Nieruchomości

239 836 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 590 000 zł307 m² 5 179,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Na sprzedaż budynek usługowy o powierzchni 307 m , zlokalizowany w Szydłowcu przy ul. Staszica 19, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej. Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł63,11 m² 7 431,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferujemy do sprzedania mieszkanie z balkonem położone na małym zamkniętym osiedlu nie daleko centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie położone na drugim ostatnim piętrze budynku z 2013 r.

Szczegóły ogłoszenia

34,28 zł/m²45,80 m² 1 570 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą lokali handlowo-usługowych na wynajem/ sprzedaż, mieszczących się na osiedlu "cudne Chmielniki: w miejscowości Prądocin. Nowoczesne osiedle składa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 650 000 zł328,70 m² 8 062,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:736 m²

Oferujemy na sprzedaż prestiżowy budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy - Nowoczesna Architektura w bardzo dobrej lokalizacji. 1000 m od morza 1000 m od centrum miasta Starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

675 000 zł94,82 m² 7 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Oferujemy na sprzedaż segment na osiedlu Podmiejska w nowoczesnym otoczeniu - ul. Augusta Fieldorfa, biała Podlaska. Idealne miejsce dla osób ceniących bliskość szkół, sklepów oraz lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł166 m² 7 771,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 479 m²

Na sprzedaż jednorodzinny dom parterowy z garażem w Łapanowie (woj. małopolskie) Sprzedam komfortowy, parterowy dom jednorodzinny z przybudowanym garażem o powierzchni 20 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²190 m² 7 030 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu halę wysoką z płyty warstwowej nową o powierzchni 190 m2 składającą się z modułów -, wolna powierzchnia maks 1460m2 jest to wielokrotność modółów. Na tej hali.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł50,77 m² 10 242,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawimy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,77 m2 usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku z 2023 roku na os. Bermudy. Cena mieszkania: 550.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł25 622 m² 23,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: dom, budynki i działki Plewno, gm. Bukowiec, powiat świecki, woj. kujawsko-pomorskie. Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 2,5622 ha (25 622.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł50,15 m² 7 776,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kwadrat prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkania w zabudowie szeregowej - ligota k/kobylej góry Oferujemy wyjątkowe 3 pokojowe mieszkania z wyposażeniem o powierzchni 50,15 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Marylka,mazowieckie

455 000 zł1 211 m² 375,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

455 000 zł | sprzedaż | 1211 m2 | działka | marylka | gmina tarczyn Przedmiotem sprzedaży jest działka pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1211 m2 w miejscowości Marylka, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł72,50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

ul. Piękna Przestronne w pełnym rozkładzie trzypokojowe mieszkanie o pow. 72,50 mkw. z balkonem w zadbanej kamienicy z 1926 roku. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł360 m² 1 108,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:452 m²

Twój nowy dom z ogromnym potencjałem w Jaworzynie Śląskiej. Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni około 360 mkw, usytuowany na działce o powierzchni 452 mkw. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł81,44 m² 19 523,58 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Dwupoziomowy loft na Wyspie Spichrzów Dwie Motławy Najważniejsze atuty - Loft dwupoziomowy o powierzchni całkowitej ponad 80 m (I poziom zgodnie z księgą wieczystą 42,14 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 331 zł68,14 m² 9 059,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie 68,14 m | 3 sypialnie | Salon | Kuchnia z oknem | Winda powierzchnia: 68,14 m piętro: 4 cisza i piękny widok winda w budynku jasne, dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł88 m² 2 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal jako budynek wolnostojący o pow. 88 m2 wraz z terenem wokół (ogródek) o pow. 85 m2 znajdujący się przy ul. Kołłątaja w Puławach woj. lubelskie. Lokal: -powierzchnia 88.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na powstającym osiedlu kilka działek budowlanych z dopuszczeniem usług nieuciążliwych pod zabudowę jednorodzinną, powierzchnia działki 1000 m2 dojazd drogą gminną oraz osiedlową.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł8 500 m² 111,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Koszalin i okolice zapraszają do inwestowania! Inwestycja blisko morza! Nieruchomość znajduje się przy drodze szybkiego ruchu, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 6 oraz blisko węzła trasy S6.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²50,84 m² 3 152 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe zlokalizowane przy ul. Kopanina w Poznaniu, w doskonale skomunikowanej części miasta - Grunwald. Dostępne moduły.

Szczegóły ogłoszenia

2 670 000 zł600 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Ekskluzywna Rezydencja w Czarnochowicach Komfort, przestrzeń i Prestiż phb ma zaszczyt zaprezentować wyjątkową nieruchomość elegancką rezydencję położoną w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 026 200 zł102,62 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal na parterze. Pod różne działalności: sklep, biuro, usługi. Standard: - ściany: międzylokalowe murowane z pustaków ceramicznych typu pcm , osłonowe murowane z pustaków.

Szczegóły ogłoszenia

48,57 zł/m²70 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferujemy do wynajęcia lokal 70 m2 zlokalizowany na parterze w bardzo atrakcyjnym nowoczesnym obiekcie w Bytomiu. Lokal wyposażony w klimatyzację. Prestiżowy budynek wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł656 m² 259,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki w miejscowości Stanisławowo, obręb Żółwieniec, gmina Ślesin. Szczegóły nieruchomości Powierzchnia działki: 656 m2 Typ działki:.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²18,50 m² 925 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa budynku zostanie przygotowana w wysokim standardzie wykończenia, wyposażona między innymi w klimatyzacje indywidualne, wentylacje mechaniczną (schładzanie/podgrzewanie).

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł39,13 m² 14 030,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta na wyłączność Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 39,13 m, położony zaledwie 300 metrów od morza i Jeziora Jamno, w malowniczej nadmorskiej miejscowości Mielno. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł72,85 m² 6 849,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

Prezentujemy na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Fasty pod Białymstokiem. Inwestycja przy ul. Dzikowskiej składa się z 4 budynków o pow. 72,85 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 200 m² 54,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Taniej! Działka 1200 m 2 w Dolinie Noteci, idealna dla ceniących spokój! Szukasz miejsca z dala od zgiełku miasta? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję! Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł969 m² 184,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka mieszkaniowo-usługowa w centrum miejscowości Szymbark! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 969 m2 w cenie 179 ty.zł ( do negocjacji) Działka objęta jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł7 303 m² 479,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 4 działek o łącznej powierzchni około 7300m2 położonych w dzielnicy Stołczyn, w bardzo bliskiej odległości od ul. Szosa Polska. Nieruchomość ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 517 m² 62,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy, o powierzchni 1517 m2, położna w miejscowości Łekno gm. Będzino, na wzgórzu z panoramicznym widokiem na tereny zielone, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

837 000 zł111,60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok 111 m2, położone na drugim piętrze w dwupiętrowym Pałacu w Miroszowicach. Cena: 837 000 pln gdzie znajduje się nieruchomość?.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł1 600 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kudowa Zdrój obręb Zakrze. Do sprzedania działka nr 286/3 o pow. 1600 m kw. Istnieje możliwość kupienia dodatkowo ( lub) działki sąsiedniej o pow. 1294 m kw. Działki w planie.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł38,74 m² 9 938,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 38,74 m2 w Ciechanowie przy ul. Mikołaja Kopernika 10, śródmieście. Mieszkanie obejmuje: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

22 zł/m²45 m² 990 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Wolności 1, głogówek Powierzchnia użytkowa: 45 m2 Liczba pomieszczeń: 2 Grunt: dz. ewid. nr 267 o pow. 1 041 m2 Cena wynajmu: 22 zł/m Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł58 m² 9 982,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duży ogród! zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł2 950 m² 288,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: weronika Woźniak tel.   Nr licencji pfrn 30960 Na sprzedaż atrakcyjny pakiet trzech działek budowlanych o łącznej powierzchni 2950 m, położonych w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł90,69 m² 9 582,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Sprzedam nowy dom w stanie deweloperskim, położony w Bytowie, w super lokalizacji blisko centrum. Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 90,96m2. Nieruchomość składa się z: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł70 m² 4 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²