Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 900 000 zł277,40 m² 24 873,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:386 m²

Wspaniała lokalizacja Starego Żoliborza. Dom murowany w zabudowie bliźniaczej z 1950 roku rozbudowany w 2001r. od strony zachodniej o dwie kondygnacje. Wpisany do Gminnej Ewidencji.

Szczegóły ogłoszenia

505 600 zł32 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 8. piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Bochenka w dzielnicy Podgórze Duchackie.

Szczegóły ogłoszenia

54 950 zł15 700 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Tylko w Biurze Premium Nieruchomości! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka rolna - Anusin, gm. Nurzec-Stacja Na sprzedaż duża działka rolna o powierzchni 1,57 ha, położona we wsi.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł60,40 m² 4 288,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu przestronne mieszkanie z pięknym widokiem na góry. Rozkład: -salon -2 sypialnie -oddzielna widna kuchnia -przedpokój -łazienka -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

769 000 zł56,22 m² 13 678,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Opolu, w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gosławice. Nieruchomość o powierzchni 56,22 m2, usytuowana jest na I piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł46,89 m² 74,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiamy ofert najmu mieszkania przy ul. Smoleńsk w Krakowie - Stare Miasto. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku apartamentowym z 2024r. Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł26,30 m² 16 539,92 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować świeżo wykończone mieszkanie, położone w samym centrum Katowic przy ulicy Przemysłowej. Mieszkanie mieści się w prestiżowym apartamentowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

674 000 zł76,60 m² 8 798,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w rezerwacji!. . Wygodne i funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie w poszukiwanej lokalizacji na osiedlu Nowe miasto_garaż_piwnica Polecamy uwadze wyjątkowe mieszkanie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30,50 m² 81,97 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem odświeżoną kawalerkę o powierzchni 30,50 m położoną w Warszawie, w dzielnicy Bielany przy ul. Sokratesa. Lokal znajduje się w budynku z 2016 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł50,28 m² 11 913,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura onhouse na sprzedaż nowoczesne mieszkanie na osiedlu Wilkowyja w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 50,28 m znajduje się na parterze bloku z 2023 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł34,34 m² 18 608,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Blisko plaży Stogi, 20 minut do Wrzeszcza, 15 minut do Centrum Lokalizacja: niecałe 4 km do centrum- dojazd do centrum: 13 min samochodem 4 min. spacerem do przystanku tramwajowego 4 min. spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 376 zł47,56 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie od dewelopera, gotowe do odbioru! Elegancka, współczesna inwestycja o wysokim standardzie wykończenia. Kupujesz bez prowizji i podatku pcc, co oznacza realne oszczędności!.

Szczegóły ogłoszenia

29,70 zł/m²202 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 202 m , położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Szczecina przy ul. Świętego Ducha, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł3 726 m² 641,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o budowie własnego, luksusowego domu w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni to ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: gdynia , Mały Kack ulica Olkuska.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł110,55 m² 10 854,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 110,55 m , położony w kameralnej inwestycji przy ul. Miodowej w podwrocławskich Iwinach. Nieruchomość jest gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł2 250 m² 73,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 20/6 o pow. 2250m2, położona w miejscowości Grudna gm. Rogoźno, powiat Oborniki. Biegnie z jednej strony wzdłuż drogi powiatowej nr 18, a z drugiej strony wzdłuż drogi.

Szczegóły ogłoszenia

19,99 zł/m²37,57 m² 751 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie, informuje o możliwości najmu lokalu handlowo-usługowo o powierzchni 37,57 m2 na poddaszu w zmodernizowanym zabytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł174 m² 6 896,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł65,85 m² 9 400,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego lokalu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 65,85 m . Nieruchomość charakteryzuje się przemyślanym układem.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł20 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Tylko w homfi! Mam do zaprezentowania Państwu działkę w Płońsku o powierzchni 2ha na terenie objętym mpzp. Oferta skierowana do osób zainteresowanych inwestowaniem w grunty.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Zbylutów

Zbylutów,dolnośląskie

349 000 zł121 m² 2 884,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 192 m²

Wyjątkowe gospodarstwo, posiadłość zobacz film oferta tylko W naszym biurze na wyłączność! Więcej zdjęć na lub dla zainteresowanych wyślemy na e-mail lub Whatsapp.

Szczegóły ogłoszenia

12 950 000 zł11 683 m² 1 108,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Gotowy biznes W branży motoryzacyjnej lokalizacja Nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się wsi Gościcino, w powiecie wejherowskim. Lokalizacja ta jest ogromnym atutem,.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł450 m² 4 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 743 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom z osobnym obiektem na wynajem w nadmorskiej miejscowości Kąty Rybackie, położony w kameralnej części miejscowości z dojazdem z dwóch stron działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł145,58 m² 8 174,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny dom wolnostojący na dużej działce w sąsiedztwie Jeziora Chełmżyńskiego Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący, położony na w pełni ogrodzonej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 350 000 zł272 m² 4 963,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:890 m²

: krótko Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego, wolnostojącego na dużej otoczonej zielenią działce, położonego w spokojnej i cichej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł53,30 m² 13 039,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3 pokoje z widokiem na cały Gdańsk | ogromny potencjał | blisko ug i centrów biznesowych homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 680 000 zł159,92 m² 10 505,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Zapraszam do zakupu pięknych, wyjątkowych domów, z garażem w bryle budynku, z ogrodem. Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł4 130 m² 10,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana W otoczeniu lasu - delastowice, gmina szczucin, powiat dąbrowski Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 0,4130 ha , położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży atrakcyjnych działek położonych w miejscowości Tros niedaleko Rynu. To idealne miejsce dla osób szukających przestrzeni pod budowę wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł292 m² 95,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kordian ochocki Agent prowadzący   Na sprzedaż działka o powierzchni 292 m zbliżona kształtem do prostokątnego i o lekkim nachyleniu terenu. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 247 m² 60,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość zabudowaną, położoną w miejscowości Godów przy ulicy Dworcowej, oznaczoną.

Szczegóły ogłoszenia

672 840 zł64,08 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 64,08 mkw usytuowane na V piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł722 m² 249,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 722 m2 położonej w Słomowie, gmina Września, powiat wrzesiński. Słomowo znajduje się 4 km od centrum Wrześni, 47.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł38,90 m² 4 755,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal o powierzchni 20,8m2 open space w świetnej cenie. Idealny na biuro, firmę handlową lub usługową. Ścisłe centrum k. ul. Krzywoustego, bramy Portowej, medicusa. Rozpoznawalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 898 zł40,23 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Nowa inwestycja na mapie poznania Kameralna przestrzeń skrojona pod Twój styl życia. Poznaj unikatową architekturę nowej inwestycji na Smochowicach - kameralny, trzykondygnacyjny budynek, który dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

35,26 zł/m²553 m² 19 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy okazję zaprezentować Państwu na najem lokal handlowo-usługowy o pow. ok. 315 m2, wiaty zaplecza ok. 118 m2, plac składowy 120 m2 zlokalizowany w dzielnicy fabryczna/oporów w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł270 m² 5 518,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 052 m²

Na sprzedaż, dom wolnostojący z 2 niezależnymi mieszkaniami do wynajęcia nad morzem, machowinko, gmina Ustka, 1.490.000,-PLN Na sprzedaż dom wolnostojący dwukondygnacyjny z 2 niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł6 266 m² 319,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny w skład którego wchodzą dwie działki o łącznej powierzchni 6266m2. - działka o wymiarach 22,5 x 275m. - media w drodze - bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

127 440 zł1 593 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż działka budowlana W szamocinie. - oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1593 m 2 w Szamocinie, na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

110,10 zł/m²181,66 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa nieruchomość komercyjna W sercu warszawy Z witrynami Sąsiedztwo Placu Trzech Krzyży | Witryna od ulicy | Świetny dostęp do infrastruktury i komunikacji miejskiej *****.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 300 m² 88,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 1300 m2 na terenie Zduńskiej Woli. Teren ogrodzony z dwóch stron od strony sąsiadów. Szerokość działki około 20m. Grunt znajduje.