Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

598 000 zł255,50 m² 2 340,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący na 7 arowej, widokowej działce w Myślenicach. Dom w/g projektu ma 255,5 m2 powierzchni użytkowej na 3 kondygnacjach (przyziemie, wysoki parter, poddasze). W skład parteru.

Szczegóły ogłoszenia

237 900 zł793 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas oferta na wyłączność! avenda Nieruchomości w Żyrardowie tel.   , - oferuje do sprzedaży piękną działkę budowlaną w miejscowości Działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł7 051 m² 199,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| chrząstawa Mała, okolice Wrocławia, działka,grunt, sprzedaż, biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka7, polecam Państwu na sprzedaż działkę inwestycyjną, grunt o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

350 910 zł50,13 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Chrzanów, ul. Kolonia Stella - 2 pokojowe mieszkanie - 50,13 m 2 , w stanie developerskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską. Mieszkanie zlokalizowane na parterze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

60 000 zł3 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka rolna w Chrośnie o powierzchni 3000 mkw, zlokalizowana na terenie oznaczonym w planie miejscowym -rp Dojazd do dziłaki poprzez drogę wewnętrzną. Klasa użytków - iva. Szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

1 441 800 zł16 020 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nad Wisłą Królewiecką. To świetna lokalizacja na Twój własny biznes nad samą wodą. Na proponowanej działce idealnie sprawdzi się pole kempingowe, wypożyczalnia sprzętu wodnego, lub inne.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł40,45 m² 5 933,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w malowniczej miejscowości Błąkały (gm. Dubeninki), zaledwie kilka minut od słynnych mostów w Stańczykach. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł40,58 m² 12 790 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Czarna Góra Resort to malowniczo usytuowany kompleks obiektów położonych u podnóża Masywu Śnieżnika. Wiele przepięknych miejsc widokowych, szlaków turystycznych, narciarskich i rowerowych.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł4 700 m² 9,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość w miejscowości Drohobyczka (gm. Dubiecko) idealne miejsce na rekreację i wypoczynek Na sprzedaż działki położone w miejscowości Drohobyczka, bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł27,35 m² 20 804,39 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27,35 m2 w nowej, unikatowej inwestycji z segmentu premium - Upper House by Angel - położonej bezpośrednio nad rzeką, w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł131,10 m² 7 551,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 031 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Dom 131 m z dużą działką 1031 m - Jeziora Małe, gm. Zaniemyśl Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 131,1.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 zł19 m² 67,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia wyremontowana kawalerka przy ul. Kruczej 24 - idealne dla singla, pary lub dwóch osób, ceniących bliskość centrum i spokój osiedla. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

102,26 zł/m²27 m² 2 761 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowy o pow. 27,77 m - Kraków, krowodrza! Opis: - parter - wejście od ulicy - jasna i funkcjonalna przestrzeń - aneks kuchenny w pełni wyposażony -.

Szczegóły ogłoszenia

967 000 zł46 m² 21 021,74 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , znajdujące się na parterze w 7-piętrowym budynku przy ulicy Pana Tadeusza na.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł8 800 m² 409 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren przemysłowy p/u - M.IN. Pod stacje paliw. Magazyny 8800 m2 stary dybów. Przy trasie S8 Teren przemysłowy 8800 m2 w Starym Dybowie. Przy trasie S8. Dogodna szerokość - około 65m. Dojazd -.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł80 m² 14 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

2 poziomowy lokal użytkowy w świetnej lokalizacji- gdańsk Przymorze Cena do rozsądnej negocjacji, natychmiastowe wydanie Zapraszamy do składania ofert zakupu lokalu użytkowego. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²15 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem klimatyzowane lokale biurowo- usługowe o powierzchni 15 lub 18 m2 zlokalizowane w biurowcu przy ul. Willowej na Botaniku. Warunki najmu: 80 zł/ m2 netto, +vat 23%, prąd wg zużycia,.

Szczegóły ogłoszenia

204 900 zł2 049 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana W rogoźnie Przedmiotem oferty jest malowniczo położona działka w Rogoźnie, na obrzeżach miasta. Działka o powierzchni 2049 m 2 z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł49,49 m² 22 004,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe komfortowe mieszkanie położone na 1 piętrze w apartamentowcu milla baltica na Dolnym Wrzeszczu w Gdańsku. Mieszkanie składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł23,46 m² 6 564,36 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka z pięknym widokiem na panoramę miasta. Osiedle Górne, VIII p. Powierzchnia mieszkania 23,46 m 2 - duży pokój otwarty na przedpokój i kuchnię. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł62,54 m² 15 190,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji od kupującego! = Niepowtarzalny apartament w Szklarskiej Porębie Wysoki standard | Gotowiec inwestycyjny Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży luksusowego.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł140 m² 1 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:662 m²

Marzysz o własnym domu w spokojnym, zielonym zakątku, z dala od miejskiego zgiełku ale blisko miasta? Ta oferta to doskonały kompromis między naturą a dostępem do cywilizacji! Na.

Szczegóły ogłoszenia

3 675 000 zł28 267 m² 130,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka dla inwestora, nad morzem. Działka budowlana położona na najwyższym wzniesieniu w okolicy, z widokiem na morze i jezioro Kopań. Działka w pełni budowlana, z projektem.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł22,41 m² 17 180 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Kołobrzeg strefa uzdrowiskowa na sprzedaż 1 pokojowy apartament o pow. 22,41 m2 położony w Hotelu Diva Spa - ok. 200 m od morza. Apartament, zarządzany jest przez czterogwiazdkowym hotelu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wałbrzych,dolnośląskie

949 000 zł250 m² 3 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 579 m²

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dwurodzinny dom z zabudowaniami gospodarczymi i dużą działką ( 2112 ha+467ha). Położony w dzielnicy Podgórze dom ( częściowo podpiwniczony około.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł25 000 m² 18,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Jarnołtówek malownicza miejscowość w województwie opolskim, w powiecie nyskim, w gminie Głuchołazy. Historycznie leży na terenie dawnego dolnośląskiego księstwa nyskiego. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł26,50 m² 6 754,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości property prezentuje Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę widokową położoną w miejscowości Stasiówka, gm. Dębica. Działka lekko nachylona z ekspozycją na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 085 m² 1 013,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o powierzchni 1085 m2 , zlokalizowana w północnej części Kielc przy ul. Radomskiej, w atrakcyjnej okolicy. Nieruchomość w kształcie trapezu o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

24 zł/m²335,20 m² 8 045 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Tarnowie, przy ulicy Bandrowskiego 26. Przedmiotem najmu są.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł64,30 m² 12 115,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Rezerwacja! oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji w centrum starej części Nowej Huty.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 000 zł7 555 m² 794,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wągrowiec,działka inwestycyjna w wągrowcu,polecam do zakupu pięknie położoną działkę o pow.ok.7 tyś.m2 w Wielkopolsce w miejscowości Wągrowiec. Uwaga,działka jest na etapie.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł3 669 m² 43,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładna, ustawna działka w miejscowości Gorzkowiczki o powierzchni 3066 m2. Składająca się z dwóch numerów ewidencyjnych : 1030 i 1031 obręb Gorzkowiczki.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł9 514 m² 31,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

**działka w gminie Choroszcz 9514M2** Nieruchomość gruntowa położona 5,5km od Choroszczy i 13,5 km od Białegostoku. Działka sucha , lekko nachylona o wymiarach :60mx 183mx 55mx 166m.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł292,80 m² 2 390,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:136 m²

Oferta sprzedaży kamienicy W zgorzelcu Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Wynagrodzenie biura nieruchomości pokrywa Sprzedający. Na sprzedaż kamienica o dużym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł131 m² 3 435,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Mamy do zaoferowania Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość położoną w miejscowości Radom ul. Wiktora Cumersa - Kwiatkowskiego o pow.131.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł200 m² 4 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Sprzedaz ze względów rodzinnych - dla poważnie zainteresowanych cena do rozmowy. Dochodowy dom ze sklepem w doskonalej lokalizacji, z mozliwoscia zaadaptowania dodatkowego lokalu dochodowego np.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł2 400 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działki rolne idealne jako długoterminowa lokata kapitału. Dwie działki rolne bez możliwości zabudowy. Działki nr 596 i 597 o powierzchni łącznej 2400 m2 (969.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł96 m² 5 927,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:961 m²

Na sprzedaż nowoczesny parterowy dom o powierzchni użytkowej 96 m2 Z możliwością zagospodarowania poddasza na działce o powierzchni 961 m2 położony w spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 403 686 zł124,22 m² 11 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:76 m²

Kameralna inwestycja - tylko 4 domy w otoczeniu zieleni. Budowa zakończona, pozwolenie na użytkowanie. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 124,22 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 554 zł32,34 m² 22 899 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł1 080 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nieruchomość Powierzchnia: 1080 m2 Wymiary: 28 m x 38 m Kształt: trapez Teren działki: płaski Ogrodzenie: nieogrodzona Miejsca postojowe: na terenie Dojazd: asfalt Warunki zabudowy: tak To.