Nieruchomości

240 052 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

900 000 zł11 157 m² 80,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Kwapinka (gm. Raciechowice) - oferta sprzedaży działek o powierzchni 1,1157ha. Prezentuję na sprzedaż nieruchomość położoną w miejscowości Kwapinka, składającą się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 634 m² 45,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o dużym potencjale inwestycyjnym i idealnych warunkach pod budowę domu jednorodzinnego położona w spokojnej miejscowości Witoldów, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł53 m² 8 849,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

NA sprzedaż mieszkanie na ul. Bernardyńskiej Lokalizacja to centrum miasta - ul. Bernardyńska 11 - w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta oraz Krakowskiego Przedmieścia. Budynek w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 240 zł57,30 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które stanie się Twoją własnym domem? Kompaktowe, nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji to idealny wybór dla osób, które cenią funkcjonalność, komfort i rozsądną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

339 000 zł43 m² 7 883,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z garażem | Centrum Jeleniej Góry | I piętro Biuro Nieruchomości Panorama prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane w centrum Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 547 zł40,93 m² 10 054,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szanowni Państwo Mamy dla Państwa niezwykłą ofertę sprzedaży apartamentu na Osiedlu Pogonowskiego 73, 10 minut od ul. Piotrkowskiej. Bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych! Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

32,69 zł/m²41,30 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia oferuje lokal biurowy znajdujące się w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście przy ul. Henryka Sienkiewicza. Posiadający bezpośrednia wejścia z chodnika. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł62,03 m² 12 880,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania w bardzo zielonej dzielnicy w Katowicach - Panewniki. Lokalizacja inwestycji jest niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł440 m² 452,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka zlokalizowana w dolinie Parku Oruńskiego, który jest objęty prawami rezerwatu przyrody Słowika. Obiekt ogrodu mieści ponad 520 szt parceli. Działka mieści się na wzniesieniu 440 m2, dom.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł57,83 m² 4 323,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Przestronne mieszkanie w samym centrum Koła z balkonem i widokiem na miasto idealne dla osób, które chcą urządzić swoje wnętrze według własnych pomysłów. Lokal klimtyzowany znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł181 m² 4 414,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Apes Nieruchomości & Kredyty hipoteczne z Lwówka Śląskiego przedstawia Państwu na sprzedaż dom mieszkalny w Niwnicach, 10 km od Lwówka Śląskiego. Posiadłość ta zachwyca przestrzeniami,.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł42 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu, komfortowe mieszkanie z balkonem znajdujące się na parterze w budynku z windą przy Ul. Zacisznej w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z: 1. Salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

67 zł/m²40,73 m² 2 729 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 40 m2 w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 320 zł25,60 m² 19 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł6 953 m² 287,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka inwestycyjna, położona zaledwie 2,5 km od trasy S8, w miejscowości Czarna (gmina Wołomin), przy ul. Mostowej. Cechy działki: powierzchnia 6953 m2 Brak mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł6,25 m² 448 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do najmu grunt o pow. 6,25 m2 (stanowiący część dz. nr 690/21 obr. Nowa Sól) mieszczący się w Nowej Soli, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł8 700 m² 45,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży działkę położoną 30 min od Warszawy jadąc S8. Nieruchomość oddalona od trasy ok 1km. Działka o pow.ca 8700 m2 o wym.ca 25x345 m. Działka lekko zalesiona. Woda.

Szczegóły ogłoszenia

5 623 750 zł10 225 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość przy trasie Salomea-Wolica, doskonała lokalizacja pod inwestycję usługową. W trakcje zakończenia pozwolenie na budowę z projektem magazynu. Dojazd do centrum Warszawy ok. 15.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kazuń Nowy,mazowieckie

2 400 000 zł16 407 m² 146,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka usługowo-produkcyjno-rolna szerokość 50m głębokość 365,5m ,przy S7 z dostepem do jeziora , objęta mpzp który zakłada : Symbol terenu: u/p ok. 6711m2 1) przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł37,51 m² 7 171,42 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Sverum Nieruchomości zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (dwa pokoje z kuchnią) o powierzchni użytkowej 37,51m. Mieszkanie położone na 7 piętrze w wieżowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł900 m² 161,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki usługowej położonej w Brzeźnicy, gmina Bochnia. Działka o powierzchni 900 m , o szerokości 27 m, kryje w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Witkowo Drugie,zachodniopomorskie

799 000 zł72,73 m² 10 985,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:140 m²

Dom na sprzedaż w spokojnej okolicy Stargardu. W pełni wykończony, ogrzewany pompą ciepła gotowy do wprowadzenia. Parter: na parterze życie toczy się wokół salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł63,27 m² 5 373,79 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jedyna taka okazja! Ciepłe, jasne i przestronne mieszkanie. Wchodzisz i mieszkasz. Mieszkanie mieści się na wysokim parterze: przedpokój 2 pokoje łazienka z wc i prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60,04 m² 11 992,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 60,04 m2, położone na 2 piętrze niskiego bloku na Starym Mieście. Mieszkanie składa się z 3 rozkładowych pokoi (10m2, 13m2, 18m2), osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Przemysław,zachodniopomorskie

1 642 000 zł746,70 m² 2 199,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:36

 

Powierzchnia działki:1 964 m²

<!-startfragment-> Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Przemysław, gmina Resko, w województwie zachodniopomorskim. Przedmiotem oferty jest działka zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

19 500 000 zł1 280,55 m² 15 227,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż 5 letni piękny dochodowy i luksusowy Hotel Okra Resort & Spa z restauracją na 70 miejsc, basenem, jacuzzi, siłownią oraz sauną nad samym jeziorem w malowniczej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka w Chorzowie! Zaledwie 5 minut od centrum Katowic! Cechy mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym - kompaktowe, ale dobrze zaprojektowane wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł2 800 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka ma 2800 m2 powierzchni, idealny, prostokątny kształt i status działki rekreacyjnej czyli przestrzeń na realizację Twojej prywatnej oazy relaksu. Świetnie sprawdzi się pod dom letniskowy,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł4 449 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 4449 m2 położona w Elblągu przy ul. Polderowej, blisko trasy S7. Objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, funkcje podstawowe przeznaczenia terenu to.

Szczegóły ogłoszenia

323 100 zł1 795 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jesteś Deweloperem i poszukujesz działki pod inwestycję? Zapoznaj się koniecznie z tą ofertą! Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł143 m² 6 433,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż połowa nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 143 m, zaprojektowana z myślą o komforcie 4-osobowej rodziny. Kameralna inwestycja obejmuje 6 domów.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł121,50 m² 3 703,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 116 m²

Nieruchomość położona przy rzece. Gwda Wielka, ulica Jeziorna. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z domem jednorodzinnym i dostępem do rzeki Gwdy! Marzysz o własnym domu z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 625 zł41,73 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy wyjątkową inwestycję 169 komfortowych apartamentów położonych w pięciu nowoczesnych, 4-kondygnacyjnych budynkach, usytuowanych na przestronnej działce o powierzchni niemal.

Szczegóły ogłoszenia

6 850 000 zł36 981 m² 185,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa