Nieruchomości

240 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Działka budowlana

Kołomąć,zachodniopomorskie

70 000 zł1 230 m² 56,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę rolną niezabudowaną położoną w Kołomąciu. Nieruchomość o powierzchni 1230 m2 stanowiąca użytki w klasie R riva i R rivb. Położona jest we wsi.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł3 000 m² 86,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna, częściowo zalesiona działka położona na obrzeżach wsi Ostrybór koło Wilgi. Szybki dojazd z Warszawy drogą 801, 600 m do drogi asfaltowej. Cisza, spokój, w sąsiedztwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

600 400 zł1 520 m² 395 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 1520 m2. Działka jest sucha, płaska, gotowa pod budowę domu jednorodzinnego. W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna i tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł1 200 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Bez pcc! Działka budowlana w kształcie prostokąta o pow. 1200 m2. Obok tej działki są dostępne działki o pow. 1430m2 , 1210m2, w galerii jest załączona mapka podziałowa. Można.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

730 000 zł32,43 m² 22 510,02 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie inwestycji położonej przy ul. Domaniewskiej mieszkania 1,2,3,4,5-pokojowe. Mieszkania w metrażach 29.64m2 - 142m2. Inwestycja położona jest przy ul. Domaniewskiej. Okolica łączy.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł49,40 m² 11 315,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja! 3 osobne pokoje! do odświeżenia! lokalizacja: os. Złotego Wieku (dzielnica Mistrzejowice) charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł130 m² 15,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu powierzchnię magazynową ( 130 m2 ), zlokalizowaną w piwnicy nieczynnej stacji kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

63 750 zł1 275 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Lokalizacja: kłodzko, ul. Mariańska dz. nr.11/1 i 11/2; 11/3; 11/4; 11/5, obr. 0004 Jurandów Powierzchnia: 1275 m.kw. Przeznaczenie: 45mn- tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł72,16 m² 8 301 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

117 m przestrzeni do dyspozycji| 3 pokoje | do wprowadzenia Na ostatnim piętrze kameralnej kamienicy przy ul. Andersa 9C znajduje się mieszkanie, które oferuje coś więcej niż standardowy metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Obory,wielkopolskie

68 145 zł1 239 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę pod lasem Do sprzedaży działka otoczona polami i lasami w Kolonie Obory. prąd i woda w drodze. Na działce zostały wydane warunki zabudowy. Cena podlega negocjacji!.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł111,37 m² 25 141,42 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Wola- centrum/ Apartamenty przy Pańskiej. 4 pokoje, 111 m , 1 miejsce parkingowe w garażu podziemnym i komórka lokatorska płatne dodatkowo. : dla kogo? Dla tych, którzy chcą żyć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 516 zł61,97 m² 7 399 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowoczesne mieszkanie deweloperskie o powierzchni 61,97 m2 położone przy ul. Nad Nielbą w Wągrowcu. Mieszkanie zlokalizowanie w budynku B na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

308 066 zł35,41 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł250 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 721 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowy, całoroczny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł55,10 m² 4 990,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż atrakcyjne, bardzo zadbane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,10 m , położone na 1. piętrze w charakterystycznym budynku typu koszarowiec. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 058 m² 121,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka na sprzedaż Atrakcyjna cena 129.000zł Na sprzedaż polecam działkę budowlaną w miejscowości Komarno. Nieruchomość z dostępem do drogi publicznej asfaltowej, dostępne wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

93,33 zł/m²15 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni około 15m2 - Lublin, śródmieście Świetna lokalizacja handlowa, duże natężenie ruchu, wejście z ulicy, ogrzewanie gazowe, czynsz najmu 1400zł brutto, polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł120 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. 124.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł44,18 m² 11 656,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Konik Polny budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

282 000 zł34,89 m² 8 082,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mkm Włynkówko mieszkanie na parterze z ogródkiem Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,89 m , położone na parterze w inwestycji mkm Włynkówko. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł900 m² 155,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w całości budowlana o pow. 900 m2 z widokiem na jezioro i góry. Położona nad rzeką Łososinką ( 500m) i Dunajcem w miejscowości Witowice Dolne obok Rożnowa,.

Szczegóły ogłoszenia

167 695 zł67 078 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do najmu/dzierżawy nieruchomość zabudowaną, położoną w Wieszowej, oznaczoną geodezyjnie jako działki nr 30/8.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł27,09 m² 6 238,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szukasz przytulnego, niewielkiego mieszkania? Mam coś dla Ciebie! Oferowana nieruchomość to 27-metrowa kawalerka znajdująca się w Niedomicach przy ulicy Osiedle 17 na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

936 000 zł78 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż narożny apartament, usytuowany na 3 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku na warszawskim Bemowie. To propozycja dla osób, które cenią komfort, ciszę, przestrzeń, światło.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł600 m² 3 316,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:31

 

Parking:garaż

0% prowizji! Wyjątkowa oferta inwestycyjna działka z kompleksem 11 domków w Mielenku, 400 m od morza. Lokalizacja: mielenko urokliwa nadmorska miejscowość, granicząca z popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 057 494 zł66,93 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jasne I funkcjonalne trzy pokoje Z balkonem Trzypokojowe | Balkon | Garaż podziemny | Winda | Nowe budownictwo | Stan deweloperski Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł48,20 m² 4 875,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,20 mkw + przynależna piwnica o powierzchni 8,00 mkw, pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą, położone na 3. piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł134,84 m² 5 710,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:654 m²

Dom nr 11- oferta optymalna dla rodziny 2+1 badż 2+2 Nieruchomość znajduje się w kobylnicy i jest częścią inwestycji deweloperskiej pod nazwą "panorama". W ramach tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia