Nieruchomości

239 896 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

649 000 zł46,59 m² 13 930,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe 46,59 m2 na parterze z ogródkiem pow. 24,95m2. Wrocław- sołtysowice Na sprzedaż atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie z ogródkiem usytuowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

849 500 zł56,72 m² 14 977,08 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem 14,5 m - al. 29 Listopada | miejsce parkingowe lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy al. 29 Listopada 201 w Krakowie - ogromnym atutem lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł110 m² 7 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 044 m²

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje wyjątkowy, pełen uroku dom o powierzchni 110 m położony na przestronnej działce 2044 m w malowniczej miejscowości Stara Kamienica To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł89 m² 10 056,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Nowoczesny, komfortowy, gotowy do zamieszkania! Szukasz swojego miejsca na ziemi? Marzy ci się własny ogród, szukasz nowego domu ale nie chcesz tracić czasu na jego wykończenie? Mamy coś specjalnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 198 900 zł83 m² 14 445 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przestrzeń, która robi różnicę Centralnym punktem mieszkania jest komfortowo zaprojektowana strefa dzienna, obejmująca: salon, część jadalnianą, aneks kuchenny. Balkon Salon dający poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, Rynek

Sułów,dolnośląskie

1 190 000 zł278,30 m² 4 275,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:417 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości W samym centrum Sułowa, tuż przy rynku, znajduje się budynek, który łączy w sobie elegancję, funkcjonalność i potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł133,67 m² 6 276,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Kameralna inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej o pow. 133m2, w znakomitej lokalizacji na północy Rzeszowa - boczna ul. Warszawskiej, ul. Łąkowa. Dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Po remoncie mieszkanie dwupokojowe na Bugaju. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m.kw., które znajduje się na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

151 620 zł798 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W cichej spokojnej zielonej okolicy - Miasteczko Śląskie! Do sprzedania atrakcyjna działka w malowniczej okolicy - Miasteczko Śląskie. Działka o powierzchni 798 m2.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł48,90 m² 8 486,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,9 m , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Norwida na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Przedmiotem oferty wynajmu jest dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m zlokalizowane w Piotrkowie Tryb. przy ulicy Reagana. Mieszkanie usytuowane na III piętrze, składa.

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł1 295 m² 98,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż jedna z pięciu działek budowlanych (nr 347/9), z decyzją o warunkach zabudowy, położona w Jarogniewicach -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 000 zł32 m² 13 531,25 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! + opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+ +.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 985 zł37,85 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prowadzimy sprzedaż z całej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania lub o inne inwestycje. 0% prowizji! Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł54,36 m² 8 259,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkania na parterze! Dostępne są już tylko kilka mieszkań z prywatnym ogródkiem w zabudowie dwulokalowej przy ul. Budziwojskiej na północy Rzeszowa. Opis nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 383 zł31,27 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prowadzimy sprzedaż całej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o inne nieruchomości lub o inne inwestycje. 0% prowizji. Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł133 m² 14 661,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 133 m, zlokalizowane w sercu Krakowa - przy ul. Krowoderskiej 21, na 3. piętrze kamienicy z 1914 roku. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł40,50 m² 6 567,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Ładne, słoneczne mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 40,50 m 2 , położone w Lęborku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 473 600 zł12 368 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Okazja inwestycyjna w sercu uzdrowiska Supraśl! Na sprzedaż działka o powierzchni 12 368 m , łącząca potencjał komercyjny z unikalnymi walorami przyrodniczymi regionu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł69,38 m² 7 999,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:195 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż prezentujemy budynek (11a) w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej, z przynależnym ogródkiem, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł43,60 m² 6 192,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym, rozkładowym układzie, zlokalizowane na os.Asnyka w Legnicy. Powierzchnia i układ (43,56 m ): -przestronny pokój dzienny, -sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca ofertę: anna Strzelczyk, tel.   Polecam na wynajem komfortowe mieszkanie 2 pokojowe w układzie niezależnym, usytuowane na 7 piętrze chronionego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 784 zł45,07 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Agent prowadzący: mirosław zięba   Oferta Sprzedaży: komfortowy Apartament w Ustroniu Lokalizacja: ustroń, osiedle Leśny Zakątek, blisko lasu Powierzchnia: 45,07 m Opis.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł62,12 m² 8 515,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferta dostępna tylko W pepper house! 3 pokojowe mieszkanie Z garderobą - fordon, os. Tatrzańskie! atuty: - cicha i spokojna okolica- dużo terenów zielonych! - Budynek z 2004 roku! -.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł155 132 m² 5,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż oferujemy Państwu, dużą powierzchnię ziemi rolnej - 15.5132 ha, w miejscowości Klępina, gm. Nowogród Bobrzański, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł36,13 m² 13 811,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Idealne mieszkanie z ogrodem, komórką i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

397 900 zł47,80 m² 8 324,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie parteru w niskim bloku zlokalizowanym na os. Staszica w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł43 m² 21 837,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Kaliny Jędrusik budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2017 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł170 m² 4 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:320 m²

0% prowizji Na sprzedaż budynek mieszkalny/usługowy w centrum miasta przy ulicy Kraszewskiego 15, tuż przy Focus Mall! Przez obecnego właściciela rozpoczęte zostały prace projektowe polegające.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 032 m² 123,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Z projektem domu jednorodzinnego I prawomocnym pozwoleniem na budowę parametry podstawowe Adres: rabka-Zdrój Słone, ul. Zgody Dz. ewid nr: 608/2 Powierzchnia działki: 2032m Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł90,09 m² 6 648,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:488 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, narożny segment w zabudowie szeregowej o powierzchni 90,09 m , położony na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł75 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdyni na Karwinach, jest to dzielnica położona wzdłuż lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, pełna spokoju a jednocześnie dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł186 m² 5 913,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:814 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący idealny dla dwóch rodzin. Przedstawiamy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 186 m, posadowiony na działce o powierzchni 814 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 065 000 zł112 m² 9 508,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:39 500 m²

Kanalizacja i światłowód brak skosów szkoła tylko 500m od domu park tylko 10 m od osiedla autobus mpk wrocławskie 2 minuty spacerem Zachęcamy do zobaczenia na żywo - wygodny, ekonomiczny.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z 2021 roku przy ul. Grzegórzeckiej. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł51,22 m² 17 766,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy apartament w resorcie Czarna Góra, położony w miejscowości Sienna, u podnóża masywu.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł120 m² 9 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż prezentujemy Leśny Dom, który leczy duszę - położony w miejscowości Miedzichowo (woj.wielkopolskie, pow.nowotomyski), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł25 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam nową ofertę wynajmu mieszkania jednopokojowego w Gliwicach w dzielnicy Łabedy przy ul Partyzantów 6. Mieszkania po kapitalnym remoncie umeblowane i wyposażone. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł91 m² 5 483,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

.: na sprzedaż mieszkanie W centrum miasta :. Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o łącznej pow. ok. 91 mkw., usytuowane na trzecim piętrze w klimatycznej wczesnomodernistycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 900 zł132,80 m² 7 153 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 133 m2, posadowiony na bardzo ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł180 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Prezentujemy do sprzedaży parterowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim znajdujący się na działce o powierzchni 1140 m2 w miejscowości Puszcza Mariańska powiat Żyrardowski.Dom.