Nieruchomości

239 860 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

520 000 zł1 600 m² 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1600 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1600 m i wymiarach ok. 27 60 m. Media na działce: woda miejska kanalizacja miejska gaz prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Łasin,kujawsko-pomorskie

1 950 000 zł744 m² 2 620,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:990 m²

NA sprzedaż - Nieruchomość Inwestycyjna z Dochodowymi Lokalami i Mieszkaniami Województwo kujawsko-pomorskie , powiat grudziądzki , gmina Miasto Łasin , w miejscowości Łasin podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 936 m² 71,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni około 1930 m 2 znajdującą się w Wygiełzowie gmina Zapolice okolica W pobliżu lasy oraz zabudowa jednorodzinna rzut.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 125 zł111,79 m² 16 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szanowni Państwo! Klimatyczny apartament znajduje się w kameralnej inwestycji Zacisze Nad Rudawą w sercu prestiżowej dzielnicy Wola Justowska przy ul. Becka. To wyjątkowe miejsce łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

195 000 zł1 302 m² 149,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działki budowlane o powierzchni 1302 m 2. Działki zlokalizowane są w Lęborku przy ul. Pilotów. W miejskiej drodze dojazdowej do działek znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł217,20 m² 3 678,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:682 m²

Tytuł: solidny dom z dużym potencjałem po renowacji z zewnątrz świetna lokalizacja w Justynowie Na sprzedaż wolnostojący dom zlokalizowany w cenionej i doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł130 m² 4 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:635 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom do remontu położony w samym centrum Grybowa, gmina Grybów, województwo Małopolskie o powierzchni ok 130 m2 usytuowany na 6,5 ar działce. Dom skład się.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 010 m² 79,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nie tylko dla Developera o powierzchni 3 010 m2. ( 43 x 75 ) sytuowana jest przy drodze asfaltowej oraz utwardzonej. Działka oddalona 35 km od Warszawy między Puszczą Kampinoską,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3 pokoje 62 m balkon Osiedle Ptasie - Katowice Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 62 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł95,70 m² 10 438,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam Państwu na sprzedaż lokal usługowy położony w ścisłym centrum Wrocławia. ul. Kościuszki - Wrocław - kilka minut pieszo do Dworca Głównego! Lokal na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Szałe

Szałe,wielkopolskie

826 000 zł1 377 m² 599,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę w miejscowości Szałe pod Kaliszem. Działka o pow. 1377m2 z dostępem do linii brzegowej jeziora. Dojazd z drogi asfaltowej, kształt zbliżony do prostokąta bok.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł103 m² 24 174,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Okazja - mieszkanie 103m2 w ścisłym centrum Starego Miasta ul.FLORIAŃSKA Do sprzedania przestronne mieszkanie 3 pokojowe z osobna jasna kuchnią oraz przynależna piwnica 18m2 połozone na II.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł79 m² 5 050,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż piękne duże mieszkanie w centrum miesta Lądek Zdrój. Mieszkanie o powierzchni urzytkowej 79m2 Składające się z: - przedpokój - sypialnia - garderoba - salon z balkonem -.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł329 100 m² 5,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiamy na sprzedaż grunty rolne o łącznej powierzchni 32.91 ha, położone w Brzeżnicy, gmina Dąbie, woj. Lubuskie. Na całą powierzchnię składa się pięć działek: 1. 5,79 ha.

Szczegóły ogłoszenia

59 150 zł910 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! zostały 2 Z 18 działek! Działka o powierzchni 910m2 położona w miejscowości Wierzchucinek, gmina Sicienko. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł43 m² 74,42 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 43 m2 położone w inwestycji Drukarska 56 - Krzyki obok ulic Powstańców Śląskich i Sky Tower. Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł44 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m 2 , usytuowane na parterze w kamienicy, w mieście Trzebiatów, oddalonego jedyne 10 kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

5,96 zł/m²83,95 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu pomieszczeń w budynku dworcowym Skórcz o łącznej powierzchni 83,95 m2. Przeznaczenie pomieszczeń pod biuro bądź handel i usługi. Wywoławcza stawka czynszu netto.

Szczegóły ogłoszenia

432 055 zł50,83 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"apartamenty nideckiego" w Oświęcimiu Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją, która powstanie przy ul. Andrzeja Nideckiego w Oświęcimiu na osiedlu Błonie. Obejmie ona budowę.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł17 m² 5 294,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro wex Nieruchomości oferuje do sprzedaży garaż o powierzchni 17m2 zlokalizowany w budynku mieszkalnym z 2003r. w Gdańsku przy ul.Storczykowej. Brama uchylna, instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł865 m² 91,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność działka budowlana 865 m podgórzyn / żnin Z warunkami zabudowy + możliwość dokupienia drugiej działki 849m2 lokalizacja: podgórzyn, gm. Żnin, woj. kujawsko-pomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł42 m² 7 119,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Marzysz o zamieszkaniu na Starówce? Szukasz mieszkania w samym sercu Gliwic, które jednocześnie zapewni Ci ciszę i spokój? To idealna propozycja właśnie dla Ciebie! Położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł42 m² 44,05 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w bardzo dobrej lokalizacji, w nowo wybudowanym w 2020r. apartamentowcu. Nowocześnie zaaranżowana I wyposażona kuchnia, łazienka w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł67 m² 8 208,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 67 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku w zabudowie szeregowej przy ul. Kornela Makuszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²345 m² 18 975 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem nowoczesny moduł biurowy z tarasem w Sopocie z widokiem na morze. Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 345 m2, usytuowany na ostatnim piętrze biurowca przy.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł57 m² 10 263,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie 57 m | Os. Piastów | 4 piętro | Świetna lokalizacja Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57 m , usytuowane na czwartym, ostatnim piętrze niskiego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł161 m² 4 720,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:771 m²

Dom parterowy z poddaszem użytkowym Wyjątkowa propozycja dla osób, które szukają komfortowego domu rodzinnego z przemyślanym układem i dużą przestrzenią. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł2 765 m² 252,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

! oferta tylko W naszym biurze nieruchomości! link do filmu: LOKALIZACJA: Na sprzedaż posiadamy działkę w Tomaszkowie przy ul. Wulpińskiej o powierzchni 2765.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł2 959,58 m² 253,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę usługowo - mieszkaniową o powierzchni 2959,58 m2 położoną w Skawinie, przy ul. Torowej w towarzystwie licznych usług (przemysłowa.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 078 m² 184,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż jedna z 8 dostępnych w naszym biurze działek, położonych w miejscowości Rębiska (3km do Kielna, 2 km do Warzna, 7km do Chwaszczyna, 18km do Gdyni). Szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 506 m² 126,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: filip Środecki tel:   Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Skorzewo! okazyjna cena do negocjacji! To oferta skierowana do ludzi poszukujących miejsca na własny.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł202 m² 32 178,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Luksusowy apartament z niesamowitym widokiem na Wawel [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować piękny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 000 zł38,50 m² 15 480,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

1.A.0.17 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 1 pokojowe 348,5 m2 - Kraków Podgórze, ul.Agatowa Osiedle położone 10 km od centrum miasta. Blisko przystanku kolei aglomeracyjnej Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kraków Mikołaja Reja Kawalerka w atrakcyjnej lokalizacji Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o powierzchni około 30 m2, zlokalizowaną przy ulicy Mikołaja Reja, która znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł138,24 m² 7 081,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:451 m²

Oferta rynku pierwotnego - zakup bezpośrednio od dewelopera - klient zwolniony Z podatku pcc - kupujący nie ponosi kosztów obsługi transakcji przez biuro nieruchomości (0%) Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 590 000 zł140,90 m² 11 284,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentuję Państwu lokal użytkowany dotychczas, jako pub w rozpoznawalnej części olsztyńskiej starówki. Nieruchomość położona na przeciwko amfiteatru i w sąsiedztwie naleśnikarni.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł88,94 m² 25 297,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 89 m , zlokalizowane przy ul. Poznańskiej 14 w Warszawie miejscu, które do dziś zachowało ducha dawnej, przedwojennej stolicy. Parametry: *.

Szczegóły ogłoszenia

6 675 zł89 m² 75 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Łaniewo,warmińsko-mazurskie

649 000 zł420 m² 1 545,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:4 109 m²

Na sprzedaż nieruchomość , zlokalizowana w miejscowości Łaniewo w powiecie lidzbarskim, w gminie Lidzbark Warmiński, woj. warmińsko - mazurskie. Opis nieruchomości: niepowtarzalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł205 m² 4 365,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:702 m²

Do sprzedania komfortowy dom w Białej Podlaskiej blisko centrum świetna lokalizacja! - z poddaszem użytkowym, w pełni podpiwniczony - pełne uzbrojenie woda miejska, kanalizacja, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Cieciszew,mazowieckie

625 075 zł2 273 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż | działka | Cieciszew | Gmina Konstancin-Jeziorna | 2273 m2 | 625 075 zł Przedmiotem sprzedaży jest ciekawie położona działka budowlana przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną ( również.