Nieruchomości
239 129 ogłoszeń
Od najnowszych
849 000 zł39,41 m² 21 542,76 zł/m²
350 000 zł1 877 m² 186,47 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
999 000 zł308,40 m² 3 239,30 zł/m²
1 499 999 zł8 593 m² 174,56 zł/m²
Dom wolnostojący Tuczna
Tuczna,lubelskie
698 000 zł156 m² 4 474,36 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białowieska
Wrocław,dolnośląskie
735 000 zł54,10 m² 13 585,95 zł/m²
Biuro klimatyzowane Lublin
Lublin,lubelskie
63,98 zł/m²23,85 m² 1 526 zł
Rynek pierwotny
499 000 zł27,88 m² 17 898,13 zł/m²
Budynek użytkowy, ul. Nowodworska
Legnica,dolnośląskie
3 500 000 zł500 m² 7 000 zł/m²
3 500 zł130 m² 26,92 zł/m²
Lokal handlowy, ul. Kołłątaja
Słupsk,pomorskie
59,01 zł/m²96,60 m² 5 700 zł
Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych
Wałbrzych,dolnośląskie
255 000 zł82 m² 3 109,76 zł/m²
Magazyn ogrzewany Warszawa
Warszawa,mazowieckie
50 zł/m²30 m² 1 500 zł
Działka siedliskowa przy lesie Łomnica
Łomnica,wielkopolskie
490 000 zł75 500 m² 6,49 zł/m²
160 000 zł1 600 m² 100 zł/m²
128 000 zł413 m² 309,93 zł/m²
Biuro, ul. Mielżyńskiego
Poznań,wielkopolskie
72 zł/m²374 m² 26 928 zł
Dom z garażem
Ustroń,śląskie
1 600 000 zł245 m² 6 530,61 zł/m²
Mieszkanie dwupoziomowe Lublin
Lublin,lubelskie
1 350 000 zł117 m² 11 538,46 zł/m²
Hala Lublin
Lublin,lubelskie
36 000 zł2 100 m² 17,14 zł/m²
Działka budowlana Gorzyce
Gorzyce,podkarpackie
85 000 zł2 100 m² 40,48 zł/m²
Rynek pierwotny
Dom z garażem Wołczkowo
Wołczkowo,zachodniopomorskie
1 150 000 zł144,17 m² 7 976,69 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki
Bolesławiec,dolnośląskie
399 900 zł46,67 m² 8 568,67 zł/m²
430 000 zł3 404 m² 126,32 zł/m²
Dom wolnostojący
Kamieńczyk,mazowieckie
488 000 zł184,60 m² 2 643,55 zł/m²
Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra
Jelenia Góra,dolnośląskie
2 200 zł39,50 m² 55,70 zł/m²
899 000 zł2 442,10 m² 368,13 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Wrocław,dolnośląskie
599 000 zł77,85 m² 7 694,28 zł/m²
Rynek pierwotny
Apartament z garażem, ul. Conrada
Kraków,małopolskie
649 000 zł45,50 m² 14 263,74 zł/m²
449 000 zł1 495 m² 300,33 zł/m²
Rynek pierwotny
879 000 zł72,40 m² 12 140,88 zł/m²
Działka budowlana Pomlewo
Pomlewo,pomorskie
650 980 zł5 918 m² 110 zł/m²
Działka rolno-budowlana uzbrojona
Jodłówka-Wałki,małopolskie
168 000 zł1 200 m² 140 zł/m²
Biuro z garażem, ul. Skargi
Warszawa,mazowieckie
30 zł/m²169,35 m² 5 081 zł
Hala ogrzewana Morawica
Morawica,małopolskie
49 682 zł1 982 m² 25,07 zł/m²
80,01 zł/m²169,97 m² 13 600 zł
150 000 zł700 m² 214,29 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe
Zielona Góra,lubuskie
439 000 zł48,30 m² 9 089,03 zł/m²
Działka budowlana Protasy
Protasy,podlaskie
334 515 zł2 307 m² 145 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia