Nieruchomości

240 125 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 999 zł943 m² 212,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w świetnej lokalizacji - Radzionków / Rojca / województwo Śląskie Na sprzedaż atrakcyjna działka budowalna położona w rewelacyjnej lokalizacji , idealna pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

258 060 zł1 122 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne Działki objęta mpzp! Okolica otoczona lasem Posiadam w ofercie łącznie 10 działek w tej lokalizacji. Dojazd drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł65,49 m² 15 865,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Istnieje jedna bardzo istotna informacja dotycząca tej nieruchomości, która dla wielu osób może okazać się kluczowa przy podjęciu decyzji o zakupie właśnie tego mieszkania. Ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 900 zł45,58 m² 11 362,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* mieszkanie wykończone pod klucz z widokiem na Wisłę - Fordon, bydgoszcz Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia, zlokalizowane w malowniczej części Bydgoszczy - Fordonie,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

9 500 zł80 m² 118,75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 4 pokoje, 80 m , Sadyba ul. Powsińska 27, nowoczesne wnętrze Do wynajęcia elegancki, dwustronny apartament o powierzchni 80 m , położony na 5. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Goleń,warmińsko-mazurskie

135 000 zł9 004 m² 14,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka z linią brzegową jeziora Białego na szlaku kajakowym rzeki Krutyni. Działki rolne o łącznej powierzchni 9004 m2. Wykorzystanie tylko rekreacyjnie bez stałej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł53,55 m² 18 674,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marywilskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2012 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł101 m² 30 693,07 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowy apartament na sprzedaż przy ul. Jagiellońskiej na Pradze-Północ [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyrafinowany.

Szczegóły ogłoszenia

987 000 zł94 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową nieruchomość przy ul. Hetmańskiej 15 w Elblągu, która z pewnością spełni najwyższe oczekiwania. To wyjątkowe mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

279 216 zł49,86 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na I piętrze Z ogólnodostępnym miejscem postojowym I wspólną komórką lokatorską W margoninie. ani podatku pcc! Powierzchnia lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł320 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w gminie Skarbimierz w miejscowości oddalonej 2 km od Brzegu, łącząca historyczny charakter z nowoczesnymi udogodnieniami. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

914 000 zł55,40 m² 16 498,19 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przytulne mieszkanie w sercu Krakowa [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje na sprzedaż jasny, dwupokojowy apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

672 000 zł4 800 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży działkę budowlaną o pow. ca 4800 m2 Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna Sąsiedztwo - zabudowa jednorodzinna, łąki, lasy Wymiary: 90x27 Kształt: prostokąt Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 372 m² 463,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Obiektem sprzedaży jest parcela na Zakopiańskiej "jaszczurówce". Działka znajduje się niecałe 400 metrów od wyciągu "nosal". Teren w mpzp oznaczony jako zr-4 - "tereny łąk, pastwisk.

Szczegóły ogłoszenia

644 690 zł25 108 m² 25,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Informacje podstawowe: - lokalizacja: chochołów - numery działek: 4255/2, 4214/5, 3989/5, 5805/5, 7942/5, 7940/4, 7941/4, 7950/4, 8290/2, 8291, 8447/6, 8447/11, 8711/4, 8711/5, 8699/5, 8700, 8702, 8703,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Michale

Michale,kujawsko-pomorskie

770 000 zł138,59 m² 5 555,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Polecam dom W zabudowie szeregowej - 138,59 m Z garażem Lokalizacja: michale, blisko Grudziądza Typ: środkowy segment w zabudowie szeregowej Na sprzedaż oferujemy nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 504 zł55,11 m² 14 017,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

1.E.0.17 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 3 pokojowe 55 m2 plus 2 ogródki - Kraków Prądnik Biały/ Tonie Osiedle położone zaledwie 3,5 km od centrum miasta. Równowaga pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

169 900 zł34,04 m² 4 991,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kamienica w tracie rewitalizacji Ustawne 2 pokoje | Katowice ul. Modelarska! zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²275,85 m² 8 276 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Jana Pawła II 10, jarosław Liczba pomieszczeń: 13 Grunt: dz. ewid. nr 1712 o pow. 2 681 m2 Cena: 32 zł/m2 do negocjacji Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem, która.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

12 000 000 zł30 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam przyjemność przedstawić teren inwestycyjny łącznej powierzchni 5.8854 ha ha w jednym kawałku. Szerokość od frontu około 160 m. Nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 058 305 zł57,11 m² 18 531 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł260 m² 4 423,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny z 1963 roku, gruntownie wyremontowany w 2020 r. Dom łączy w sobie solidność starego budownictwa z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi.

Szczegóły ogłoszenia

859 327 zł49,20 m² 17 466 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

WYJĄTKOWA OFERTA W NIEZWYKLE ATRAKCYJNEJ OKOLICY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł30 300 m² 59,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Polecamy działkę budowlaną, inwestycyjną na skraju miasta Krynki pow. Sokólski. Powierzchnia działki to 30300 m2, bezpośredni zjazd z drogi asfaltowej biegnącej w kierunku Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł970 m² 118,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do oglądania nowych działek budowalnych zlokalizowanych na przedmieściach Cieszyna. Do sprzedania przeznaczone są cztery działki: 4x970 m2 i 1x958 m2. Parcele te o regularnych.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł32,78 m² 10 677,24 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mamy Państwu do zaoferowania przestronną, kawalerkę w centrum Słubic w wieżowcu przy ul. Chopina 18. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,78 m2 znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wola Batorska,małopolskie

249 000 zł6 000 m² 41,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Smart Property prezentuje na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 60 ar, położoną w Woli Batorskiej, gm. Niepołomice. W skład oferowanej nieruchomości wchodzą 2 działki.

Szczegóły ogłoszenia

616 026 zł8 300 m² 74,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej, zlokalizowanej w miejscowości Cicibór Duży, gmina Biała Podlaska, powiat bialski, województwo lubelskie. Działka o nr 123/5.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²62,09 m² 1 863 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia lokal nr 1 o pow. 62,09 m2 w budynku dworca pkp Głowno z bezpośrednim wejściem z poczekalni.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł150 m² 4 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:698 m²

Na sprzedaż klasyczny dom jednorodzinny z lat 70., reprezentujący kultowy styl tzw. kwadratowego klocka. To nieruchomość, w której czuć ducha minionej epoki idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł13 900 m² 107,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko u nas! Na sprzedaż działka usługowo-mieszkaniowa w Prabutach, blisko drogi wojewódzkiej nr. 521, która łączy miasta Iława oraz Kwidzyn. Lokalizacja: prabuty to miasto.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł47,17 m² 23 319,91 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie | 47,17 m | Garnizon, gdańsk Wrzeszcz | w trakcie wykończenia lokalizacja Nieruchomość położona jest na prestiżowym osiedlu Garnizon w dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz -.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł11 821 m² 20,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna o pow 1,1821 ha, położona w Tychowie w powiecie białogardzkim. Działka we własności o kształcie zbliżonym do prostokąta oznaczona jako pastwiska trwałe.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł872 m² 308,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 872m2 w miejscowości Sasinie w gminie Choczewo. Opis nieruchomości: działka w kształcie prostokąta, płaska, droga dojazdowa polna.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dziaki objęte planem - niedaleko Bydgoszczy - dobry dojazd! Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 9 działek znajdujących się w na pograniczu Makowisk i Wypalenisk (gm. Solec.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł1 170 m² 448,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Buduj marzenia i mieszkaj od zaraz! Działka z domkiem na start Jeziora, gm. Pniewy Biuro 4 Kąty Nieruchomości Grójec ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę, która rozwiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 230 m² 430,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 1 230 m2 zlokalizowana w dzielnicy Piaski, ul. Piaski nad Rzeką. Nieruchomość w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 14 x 87 m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł112 m² 3 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Bezczynszowe mieszkanie 4-pokojowe o pow. użytkowej 112 m2, położone na I piętrze dwurodzinnej kamienicy w okolicach Starego Miasta w Stargardzie. Lokal składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł55,70 m² 7 091,56 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z balkonem, położonego przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju. Nieruchomość znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 244 zł41,41 m² 19 180 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 840 zł30,22 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera. Stylowe lobby. Wysokiej klasy restauracja. Do tego ponad 200-metrowa strefa coworkingu. Najnowsza inwestycja na warszawskiej Woli, to idealny produkt inwestycyjny. 333 apartamenty.