Nieruchomości

240 053 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

75 000 zł903 m² 83,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

!oferta dostępna tylko U nas! 0% - Marzysz o własnym domu z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dostępem do potrzebnej infrastruktury? Te działki w miejscowości Budy.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł631 m² 2 694,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa bezpośrednio przy ul łostowickiej zabudowana budynkiem usługowym 120m2 na działce 631m2 lokalizacja: działka położona w dzielnicy Gdańsk Siedlce. Położona jest bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 zł1 400 m² 7,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:55 782 m²

Hale połączone łącznikami o powierzchni 1400m2 wysokości max. 12,60 m2 min 4,90m, do hali przynależą powieszenie socialno-biurowe. Hala znajduje się w kompleksie: obiektów, hal, magazynów,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł143 m² 13 287 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Osiedle oficerskie! bezczynszowe mieszkanie 4 pokojowe ( 102m2)na 1 piętrze + lokal 41 m kw ( ma parterze) + garaż + ogródek + piwnica Mieszkanie: 4 pokoje, dwie łazienki i kuchnia +.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

522 000 zł870 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wołomin. 870M2 pkp wołomin słoneczna około 400M Atrakcyjna działka budowlana 870m2 ( wydane warunki zabudowy) Położona w Wołominie -nowe Lipiny. Kształt prostokąt. Dogodne wymiary 19.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł6 600 m² 30,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Propozycja idealna dla ludzi którzy lubią obcować z przyrodą i chcą zamieszkać w otulinie lasów i gór. Wyjątkowa działka o pow. 66 arów, z wydanymi wz na dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł162,40 m² 10 775,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:272 m²

Wnętrze, które mogłoby zdobić okładki magazynów - wysoki standard bez kompromisów Design | Przestrzeń i Dusza | Unikatowa Rezydencja | Kameralna zabudowa | Pełne wyposażenie | Garaż | Wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł37 m² 25 675,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oryginalne i stylowe mieszkanie. Atrakcyjna, wyjątkowa, nieruchomość o powierzchni 36,25 m2, zlokalizowane na wysokim parterze dwupiętrowej kamienicy z lat 50-tych o wyśmienitej.

Szczegóły ogłoszenia

606 000 zł50 m² 12 120 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam, mieszkanie w Centrum Grodziska Mazowieckiego o powierzchni 50m2, które znajduje się na drugim piętrze - czteropiętrowego bloku. Posiada funkcjonalny układ, tj. łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m2, w pełni umeblowane, znajdujące się w inwestycji Nowa Grunwaldzka w Suwałkach. Lokal mieszkalny znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł49,14 m² 6 919,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,14 m , położone na Górnym Tarasie w Gryfinie. Lokal stanowi doskonałą propozycję zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 353 m² 110,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1353 m , położona w malowniczej miejscowości Wojbórz, w sercu Kotliny Kłodzkiej. Nieruchomość posiada dostęp do podstawowych mediów:.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²53,86 m² 2 693 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do wynajęcia lokale na I, II i III piętrze w budynku biurowym, znajdującym się przy ul. Taczaka 10.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł104,40 m² 6 513,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie w centrum nad rzeką, 3km od morza. Na sprzedaż mieszkanie na pierwszym piętrze, o powierzchni całkowitej 104,40 mkw. Powierzchnia użytkowa: 97,92 mkw., powierzchnia pom.

Szczegóły ogłoszenia

36,34 zł/m²88 m² 3 198 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronny lokal biurowy do wynajęcia w centrum Siedlec! Lokal biurowy o powierzchni 88 m2 zlokalizowane przy ul. Sokołowskiej. Lokali usytuowany na pierwszym piętrze z oddzielnymi,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46 m² 8 673,91 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 46 m na sprzedaż Kielce, ul. Chęcińska 39, parter, 2 pokoje Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , położone w Kielcach przy ul. Chęcińskiej 39, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną w miejscowości Darłowo, z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł46,14 m² 4 963,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkanie o funkcjonalnym układzie, usytuowane w niskim bloku przy ul. Wyszyńskiego w centrum Wodzisławia Śląskiego. Mieszkanie ma 46,17 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

676 000 zł4 290 m² 157,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

****tylko W naszym biurze**** Zapraszam do obejrzenia na żywo działki o łącznej powierzchni 4.290 m2, oddalonej jedynie 12 km od Kielc, położonej w Masłowie Pierwszym Podklonówka gm.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł52,85 m² 7 000,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- oferta na wyłączność - zakup możliwy wyłącznie za pośrednictwem biura - zapraszamy - Szanowni Państwo, do sprzedaży oferujemy mieszkanie w jednej z najbardziej poszukiwanych części.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł315 m² 53,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Reprezentacyjny i dobrze wykończony dom (ceramika i armatury oraz gres villeroy&boch, drewniane okna, granit) w zabudowie bliźniaczej, położony w cichym i spokojnym zakątku.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł39,75 m² 8 528,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne, dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż w kamienicy na Górnym Przedmieściu w Bielsku-Białej! Nieruchomość o powierzchni użytkowej 39,75 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł142 m² 5 932 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:737 m²

Wynagrodzenie dla agencji pokrywa właściciel Przedstawiamy ofertę wyjątkowego, drewnianego domu letniskowego położonego w malowniczej miejscowości Osolin, w powiecie trzebnickim.

Szczegóły ogłoszenia

1 165 000 zł77,40 m² 15 051,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Wykończone wnętrza, wysokie sufity, zachowana stolarka drzwiowa- w samym sercu Gdańska! Zobacz potencjał dla siebie w tej nieruchomości i zamieszkaj w centrum! Serdecznie zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

64 000 zł1 400 m² 45,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W spokojnej okolicy - radgoszcz, ul.KOPERNIKA, OK.450M DO PRZEDSZKOLA. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 0,14ha, zlokalizowaną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł54,50 m² 11 908,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie w zielonej części Nowej Huty os. Kazimierzowskie lokalizacja Mieszkanie położone jest na osiedlu Kazimierzowskim w Krakowie, w dzielnicy Nowa Huta Bieńczyce. To.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł280 m² 51,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Posh Property oferuje do wynajęcia wyjątkowo komfortowy dom o powierzchni 280 m , położony w spokojnej części Kraków Opatkowice. Nieruchomość usytuowana jest na przestronnej, 20-arowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł136,16 m² 12 485,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Tylko W naszym biurze Oferujemy do zakupu dom wolnostojącego o powierzchni użytkowej ok. 136,16 m2, posadowiony na działce 20 arów. Lokalizacja: 8km do Kluczborka, 6 km do dk 45 (opole).

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł89 m² 5 044,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

NA sprzedaż Dom - Milejewo Powierzchnia domu: 89 m2 Powierzchnia działki: 700 m2 Dom na sprzedaż w stanie deweloperskim zamkniętym w miejscowości Milejewo przy ul. Stawowej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł5 000 m² 119,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna ( łąka ) położona w miejscowość Pobierowo 1200 metrów od morza. Nieruchomość położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Do najbliższej zabudowy 150 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł51 m² 13 509,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

- - podana cena jest ceną brutto i zawiera podatek 23% vat i każda osoba fizyczna nie posiadającej działalności gospodarczej może dostać cały jego zwrot! - - - nie płacimy pcc - - -.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł3 400 m² 264,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Kompleks kilku działek zlokalizowanych przy drodze asfaltowej z planem zagospodarowania przestrzennego 3km od wjazdu na autostradę A2.Blisko Milanówek i Grodzisk Mazowiecki ze sklepami ,basenem.

Szczegóły ogłoszenia

667 500 zł7 366 m² 90,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania grunt inwestycyjny o powierzchni 7 366 mkw., położony w miejscowości Kurów, tuż przy trasie ekspresowej S12/S17. Działka znajduje się w odległości około 600 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 472 zł54,08 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane na drugim piętrze prestiżowej inwestycji Park Kochanowskiego w samym centrum Bielska-Białej. To.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł4 520 m² 130,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 4520 m , położona w spokojnej części miasta Radom dzielnica Janiszpol, ul. Rumiankowa. Nieruchomość posiada wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł3 003 m² 36,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**woj. lubuskie - Ośno Lubuskie - Świniary** Zapraszam do zapoznania się bardzo ciekawą ofertą nieruchomości - siedmiu działek , każda powyżej 3000 m2. ( 3003 m2, 4377 m2, 3704 m2, 4181 m2). Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

3 949 000 zł9 382 m² 420,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość niezabudowana o powierzchni 19 961 m2. Część z tej nieruchomości o powierzchni 9382 m2 posiada przeznaczenie w mpzp - obiekty produkcyjne i zabudowa usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł600 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 894 m²

Gotowa inwestycja generująca 36 000 zł miesięcznego zysku, zlokalizowana w Krupnikach. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 4 894 m , w całości objętej miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł44,20 m² 6 787,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zakupu klimatycznego mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 000 zł39 m² 15 743,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

17/19 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży duże 2 pokojowe mieszkanie 38,73 m2 w kameralnej zabudowie - inteligentne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł54 m² 4 907,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie do remontu o powierzchni 54m2 znajdujące się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. W skład lokalu wchodzą: trzy pokoje, kuchnia, łazienka balkon. piwnica Ogrzewanie ,.