Nieruchomości

240 119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

888 300 zł47,05 m² 18 879,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwupokojowe, widne, ciche i rozkładowe mieszkanie o pow. 47,05 m2 w osiedlu zamkniętym z całodobową ochroną na Warszawskim dolnym Mokotowie. Mieszkanie położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

45,03 zł/m²362 m² 16 300 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bielsko-biała, biała wschód lokal usługowy- biurowy/ handlowo -magazynowy Proponuję do wynajęcia klimatycznie wykończony lokal/ powierzchnię usługową o wymiarach szer. 9,5 m dł. 30m Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł48 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta sprzedaży mieszkania ul. Etiudy Rewolucyjnej Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m, położone w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części miasta, przy ul. Etiudy.

Szczegóły ogłoszenia

1 037 920 zł6 487 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na sprzedaż - Ługi, obręb Lubowidz, powiat lęborski | blisko jeziora Lubowidz Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna w miejscowości Ługi, obręb Lubowidz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

399 500 zł47 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Mogilno

Mogilno,kujawsko-pomorskie

850 000 zł420,90 m² 2 019,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:780 m²

Na sprzedaż: połowa kamienicy w Mogilnie - inwestycyjna nieruchomość blisko jeziora To doskonała oferta dla inwestorów oraz osoby poszukujące nieruchomości z komercyjnych lub prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 000 zł80 m² 7 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:809 m²

Marzysz o swoim domu! Mamy coś dla ciebie. Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Śliczny, prosty i co najważniejsze - ekonomoczny dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł922 m² 1 138,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 573 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży obiektu wielofunkcyjnego o przeznaczeniu produkcyjno-magazynowym -handlowym wraz z zapleczem socjalnym i biurowym w Zapolicach w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł42,30 m² 11 111,11 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko U nas! centrum legionowa! urząd miasta! Prezentuję Państwu rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na VI piętrze w wysokim budynku z windą w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł128,20 m² 7 410,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 128,2 m , położony na 2. piętrze w budynku przy ul. Glinianej w dzielnicy Herby. Lokal stanowi odrębną nieruchomość i jest.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł60,20 m² 10 631,23 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie, które zachwyca jakością i poziomem wykończenia. Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania świeżo po kapitalnym remoncie zlokalizowanego na 8 z 12 pięter w centrum osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł2 220 m² 1 351,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   PKP S.A. przygotowuje do sprzedaży nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł64,22 m² 10 900,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Ząbek idealne do zamieszkania dla rodziny lub pod inwestycję! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł250 m² 1 040 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej zabudowanej halą magazynowo- warsztatową. Powierzchnia działki 1650m2, nieruchomość ogrodzona, brama wjazdowa na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł48,10 m² 9 313,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania położonego w bloku położonego przy ul. Piastowskiej w Białymstoku Na 48,10m 2 składają się 3 niezależne pokoje- jeden z balkonem, kuchnia, łazienka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

811 347 zł96,22 m² 8 432,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł3 545 m² 617,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Częściowo zabudowany grunt inwestycyjny w Wołowie (teren objęty mpzp - ag/41, możliwość rozbudowy, parking, duży plac manewrowy, w świetnej lokalizacji) Polecam na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

862 000 zł41,18 m² 20 932,49 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru : Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Modern Mokotów Warszawa | 41,18 m | ulica domaniewska - służewiec| ogródek, miejsce postojowe | wysokie 382 cm! Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Obsługi Nieruchomości Bartosz Nocoń, przedstawia Państwu ofertę wynajmu w pełni umeblowanego przestronnego mieszkania. Powierzchnia lokalu wynosi 49.17 m2 i składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł49,67 m² 19 730,22 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokoje Z balkonem! nowe budownictwo! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Cystersów, dzielnica Grzegórzki. Dzielnica posiada doskonle rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 500 zł96,18 m² 5 754,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z kameralną inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną w Brzegu przy ul. Armii Krajowej 8a. Jednym z największych atutów inwestycji jest jej wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł155 m² 8 322,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania lokal mieszkalny o powierzchni 155 m2 na nowoczesnym osiedlu w Podolszynie. Funkcjonalny układ: salon z aneksem, 4 sypialnie, łazienka, wc, własny ogródek. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

413 500 zł827 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: atrakcyjna działka budowlana w Osłoninie nad Zatoką Pucką. Atutem Osłonina jest kameralna dzika plaża z niewielkim pomostem cumowniczym oraz malowniczy klif ciągnący się.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł400 m² 2 225 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:737 m²

Polecamy zadbaną nieruchomość na świetną inwestycję zarówno dla osób szukających miejsca na działalność handlowo-usługową, jak i dla tych, którzy chcą czerpać zyski z wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł49,60 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe na parterze w centrum Świdnicy. Lokalizacja: centrum Świdnicy. W pobliżu znajdziemy sklepy, restauracje, szkołę, aptekę, kościół czy parki. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł19 710 m² 10,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do zaoferowania mamy atrakcyjną działkę rolną wraz z uprawą wierzby energetycznej. Nieruchomość składa się z 3 działek o łącznej powierzchni 1,971 ha. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²82 m² 3 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Polecam lokal biurowy w przepięknej kamienicy na II piętrze w ścisłym Centrum Poznania - ulica Fredry. Powierzchnia użytkowa ok. 82 m2 na którą składają się: -2 duże pokoje biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł33,57 m² 12 809,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam nowe 2-pokojowe mieszkanie na ul. Kościuszki. Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 33,57 m , zlokalizowane w nowym budynku deweloperskim przy ul. Kościuszki. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł74 m² 10 811 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 74 m?, położone na nowoczesnym, monitorowanym osiedlu z całodobową ochroną. Idealna propozycja dla osób, które cenią wysoki standard życia, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Szczecin,zachodniopomorskie

379 000 zł35 m² 10 828,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej kawalerki, zlokalizowanej na lubianym osiedlu Książąt Pomorskich. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze budynku z 2002 roku, wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

2 649 000 zł360 m² 7 358,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom 360 m z ogrodem |wysoki standard | Zielona okolica | Ołtaszyn-Partynice Cena 2 649 000 zł do lekkiej negocjacji. Na sprzedaż przestronny dom narożny w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł37 m² 87,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wysoki standard| 2 pokoje z osobną kuchnią i balkonem |nowa Pabianicka |krzyki Opiekun oferty: dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji: 30058 ***wolne od zaraz*** Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł4 911 m² 105,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mamy przyjemność Państwu zaprezentować działkę budowlano-rolną w podkrakowskich Nielepicach w Gminie Zabierzów. W obecnym mpzp przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

944 400 zł1 574 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna i ciekawa działka pod dom jednorodzinny blisko Warszawy. Bardzo ładna działka w Chyliczkach (powiat piaseczyński) pod ekskluzywną zabudowę jednorodzinną. Unikatowa lokalizacja ma.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł147,65 m² 5 072,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Ofertą sprzedaży jest lokal mieszkalny w budynku dwurodzinnym położony w miejscowości Jarosław. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 147,65 m2 w skład której zaliczamy cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

40 zł/m²350 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Pomieszczenie biurowe / usługowe do wynajęcia w centrum Olsztyna. Położone na II piętrze w stanie deweloperskim, do wykończenia przez najemcę. II piętro - 350m2 Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

836 784 zł58,11 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Niepowtarzalna okazja: przestronny apartament w inwestycji Folwark Scheiblera miejscu, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością. To idealna propozycja dla osób poszukujących wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł61,72 m² 32 404,41 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie 61.72m na 3 piętrze w 5 piętrowej kamienicy z 1910 roku. Brak windy. Mieszkanie po generalnym remoncie. Ogrzewanie podłogowe. Wymieniono wszystkie instalacje. Naturalny kamień.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia, powierzchnia około 100m2, lublin, konstantynów Lokal typu "open space", pierwsze piętro, stan deweloperski - adaptacja powierzchni po stronie właściciela, toalety w częściach.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł260 m² 1 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 900 m²

Nowa cena! Oferta obejmuje obszerny dom w stanie surowym , więc do własnej aranżacji. Dom znajduje się na dużej działce 5900m , oprócz domu na działce jest murowany budynek gospodarczy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł37,91 m² 11 342,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 9 piętrze w wysokim 10 piętrowym bloku dwoma windami na os. Piastowskim na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 37,91 m2 składają się: -.