Nieruchomości

240 137 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 100 000 zł180 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Dom przy głównej ulicy | 663 m działki | idealny pod biznes! Wrocław, fabryczna, stabłowice, ul. Główna Nieruchomość idealna do prowadzenia działalności usługowej, ponieważ znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł39,13 m² 9 941,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 2 pokoje 2021 winda słoneczne ul. Pileckiego Szukasz mieszkania na już, bez kompromisów? To 39,13 m w Białej Podlaskiej łączy nowoczesny standard, funkcjonalny układ i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Radacz

Radacz,zachodniopomorskie

1 149 000 zł172,94 m² 6 643,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 641 m²

Na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy dom o powierzchni 172,94 m , położony w miejscowości Radacz , w gminie Borne Sulinowo, zaledwie 10 km od Szczecinka i około 300 m od.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 100 m² 86,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w malowniczych Zawieprzycach - idealne miejsce na dom blisko natury i miasta! Marzysz o domu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

490 000 zł4 119 m² 118,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Firma pt Nieruchomości oferuje na sprzedaż działki w miejscowości Bukowiec gmina Wągrowiec o nr 108/7 i 108/8. Działka 108/7 i 8 jest sprzedawana razem. Działka 108/7 jest działką.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł240 m² 8 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:860 m²

Na sprzedaż 3-kondygnacyjny budynek wolnostojący 240m2 z 1994r. na działce 860m2, wawer, radość. Do odświeżenia. Doskonała propozycja dla rodziny. Znakomicie sprawdzi się również.

Szczegóły ogłoszenia

14 800 zł112 m² 132,14 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia designerski i świeżo wykończony apartament w wysokim standardzie o powierzchni 112 m2. Dostępny do wynajęcia od zaraz! Co wyróżnia inwestycję? Jeden z najgorętszych.

Szczegóły ogłoszenia

171 500 zł1 225 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1225 m , położona w spokojnej części Brańska, w otoczeniu zieleni i z dogodnym dostępem do miejskiej infrastruktury. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł2 120 m² 65,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam na prezentacje atrakcyjnie położonej działki budowlanej o powierzchni 2120 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Skórzewo na terenie powiatu Nakielskiego, nieco.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł54,27 m² 9 563,29 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,27 m2 usytuowane na 7 piętrze w bloku z windą. Blok 8 piętrowy z 2008 roku. Mieszkanie idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł57,45 m² 5 483,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! posiadamy klucze! Oferujemy do sprzedaży przestronne trzypokojowe mieszkanie położone w Dąbrowie Górniczej- gołonóg, przy ulicy Wybickiego. Mieszkanie o powierzchni57,45 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł132 m² 8 704,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż Dom - 1/2 przestronnego i komfortowego bliźniaka o powierzchni ok. 133 m2 usytuowanego na pięknej i ustawnej działce 500 m2 w miejscowości Osowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

295 000 zł70 m² 4 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Wólka Kolczyńska. Domek rekreacyjny około70 m na dużej działce 1000m idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł24,50 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Castel Resort & spa inwestycja, która daje zysk i przyjemność! Szukasz nieruchomości w turystycznej lokalizacji, która realnie pracuje w najmie, a jednocześnie pozwala na prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł1 503 m² 1 031,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bielsko-Biała ul. Łowiecka | Prestiżowa lokalizacja | działka 1503 m Biuro "hanczar Nieruchomości" oferuje na sprzedaż działkę przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Dobrzyca,wielkopolskie

660 000 zł139,50 m² 4 731,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 093 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! Przestronny, funkcjonalny dom w stanie deweloperskim w Dobrzycy,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł3 400 m² 67,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Msr Nieruchomości przedstawia na sprzedaż działkę gruntu, położoną w miejscowości Pławna Górna, 8 km od Lwówka Śląskiego. Obszar w studium zagospodarowania gminy Lubomierz oznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 330 000 zł195 m² 6 820,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w miejscowości Białystok, w dzielnicy Skorupy. Aktualnie powstaje budynek, w którym będą dwa lokale mieszkalne (oddzielnie dół i góra). Jest możliwość adaptacji na jeden,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 748 m² 113,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana z panoramicznym widokiem Kamienica, powiat limanowski. Zamieszkaj w miejscu, gdzie natura spotyka się ze spokojem, a widoki zapierają dech w piersiach.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł3 865 m² 103,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Świdnicy objęta planem przestrzennym. Oferujemy Państwu dużą działkę budowlaną o powierzchni 3865m2, która objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł54,40 m² 4 595,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwu - pokojowe na I piętrze w domu z ogródkiem i garażem. Na sprzedaż mieszkanie na I piętrze z osobnym wejściem w domu z ogródkiem i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł17 105 m² 17,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Górze Włodowskiej przy ul. Myszkowskiej, o powierzchni 7115 m2. Działka : o pow. 17105 m2 wymiary :.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 045 m² 146,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka z warsztatem lub potencjałem na dom - Zduńska Wola i okolice Marzysz o własnym miejscu z przestrzenią do działania - czy to dla biznesu, czy do życia w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Łubianka

Łubianka,kujawsko-pomorskie

36,30 zł/m²135 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego lokalu o powierzchni 135 m w Łubiance , idealny pod działalność biurową,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł63 m² 5 873,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy atrakcyjne mieszkanie usytuowane na II piętrze, z balkonem, 3 pokojami, z całkowicie nową łazienką, bezczynszowe, z garażem i dodatkowym miejscem parkingowym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 305 m² 421,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferta tylko W wolf nieruchomości! na sprzedaż działka budowlana - nowe chechło Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1305 m2 zlokalizowana w miejscowości Nowe Chechło.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Niemcewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

76,47 zł/m²17 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia pomieszczenie o pow. 17 m. kw. w lokalu użytkowym, doskonale nadające się na działalność biurową lub inną, nieuciążliwą dla otoczenia. Istnieje możliwość dostosowania do.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł19 300 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 257 w Tolkmicku tam, gdzie zaczyna się Twoja historia. Wyobraź sobie miejsce, gdzie poranek budzi się spokojnie, a powietrze pachnie morzem i wolnością. Gdzie z oddali.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł166 m² 2 891,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w miejscowości Przewale, w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej dla osób ceniących ciszę, prywatność oraz bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł500 m² 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 247 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży budynku mieszkalnego połączonego z budynkiem gospodarczym stanowiące niegdysiejsze zabudowania przypałacowe znajdujące się w miejscowości Zagrodno.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł3 700 m² 29,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę o powierzchni 3700 m2, położoną w Nowej Wsi, gm. Nowogrodziec. Szczegóły oferty: - powierzchnia działki: 3700 m2. -.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Toruń,kujawsko-pomorskie

50 zł/m²167 m² 8 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Lokal usługowy 167 m z witryną | Osiedle Sztuk Pięknych | Toruń Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjny lokal usługowo-handlowy na wynajem, zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Sztuk Pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł400 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowa oferta dla inwestora Na sprzedaż 2 komfortowe domy - w każdym po 2 nowoczesne apartamenty: dwupoziomowy o powierzchni 133m 2 oraz jednopoziomowy 67m 2. Zlokalizowane w bajecznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

760 000 zł140 m² 5 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Parter salon z kuchnią, duży korytarz, łazienka, garaż plus kotłownia. Piętro duża łazienka 3 pokoje + pralnia. Ogrzewanie Pompa ciepła stiebel Eltron 8kw Klima oddzielna góra dół plus.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł160 m² 5 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Szukasz przestronnego domu z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń? Zależy Ci na najwyższej jakości rozwiązaniach? Szukasz nieruchomości posiadającej duży potencjał wzrostowy? Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

1 153 600 zł82,40 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zachęcam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 4 pokojowego mieszkania w nadmorskiej dzielnicy Gdańska. Idealna propozycja zarówno do własnego zamieszkania jak i zakupu inwestycyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł800 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjno-budowlana w Szewcach - 800 mkw z możliwość podziału Dostępnych jest kilka działek W dniu 14.04. 2026 w Dzienniku Urzędowym Województwa zostało ogłoszone.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł150,88 m² 3 970,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje wyjątkowe mieszkanie w sercu miasta z widokiem na rynek - 150,88 m2 Oferuję na sprzedaż unikatowe mieszkanie o powierzchni 150 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł260 m² 2 134,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Magiczna, wyjątkowa, może być twoja. Spróbujmy wyobrazić sobie magiczną miejscowość na pograniczu województw wielkopolskiego i zachodniopomorskiego , pośród sosnowych borów Puszczy Noteckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł832,13 m² 24,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:965 m²

Do wynajęcia budynek usługowo-biurowy w Radomiu Oferujemy na wynajem czterokondygnacyjny budynek usługowo-biurowy zlokalizowany w Radom przy ul. Warzywnej. Nieruchomość posadowiona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 568 820 zł71,31 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Apartamenty nad Rzeką [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Położony na 3. piętrze prestiżowej inwestycji,.