Nieruchomości

239 862 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

557 745 zł54,15 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokoje mieszkanie Z tarasem 38M2 osiedle tarnowskie sady Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,15m2. Położone na parterze w nowoczesnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 237 m² 201,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, położona.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł47,87 m² 9 170,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie, położone w świetnej lokalizacji w Oświęcimiu, ul. Aleksandra Orłowskiego 72. Idealna propozycja dla rodzin lub osób szukających wygodnej przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł26 m² 15 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesna i w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 26 m , położona na 3. piętrze w nowym, 4-piętrowym bloku z windą na prestiżowym osiedlu Parkitka przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

630 000 zł46 m² 13 695,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2019 roku, znajdującego się na osiedlu Świętokrzyska Park przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 800 zł69,35 m² 15 137,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjne, w pełni wyposażone oraz umeblowane mieszkanie na pograniczu wrocławskich osiedli Krzyki - Klecina. Oferta prywatna. Zakup możliwy dla obywateli spoza ue bez zezwolenia mswia. Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

372 000 zł42,72 m² 8 707,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,72 m , położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Częstochowy - Parkitce, przy ul. Mościckiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł3 921 m² 147,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Oferujemy na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 3.921 m , położone przy drodze krajowej DK8 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł57,91 m² 12 951,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Marsa budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2026 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

360 000 zł33 m² 10 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 pokoje z panoramicznym widokiem | Terasy 5 | garaż w hali garażowej Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł86,80 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż elegancki apartament położony na 1 piętrze w budynku z 2018 roku przy ul. Słowiańskiej w Polkowicach. Apartament ma 86, 80m2 powierzchni użytkowej (plus doatkowo piwnica 5,10.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł3 585 m² 334,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rzeszów ul.Leśne Wzgorze 35,85ar WZ 12 szeregówek Tylko u nas Oferta na wyłączność WZ ( w trakcie realizacji ) na 12 szeregówek w zabudowie bliźniaczej Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 084 zł72,84 m² 9 776 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3- pok mieszkanie położone w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Gotowe do odbioru. Możliwość prezentacji. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł93 m² 26 774,19 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Penthouse z tarasem 14 m i panoramicznym widokiem na Mokotów od strony południowej. 0% prowizji | Bez pcc 2% | Ostatnie piętro | Standard Premium Wyjątkowy penthouse położony na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 600 zł42,85 m² 15 299,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc w cenach dewelopera Promocja do 31.05 W cenie miejsce garażowe oraz system smart home podpisz umowę deweloperską w terminie 3dni od rezerwacji -.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł258 m² 4 651,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:992 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o bardzo szerokim zastosowaniu idealna zarówno dla rodziny wielopokoleniowej, jak i dla osoby szukającej miejsca do zamieszkania oraz prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł88,50 m² 30,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 4 pokojowe o pow. 88,50 m2 w Białymstoku, przy ul. Mickiewicza (róg Podleśnej). Lokal nieprzechodni, południowo-wschodni mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 559 000 zł140 m² 11 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:321 m²

- miejscowość: nowy Sącz ul. Kręta - Powierzchnia domu: ok 140 mkw - Powierzchnia działki: 3,21 ar ogrodzona z pełnym zaaranżowaniem ogrodu - 5 pokoi - basen zasilany pompą ciepła, - media: woda.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²29 m² 2 465 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Oferuję Państwu lokal biurowy o pow. 29 m2 w ekskluzywnym biurowcu klasy A (I piętro) w samym sercu biznesowego centrum Krakowa. Efektywnie wykorzystana przestrzeń, doskonały dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

15,50 €/m²346 m² 5 363 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:tak

City Gate to nowoczesny kompleks biurowo-usługowy składający się z dwóch budynków połączonych podziemnym parkingiem. Dobrze skomunikowany - w pobliżu przystanki autobusowe i linie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem - 37 m | Balkon | Klimatyzacja | Miejsce postojowe Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w nowoczesnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł133,40 m² 7 121 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Nowa Inwestycja w Grodzisku Mazowieckim! Segment środkowy ok 134m2 w doskonałej lokalizacji! Rozkład Domu : Parter: ok 67m2 - Wiatrołap 2,60m2, - korytarz 3,41m2, - łazienka 6,19m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

Mieszkanie

Otwock,mazowieckie

405 000 zł34,60 m² 11 705,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Słoneczna kawalerka 35m | Loggia | Piwnica | Otwock Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania, które łączy spokój z doskonałą komunikacją? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż jasna,.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł925 m² 59,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest pięknie położona działka rolna z warunkami zabudowy położona w Nieżynie. Dostępne działki na sprzedaż : działka nr 957 - 0,0925 ha - aktualna działka - 0,0927.

Szczegóły ogłoszenia

372 000 zł57 m² 6 526,32 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 57 mkw z balkonem na osiedlu Jagiełły. Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 57 mkw, położone na 10. piętrze w 11-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł74 m² 16 891,89 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Wilanowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2002 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

456 000 zł52,53 m² 8 680,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Polecam Państwu lokal mieszkalny, położony w ścisłym Centrum miasta, usytuowany u zbiegu ulic Piłsudskiego i Włókienniczej. Mieszkanie znajduje się na poszukiwanym i idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł51,70 m² 4 738,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 2-pokoje w Zawadzie / 1 piętro / przestronne 51,7m2 Mieszkanie własnościowe o powierzchni 51.70m2 w Zielonej Górze (Zawada). Mieszkanie bardzo przestronne, dwa pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł244,30 m² 11 051,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Cena promocyjna w dniach 23.03.2026 - 30.04.2026 * Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2 990 000 zł. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

747 000 zł41 m² 18 219,51 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy przytulne, gotowe do wprowadzenia w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu przy ul. Myśliwskiej 55a w Krakowie. Propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł3 200 m² 27,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 6 działek o powierzchniach od 3158 m2 do 3411 m2, położonych na Mazurach Garbatych w miejscowości Możne, gmina Olecko. Nieruchomości znajdują się w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 000 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania doskonale połozona działka budowlana W bogucinie małym Działka o nr geodezyjnym 232 ma 1000 m2 powierzchni. Oznaczona jest w Planie Zagospodarowania Przestrzennego symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Orzeszkowej

Pobierowo,zachodniopomorskie

1 599 000 zł208 m² 7 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:379 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Przedstawiamy ofertę sprzedaży, pięknego pensjonatu położonego nad Morzem Bałtyckim, w uroczym Pobierowie (woj. zachodniopomorskie), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty wynajmu jest trzy pokojowe mieszkanie o pow. 47m zlokalizowane w Piotrkowie Tryb. w nowym bloku przy ulicy Reagana. Mieszkanie usytuowane na III piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł80 m² 5 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferujemy wolnostojący dom w cenie mieszkania w Nadwiślańskim Parku Narodowym w miejscowości Reptowo, w odległości 3 km od Ostromecka. Reptowo to miejsce które powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł49,27 m² 12 157,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:80 m²

Ostatni parter Z ogrodem na południe - kraków, ul. Spacerowa (obok Babińskiego) niezależna część domu 2-lokalowego Z własnym wejściem! Szukasz całkowitej niezależności i własnego.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł45 m² 62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szukasz miejsca, gdzie czas zwalnia, a kawa na tarasie smakuje wyśmienicie? Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą sprzedaży niemal nowego, umeblowanego, drewnianego domku w Niesulicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 500 zł52,43 m² 12 006,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,43m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 2 pokóje, salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz balkon 4.73m2. Zapraszamy do nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł145 m² 27,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia przestronny magazyn zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Poznania - Górczyn. Ta murowana hala o powierzchni około 150 m stanowi idealne.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł130 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament jest zlokalizowany w cichej i luksusowej dzielnicy w Bydgoszczy. Mieszkanie jest na II piętrze, w 100 letniej odrestaurowanej rezydencji. Zawiera 4 pokoje (30m, 22m,21m), hol.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł220 m² 9 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący