Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

633 000 zł42,20 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Apartament 2 pokojowy przy plaży - 5 minut spacerem do morza Przestronne mieszkanie 2 pokojowe w budynku apartamentowym polonia - przy ul. Portowej, do plaży tylko 300m. W sąsiedztwie basen, spa,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Knyki

Knyki,zachodniopomorskie

2 200 000 zł239,45 m² 9 187,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 554 m²

Urokliwe Siedlisko z Domem i Możliwością Agroturystyki na 25 Hektarach Idealne Miejsce na Ucieczkę od Zgiełku Miasta! Marzysz o własnej oazie spokoju w sercu natury? Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

536 000 zł74 m² 7 243,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż duże, słoneczne i ustawne mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 74m2. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, 3-piętrowego bloku z pustaka przy ul. Poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł26 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Siemianowice Bytków ul. Okrężna kawalerka 26 m2 we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnej kawalerki zlokalizowanej w samym Centrum Siemianowic Śląskich przy u.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

6 600 zł185 m² 35,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu antresola magazyn z biurem o powierzchni 185 m2 Od 1 marca 2026r. do wynajęcia magazyn z biurem o łącznej powierzchni 185 m2 zlokalizowany na antresoli. Jest wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł850 m² 103,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

1. 1140 m2 94 200 zł 2. 1016 m2 - 104 600 zł 3. 1011 m2 - 104 100 zł 4. 1007 m2 - 103 700 zł 5. 997 m2 - 102 700 zł 6. 850 m2 - 88 000 zł Zachęcamy do zapoznania się z ofertą działek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 240 zł45,77 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Światło, przestrzeń i funkcjonalność w otoczeniu zieleni. Idealne mieszkanie dla pary, singla lub jako bezpieczna inwestycja w jednej z najbardziej cenionych części Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł580 m² 722,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:11 245 m²

Nieruchomość z ogromnym potencjałem przy drodze krajowej! Działka o pow. 1,12 ha z budynkiem produkcyjno-usługowym Kowalówka, woj. podkarpackie,powiat lubaczowski, gm. Cieszanów.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł165 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:596 m²

Najważniejsze informacje: - dom z widokiem na las, - odnowiony, po remoncie, - super stan, - gotowy do zamieszkania, - za domem działka 3500 m2, - urządzony ogród, - "luźna zabudowa", - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

354 576 zł39,84 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dostępne są dobrowolne miejsce postojowe w cenie 16.000-18.000 zł lub garaż indywidualny jednostanowiskowy oraz jedno miejsce postojowe przed garażem w cenie 48.000 zł Komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł38,56 m² 59,65 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego na nowym, zamkniętym osiedlu w Toruniu, przy ul. Szosa Lubicka 67 Osiedle jest ogrodzone, wjazd możliwy jest tylko przez szlabany, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 183 200 zł58,31 m² 20 291 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu słoneczne 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł2 401 m² 229,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana w Istebnej - media, asfalt, cisza i przestrzeń! Szukasz miejsca pod swój wymarzony dom w górach? A może chcesz bezpiecznie zainwestować w wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł39 m² 11 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w nowym budynku z 2023 roku przy ul. Bydgoskiej 23a w Olsztyn. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł47 m² 25 106,38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż eleganckie mieszkanie 2-pokojowe, położone w zabytkowym budynku tuż przy Ostrowie Tumskim we Wrocławiu. Mieszkanie ma 46,5 m i znajduje się na 2. piętrze kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

106 313 zł2 593 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana w Sieklówce Dolnej - idealna dla Twojego wymarzonego domu! Przedstawiamy Państwu unikalną okazję zakupu działki budowlanej o powierzchni 2593 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł91,40 m² 5 897 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Opiekun oferty: julia Kowalska tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Środkowej w ścisłym centrum Świdnicy. W bliskim sąsiedztwie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

297 410 zł26,10 m² 11 395,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł813 m² 515,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Niesamowita okazja! W centrum Polańczyka na sprzedaż działka inwestycyjna Ofertujemy na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 8,13 ar położoną tuż przy rondzie. Teren działki objęty jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł272 m² 6 801,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 552 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego z 2023 roku, położonego w Janach (zielona Góra), na dużej działce o pow. 3552 m . Nieruchomość wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

1 625 000 zł115,10 m² 14 118,16 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Chełmońskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2002 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł145 m² 7 862,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Prezentujemy do sprzedaży ,dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (skrajny) Nieruchomości o powierzchni użytkowej 136m2 w zabudowie szeregowej, położony na działce 3,8 ara, ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł1 192 m² 149,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wałdowo prawdziwie królewskie - Działka 1192 m2 pod zabudowę jednorodzinną w Wałdowie Królewskim. Prezentowana działka jest jedną z kilku, które są aktualnie w sprzedaży. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł30 348 m² 227,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Transakcja sprzedaży terenu przemysłowo-usługowego (aktualny mpzp) o pow.30348 mkw. położonej w okolicy sse w Aleksandrowie Łódzkim,bardzo dogodny dojazd do drogi ekspresowej S-14 Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Szymanów,dolnośląskie

1 299 000 zł191,15 m² 6 795,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

Oferujemy na sprzedaż nowo wybudowany dom wolnostojący w miejscowości Siodłkowice, w bliskiej odległości do Dobromierza. Budynek z garażem, posadowiony na bardzo dobrze nasłonecznionej.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł19 900 m² 5,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| jelcz-Laskowice,okolice Wrocławia, piekary, grunt, sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice ul.Bożka7, W ofercie biura grunt rolny położony w miejscowości Piekary. Są to działki.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł40 m² 3 133,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferujemy platformę parkingową na dwa miejsca w bloku przy ul. Nowy Świat. Centrum Białegostoku Idealna lokalizacja blisko, sklepów i restauracji. Dostęp do parkingu tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł14 140 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do nabycia duża działka położona w malowniczej podlaskiej wsi w gminie Narewka. Możliwość wybudowania własnego domu, na działce jest wodociąg, bezpośrednio przy działce prąd. Wymiary :.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł54,57 m² 9 327,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne Mieszkanie z Ogrodem | Szybki Odbiór | 0% Prowizji! Marzysz o własnym skrawku zieleni i nowoczesnej, funkcjonalnej przestrzeni? Odkryj wyjątkowe mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

11,93 zł/m²1 341,07 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia pomieszczenia w budynku biurowym w Łazach przy ulicy Zawierciańskiej, położonym na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 592 zł55,84 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie na nowym, wyjątkowym i kameralnym osiedlu - usytuowane bezpośrednio przy Parku Jasińskiego na poznańskim Grunwaldzie. To miejsce, gdzie idealnie zachowany jest balans.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł331 m² 4 682,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo-usługowy z ogromnym potencjałem w znakomitej lokalizacji powierzchnia 331,19 m 2 , parter Biłgoraj, ul. Długa/sportowa Lokalizacja: - lokal handlowo-usługowy w nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł34 m² 16 147,06 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na Dąbiu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

7 380 zł200 m² 36,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

| do wynajęcia hala o powierzchni ok. 150 m2, zlokalizowana w Jędrzejowie. Hala o szerokości 10 m, długości 15 m. Do hali przynależy mieszkanie o pow. ok. 50 m2, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł28,70 m² 17 386,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Oferujemy Państwu kawalerkę typu studio z antresolą na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Warszawie, w dzielnicy Praga Północ, przy ulicy Stalowej. Powierzchnia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł43,82 m² 2 943,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Studio Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego, 3-pokojowego mieszkania na sprzedaż. Opis oferty: oferowane mieszkanie dwupoziomowe, 3-pokojowe o powierzchni 43,82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 754 500 zł7 975 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka w Konstantynowie Łódzkim przy ul, poprzecznej z dojazdem, droga utwardzona. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się zabudowa domów jedno i wielorodzinnych, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

43,33 zł/m²150 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Oferujemy przestronny i nowoczesny lokal do wynajęcia, położony przy jednej z głównych ulic Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 150 m zapewnia doskonałe warunki zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł44,38 m² 11 243,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   Obniżka ceny - chwytaj okazję! Szukasz mieszkania, w którym nikt przed Tobą nie mieszkał? Cenisz nowoczesną architekturę i przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł96 m² 7 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 96 m , położony w kameralnej części miejscowości Marynino, bezpośrednio przy ścianie lasu. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł310 m² 4 580,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Ever nieruchomości przedstawia nowoczesny dom z funkcją usługową! Budynek usługowo-mieszkalny wybudowany w 2017 roku, na działce o powierzchni 1500m2. Nieruchomość gotowa do.