości

239 838 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 099 999 zł70 m² 15 714,27 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 70 m2, położone na ostatnim piętrze 11 kondygnacyjnego budynku z wielkiej płyty. Wysokość pomieszczeń 251 cm. Mieszkanie przeszło w 2016/17.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł57,38 m² 8 347,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować mieszkania na sprzedaż - 1 piętro z balkonem oraz poddaszem użytkowym o powierzchni 20 m2. Termin zakończenia budowy: II kwartał 2026 Mieszkania są sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

61,65 zł/m²316,30 m² 19 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowo biurowy, którego lokalizacja zapewnia bardzo dobrą komunikację z centrum Warszawy oraz lotniskiem, a także doskonałe połączenie z głównymi.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł42,50 m² 10 564,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,50 m , położone na parterze niskiego bloku z 2005 roku w dzielnicy Bukowo w Szczecinie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

363 000 zł42,12 m² 8 618 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Dom parterowy oddany do użytku w 2025 roku z poddaszem nieużytkowym o pow. 42,12 m2. Konstrukcji drewnianej, pokryty dachem z blachy trapezowej. Ogrodzony, dojazd do posesji drogą.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł87,25 m² 6 865 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 87,25 m , położone na 1. piętrze przy ul. Władysława Łokietka w sercu Szczecina. Lokal składa się z: 3 dużych pokoi,oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł68 m² 9 558,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu niepowtarzalną ofertę nowoczesnego apartamentu o pow. 68 m2 i 140 m2 Kielce, zagórze, prochownia. Kupujący nie płaci podatku pcc Mieszkanie deweloperskie w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

246 000 zł1 199 m² 205,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Duża działka budowlana w spokojnej, zielonej okolicy - Łaziska Górne, ul. Gajowa Oferta, która zasługuje na Twoją uwagę. Działka budowlana pod dom, inwestycję albo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Borek

Borek,małopolskie

80 000 zł940 m² 85,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Borek Gmina Rzezawa-działka budowlana o powierzchni 9,4 ar Parametry działki: - działka płaska w kształcie prostokąta o wymiarach około 16 metrów szerokości i 60 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

23 600 zł120 m² 196,67 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament 4 pokoje, 120 m , Wola ul. Waliców 11, mennica Residence Do wynajęcia luksusowy apartament o powierzchni 120 m , położony na 13. piętrze prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł2 800 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z własnym lasem położona w miejscowości Linin w gminie Góra Kalwaria. Nieruchomość o powierzchni 2800 m2 i dobrych parametrach: 30x94, ogrodzona. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł80,30 m² 10 946,45 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, w pełni rozkładowego, dwustronnego mieszkania zlokalizowanego na popularnym osiedlu Różanka przy ul. Bezpiecznej. Powierzchnia: 80,3.

Szczegóły ogłoszenia

188 550 zł838 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam działki budowlane ( 3 sztuki) o pow. 838m2, szer. 25m dł 35m Cena 225,-zł/m2 ,działka pow. 941m2 cena 225,-zł/m2 i działka o pow.1049m2 cena 220,-zł/m2 położone sa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł125 m² 5 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

NA sprzedaż Kameralne osiedle w otoczeniu natury, tylko 5 minut od Oleśnicy Z dumą prezentujemy nową inwestycję zespół czterech nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej, położonych.

Szczegóły ogłoszenia

102 975 zł1 373 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowo urokliwa działka w miejscowości Pędzewo z wydanymi Warunkami Zabudowy! Nieruchomość znajduje się blisko dk80. Odległość do Bydgoszczy: 16km. Odległość od Torunia:.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 zł50 m² 73 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker bez prowizji Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie 50 m2 w apartamentowcu + garaż przy ul. Przasnyskiej, okolice ch Arkadia. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł48 m² 8 520,83 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w centrum Chorzowa. Zaprojektowana z myślą o komforcie i estetyce codziennego życia. Budynki o zróżnicowanej wysokości (3 7 kondygnacji).

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 540 m² 240,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia przepiękna działka w spokojnej, zielonej okolicy. Działka o powierzchni 1540 m2 i wymiarach 25m x 60m. Prąd, gaz i woda w drodze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł835 m² 204 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do kupienia działki w malowniczej i spokojnej okolicy, na pograniczu Suchej Beskidzkiej i Stryszawy, z łatwym i szybkim dojazdem do ul. Role w Suchej Beskidzkiej. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł49,73 m² 13 573,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedam fajne 3-pokojowe mieszkanie W swoszowicach. Mieszkanie znajduje się w miejscu idealnym dla rodzin, pełnym zieleni oraz zaledwie 5 minut piechotą od placu zabaw, przystanku autobusowego.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł40,77 m² 3 065,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Czeladź Piaski ul. Nowopogońska Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 40,77 m2 w kamienicy na I piętrze (możliwość zrobienia 2 pokoi) Mieszkanie w stanie do remontu Kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

5 397 zł359,84 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu budynek magazynowy o powierzchni 359,84 m2 znajdujący się przy ul. Dolnej w Zbąszyniu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Głuchowo,wielkopolskie

1 380 000 zł171,40 m² 8 051 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:888 m²

Rezerwacja! Parterowy dom otoczony zielenią w granicy Poznania, gmina Komorniki. Wyobraź sobie miejsce w którym czujesz przestrzeń i wygodę wnętrza a poranki zaczynasz od kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł500 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Nowa niższa cena! Gospodarstwo w urokliwej wiosce w gminie Platerówka. Piętrowy budynek mieszkalny i zabudowania gospodarcze tworzące dziedziniec w kształcie kwadratu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

911 900 zł7 607 m² 119,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę inwestycyjną w zabijaku gmina Koziegłowy Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę inwestycyjną w Zabijaku gmina Koziegłowy pow Myszkowski Przedmiotowa działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 874 559 zł50,64 m² 37 017,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania apartament C11.1, taras: 17,2 m, ogródek: 40,82 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja.

Szczegóły ogłoszenia

4 797 000 zł506,23 m² 9 475,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję Państwu na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 506,23 m2. ( możliwość wynajmu) 9( Lokal przeznaczony jest na działalność handlowo - usługową. Lokal usytuowany jest w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 047 m² 114,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Cena do negocjacji Na sprzedaż działki budowlane położone niedaleko Gorzowa, na Osiedlu Poznańskim przy ul. Świetlanej. Dojazd drogą asfaltową. w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

1 392 000 zł23 200 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy wyjątkową działkę inwestycyjną o powierzchni 2,3 ha z możliwością powiększenia o dodatkowe 1,09 ha! Grunt jest idealny pod inwestycje produkcyjne, magazynowe lub.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna

Mielno,zachodniopomorskie

3 143 760 zł13 099 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki inwestycyjne przy trasie wjazdowej Mielna, ul. Lechitów! Numer działek: 333/5 i 333/6 Media: gaz, woda, energia elektryczna (uzgodnienie przyłącza z Energa) Cena: 240.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł35 m² 33 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Śródmieście _ wola Mieszkanie w prestiżowym i nowoczesnym apartamentowcu Matexi Grzybowska, w świetnej lokalizacji na pograniczu Woli i Śródmieścia, 100 m od al. Jana Pawła.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł2 800 m² 0,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Unikalna szansa inwestycyjna w dynamicznej Strefie Aktywności Gospodarczej w Boguchwale! Działki o łącznej powierzchni 2800 m2 - idealne pod magazyn, produkcję lub serwis. Lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł1 150 m² 8,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję do wynajęcia działkę inwestycyjną w Szczawnie-Zdroju, położoną w dogodnym komunikacyjnie punkcie, nieopodal nowopowstającej obwodnicy i w pobliżu Ronda, łączącego.

Szczegóły ogłoszenia

1 735 000 zł6 191 m² 280,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 6191 m2, położony przy ul. Świętochowskiego na Kijewku. Teren w użytkowaniu wieczystym. Działka jednym bokiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł125,46 m² 11 158,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Obcokrajowiec może kupić tą nieruchomość bez zezwolenia mswia. For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Telegram Na sprzedaż funkcjonalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł26 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie developerskim. Lokal z balkonem, gładzie w całym lokalu. -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka z wc. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł44,20 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

2 poziomy | 44,2 m | Konstantynów | bezczynszowe | do wykończenia Na sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie o powierzchni 44,2 m , położone w kameralnym budynku mieszkalnym w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 000 zł66 m² 11 470 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe I 2 pokoje z balkonem | Rynek pierwotny | Bez prowizji | Białołęka, są mieszkania, które nie próbują być wszystkim naraz. Po prostu od razu dają poczucie, że będzie się tu dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł5 700 m² 438,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży duża, atrakcyjna działka gruntu o pow. 5700m2 położona w cichym i spokojnym miejscu gminy Konstancin, idealna pod rezydencję lub na cel inwestycyjny. Działka kształtna,.

Szczegóły ogłoszenia

5 219 500 zł4 015 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Gotowy biznes nad morzem - wyjątkowa działka inwestycyjna z domkami letniskowymi w Karwi! Szukasz dochodowej inwestycji nad Bałtykiem? Ta oferta to strzał w dziesiątkę! Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bielsko-biała, ścisłe centrum - okolice ratusza! 2000,00 zł! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, o powierzchni około 70 m 2 , usytuowane na 1- piętrze.