Nieruchomości

239 902 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Lokal handlowy

Toruń,kujawsko-pomorskie

50 zł/m²167 m² 8 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Lokal usługowy 167 m z witryną | Osiedle Sztuk Pięknych | Toruń Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjny lokal usługowo-handlowy na wynajem, zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Sztuk Pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł400 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowa oferta dla inwestora Na sprzedaż 2 komfortowe domy - w każdym po 2 nowoczesne apartamenty: dwupoziomowy o powierzchni 133m 2 oraz jednopoziomowy 67m 2. Zlokalizowane w bajecznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

760 000 zł140 m² 5 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Parter salon z kuchnią, duży korytarz, łazienka, garaż plus kotłownia. Piętro duża łazienka 3 pokoje + pralnia. Ogrzewanie Pompa ciepła stiebel Eltron 8kw Klima oddzielna góra dół plus.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł160 m² 5 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Szukasz przestronnego domu z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń? Zależy Ci na najwyższej jakości rozwiązaniach? Szukasz nieruchomości posiadającej duży potencjał wzrostowy? Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 153 600 zł82,40 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zachęcam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 4 pokojowego mieszkania w nadmorskiej dzielnicy Gdańska. Idealna propozycja zarówno do własnego zamieszkania jak i zakupu inwestycyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł800 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjno-budowlana w Szewcach - 800 mkw z możliwość podziału Dostępnych jest kilka działek W dniu 14.04. 2026 w Dzienniku Urzędowym Województwa zostało ogłoszone.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł150,88 m² 3 970,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje wyjątkowe mieszkanie w sercu miasta z widokiem na rynek - 150,88 m2 Oferuję na sprzedaż unikatowe mieszkanie o powierzchni 150 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł260 m² 2 134,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Magiczna, wyjątkowa, może być twoja. Spróbujmy wyobrazić sobie magiczną miejscowość na pograniczu województw wielkopolskiego i zachodniopomorskiego , pośród sosnowych borów Puszczy Noteckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł832,13 m² 24,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:965 m²

Do wynajęcia budynek usługowo-biurowy w Radomiu Oferujemy na wynajem czterokondygnacyjny budynek usługowo-biurowy zlokalizowany w Radom przy ul. Warzywnej. Nieruchomość posadowiona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 568 820 zł71,31 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Apartamenty nad Rzeką [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Położony na 3. piętrze prestiżowej inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł37 m² 25 108 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,49 m , zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku przy ul. Mogilskiej w Krakowie -.

Szczegóły ogłoszenia

1 830 000 zł184 m² 9 945,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Atrakcyjny, parterowy dom wolnostojący z 2018 roku, położony w miejscowości Kuriany w bezpośrednim sąsiedztwie Białegostoku. Nieruchomość idealna dla osób poszukujących komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł1 000 m² 188 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż uroczo położona działka blisko Kampinoskiego Parku Narodowego Nowe Grochale. Dojazd od drogi powiatowej. Tylko 4,5 km do Leoncina. Powierzchnia działki 1000 m2 Działka jest ogrodzona posiada.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł290 m² 9 137,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni 290 m2, działka 600 m2, znajdujący się w bardzo kameralnej okolicy warszawskiego Zacisza. Dom jest po generalnym remoncie, przeznaczony pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł25 m² 104 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25 m , położona w nowoczesnym budynku przy ul. Nocznickiego w Szczecinie. Mieszkanie znajduje się w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Likiec

Likiec,kujawsko-pomorskie

1 127 000 zł49 000 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka rolna o pow. 4,90 ha (49000 m2) w miejscowości Likiec w sąsiedztwie lasu, jeziora Łąkie oraz plaży w miejscowości Wólka w cichej i przepięknej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł33,39 m² 11 230,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Oferta dostępna W biurze pepper house Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,39m2 zlokalizowane w centrum Rumi. Nieruchomość położona tuż obok Parku Starowiejskiego. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 000 zł35,15 m² 16 984,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

ani podatku pcc 2% gotowe do odbioru! Mam przyjemność zaproponować Państwu 2 pokojowe mieszkanie w nowo ukończonej inwestycji w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 300 m² 75,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość gruntową składającą się z dwóch, sąsiadujących ze sobą działek o wspólnej powierzchni 33 arów , położonych na terenie powiatu.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 627 m² 49,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka w Łącznej. Działka geodezyjnie składa się z 4 działek. Są wydane warunki zabudowy na 4 domy. Cena 179 000zł - sprzedaż w systemie aukcyjnym (istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł150 m² 7 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 781 m²

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko W panthers estate. Dom, który definiuje komfort, kulturę i folklor. W historycznej i spokojnej wsi Ługwałd, położonej 10km od serca.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł150 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia atrakcyjnie położony i świetnie skomunikowany obiekt magazynowy, położony na II piętrze budynku magazynowo-biurowego w centrum Świebodzic. Przy obiekcie plac manewrowy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł71,20 m² 8 413 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71,19 m, położone przy ul. Obywatelskiej 112 w Łodzi. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze zadbanego budynku na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł50 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1. piętrze (wysoki parter) w nowym bloku na Osiedlu Krajobrazowym przy ul. Krajobrazowej w Kaliszu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł91,30 m² 7 886,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy położony w Chomęcicach, w budynku wybudowanym w 2020 roku. Obiekt znajduje się w atrakcyjnej, rozwijającej się okolicy z zabudową mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł74,93 m² 5 591,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Oferta na wyłączność! Sprzedam wyjątkowe mieszkanie w nowoczesnym stylu położone w spokojnej części Śródmieścia. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 70,56 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł195 m² 6 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:848 m²

Przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci sprzedający! transakcja sprzedaży nieruchomości z parterowym domem jednorodzinnym w stanie deweloperskim. Cena ofertowa: 1.200.000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 175 zł33,35 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka z balkonem oraz systemem smart home od dewelopera w promocyjnej cenie. Idealne do zamieszkania lub pod inwestycje. Atuty: - cena 350 175 zł (10 500 zł/m2), - bez prowizji, - bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł97 m² 77,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament w prestiżowej części Starego Wilanowa. Położony na 1. piętrze kameralnego, dwukondygnacyjnego budynku w stylu śródziemnomorskim. Otoczenie eleganckiej.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł277,40 m² 24 873,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:386 m²

Wspaniała lokalizacja Starego Żoliborza. Dom murowany w zabudowie bliźniaczej z 1950 roku rozbudowany w 2001r. od strony zachodniej o dwie kondygnacje. Wpisany do Gminnej Ewidencji.

Szczegóły ogłoszenia

505 600 zł32 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 8. piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Bochenka w dzielnicy Podgórze Duchackie.

Szczegóły ogłoszenia

54 950 zł15 700 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Tylko w Biurze Premium Nieruchomości! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka rolna - Anusin, gm. Nurzec-Stacja Na sprzedaż duża działka rolna o powierzchni 1,57 ha, położona we wsi.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł60,40 m² 4 288,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu przestronne mieszkanie z pięknym widokiem na góry. Rozkład: -salon -2 sypialnie -oddzielna widna kuchnia -przedpokój -łazienka -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł56,22 m² 13 678,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Opolu, w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gosławice. Nieruchomość o powierzchni 56,22 m2, usytuowana jest na I piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł46,89 m² 74,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiamy ofert najmu mieszkania przy ul. Smoleńsk w Krakowie - Stare Miasto. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku apartamentowym z 2024r. Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł26,30 m² 16 539,92 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować świeżo wykończone mieszkanie, położone w samym centrum Katowic przy ulicy Przemysłowej. Mieszkanie mieści się w prestiżowym apartamentowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

674 000 zł76,60 m² 8 798,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w rezerwacji!. . Wygodne i funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie w poszukiwanej lokalizacji na osiedlu Nowe miasto_garaż_piwnica Polecamy uwadze wyjątkowe mieszkanie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30,50 m² 81,97 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem odświeżoną kawalerkę o powierzchni 30,50 m położoną w Warszawie, w dzielnicy Bielany przy ul. Sokratesa. Lokal znajduje się w budynku z 2016 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł50,28 m² 11 913,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura onhouse na sprzedaż nowoczesne mieszkanie na osiedlu Wilkowyja w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 50,28 m znajduje się na parterze bloku z 2023 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia