Nieruchomości

240 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

395 000 zł38,40 m² 10 286,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

! perełka w centrum miasta! atuty: - pełne wyposażenie! - Dostępne od zaraz! - Klimatyzacja! - Cisza w centrum miasta! charakterystyka: kawalerka o powierzchni 38,4 m2 zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 €2 000 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na podnajem halę magazynowo - produkcyjną w Sosnowcu, metraż proponowanej powierzchni to ok. 2000 mkw. Dostępność od zaraz, elastyczna umowa. Magazyn znajduje się tuż przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

2 980 000 zł700 m² 4 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Nieruchomość w sercu gór Wisła Gotowy biznes, 40 miejsc noclegowych, całoroczna turystyka Na sprzedaż w pełni funkcjonujący obiekt pensjonatowy o powierzchni ok. 700 m2, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

898 480 zł8 168 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż grunt inwestycyjny w Opatówku o łącznej powierzchni 8.168 m2. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum, z dobrym dojazdem, bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

313 500 zł37,80 m² 8 293,65 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dni Otwarte => Ostatnie terminy na zakup mieszkanie w najniższych cenach! Umów wizytę i zobacz na żywo => Gotowy budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Plany mieszkań, wizualizacje 3D,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł30,90 m² 18 770,23 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta dostępna W pepper house nieruchomości! atuty: -nowe budownictwo -wydzielona sypialnia -wydzielona kuchnia -ogródek -miejsce parkingowe naziemne lokalizacja: mieszkanie znajduje się na Morenie.

Szczegóły ogłoszenia

150 250 zł3 005 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż atrakcyjną działke w pięknym miejscu. Nieruchomośc obejmuje 5 działek rolnych (2 już zostały sprzedane) od 3 do prawie 5 tys. m kw oraz działke drogową. Można kupić.

Szczegóły ogłoszenia

36,90 zł/m²30,34 m² 1 120 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal o powierzchni użytkowej 23,75 m2, powierzchnia wraz z częściami wspólnymi to 30,34m2, zlokalizowany na pierwszym piętrze w budynku w centrum Kielc, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł82 m² 9 134,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie Górzyskowo, 82 m2, balkon, 3 pokoje, 749 900 zł Funkcjonalne mieszkanie w budynku z 2000 roku , położone na 3 piętrze. Powierzchnia całkowita: 82,16 m Układ.

Szczegóły ogłoszenia

745 800 zł2 260 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu przestronną działkę budowlaną położoną w Daszewicach, gmina Mosina przy ul. Poznańskiej. Działka posiada dojazd z dwóch stron - od ul. Poznańskiej oraz ul. Liściastej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł38 m² 22 342,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 400.00 zł; Budynek: blok W dobrym stanie; Standard mieszkania: do odświeżenia; Dodatkowo: balkon, piwnica, telewizja kablowa, własny parking; W pobliżu: apteki,.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł72,30 m² 83 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lux | premium waterfront | fitness | klimatyzacja | narożny taras Apartament z widokiem na rzekę | ul. Mieszczańska | - 10 minut spacerem do Rynku. Prestiż, komfort i nowoczesny design.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł145,36 m² 5 709,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Nowa inwestycja, atrakcyjna lokalizacja blisko mariny, media z sieci, mniej niż 6000pln/m2! Nowoczesne osiedle położone w jednej z najatrakcyjniejszych części Serocka, zaledwie 600m od.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł60 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Przestronne, komfortowe wnętrze w niepozornej kamienicy w centrum Turku i brak codziennego dylematu - czy na parkingu starczy miejsca dla naszych aut? Wyobraźcie sobie mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł36,53 m² 6 433,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 36,53 m -2 pokoje-Balkon-Duża piwnica-Tarnów Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 36,53 m położone w Tarnów w bloku na 4 piętrze. Lokal posiada uregulowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł5 920 m² 199,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka 5 920 m zieleń rekreacyjna wg mpzp Otwock, obręb 169 Lokalizacja: otwock, obręb 169, działka nr 6 Powierzchnia: 5 920 m mpzp: meran etap I (uchwała XVII/182/25.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł838 m² 89,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na Sprzedaż: działka Budowlana w Ujkowicach koło Przemyśla (8 arów) Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 8 arów (800 m ), położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł38,63 m² 13 176 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

IV kwartał 2024 Bezpośrednio od dewelopera Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Metraż 38,63 m2 Liczba pokoi 2 Piętro 0 Cena 509.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 678 m² 101,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| niezabudowana nieruchomość gruntowa o pow. 1678 m2 ( + udział w drodze) położona w Bieruniu Nowym. Wymiary 30 m na 55m. Dostępne media: woda, prąd, gaz , kanalizacja. Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł1 494 m² 937,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowy w centrum Legionowa: - zaledwie 23 km od centrum Warszawy, - w otoczeniu obiektów handlowo-usługowych, - przeznaczony pod funkcję usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 521 zł65,32 m² 9 316 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferowane osiedle domów dwulokalowych w Jezowie Sudeckim to doskonała propozycja dla osób poszukujących nowoczesnego mieszkania w spokojnej okolicy. - **typ nieruchomości: dom dwulokalowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | taras 50 m | 12 piętro | widok na rzekę | klimatyzacja | garaż Biuro Nieruchomości Rzestate przedstawia Państwu na wynajem nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł119,30 m² 7 669,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:177 m²

Wichary nieruchomości - od 20 lat na rynku nieruchomości. Deweloper i Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami z licencją nadaną w 2005 r. przez Ministra Infrastruktury. Super.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Ustowo

Ustowo,zachodniopomorskie

13 000 zł204,90 m² 63,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek biurowy o powierzchni całkowitej 340 m2 położony na granicy Gumieniec i Ustowa. Do wynajęcia parter budynku o powierzchni 205 m2. Budynek jest z lat 70- tych, po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²495 m² 32 175 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 495 m2. Lokal dwustronny, narożny, ma doskonałą ekspozycję na aleję Jana Pawła II .Duże okna doskonale doświetlają wnętrza. Układ gabinetowy, jednak.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł80 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:516 m²

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w ścisłym centrum Krosna - przy ul. Podwale. Lokalizacja stanowi jeden z największych.

Szczegóły ogłoszenia

363 280 zł4 541 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 4541 mkw z wydanymi warunkami zabudowy na budowę czterech domów. Działka po podziale na 4 działki z wytyczoną drogą dojazdową o szerokości 8.

Szczegóły ogłoszenia

419 882 zł29,59 m² 14 190 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

WE also speak english - feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Przedstawiam nowoczesną inwestycję mieszkaniową łączącą elegancką architekturę, wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

728 840 zł52,06 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkania I Aleja Wiśniowa Oferujemy na sprzedaż ofertę wyjątkowego mieszkania o powierzchni 52,06m , położonego w sercu Wrocław przy al. Wiśniowej 83a - miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 600 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w pobliżu kompleksu wypoczynkowego hamernia Dojazd do Warszawy trasą katowicką, do Janek 20km. Kształtna, sucha działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł196,30 m² 6 872 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 388 m²

Nowoczesny dom w cichej okolicy. Przedstawiamy dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni ok 197 m2, usytuowany na działce o powierzchni 1390 m2. Rozkład pomieszczeń: parter.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 056 m² 1 136,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Działka nad samym jeziorem Serwy -.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł387 m² 7 751,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom o powierzchni użytkowej około 350 m , położony na działce o powierzchni 1300 m . Nieruchomość po remoncie w 2008 roku. Możliwość dokupienia dwóch sąsiednich działek.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 000 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m2 znajdująca się w Gąskowie w pobliżu Dygowa, oddalonego od Kołobrzegu od 11 km. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł45 m² 11 044,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Aktualizacja oferty! Oferujemy na sprzedaż lokal handlowo usługowy o powierzchni 45,40m2, usytuowany w Krośnie przy ul. Krakowskiej bezpośrednio przy głównym szlaku komunikacyjnym miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 000 zł127,15 m² 7 156,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

W ofercie ostatni bliźniak / lokal Smolnica - bliźniak w stanie deweloperskim pełnym Salon z kuchnią ponad 50m2! duża działka 500m2! biuro sprzedaży U nas DZIEŃ OTWARTY.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal użytkowy Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

890 000 zł73 m² 12 191,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Gotowiec inwestycyjny. Zabytkowa willa położona w centrum miasta. Własny ogrodzony parking na auta, brama automatyczna. Lokal o powierzchni 73 m2 na 2 piętrze. Posiada ogród zimowy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł81,35 m² 6 133,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie na Śródmieściu w sąsiedztwie parku im. Staszica- ul. Narutowicza To mieszkanie to idealna definicja domowego ciepła. Na powierzchni 81,35 m znajdują się aż cztery ustawne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 000 zł170 m² 2 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Adamów, w gminie Gózd, na trasie Radom Zwoleń. To spokojna, zielona okolica zapewniająca ciszę i prywatność,.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 887 m² 94,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Niezwykle urokliwa działka rekreacyjna położona.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł29,34 m² 21 131,56 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferuję na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 29 mkw, znajdującą się na 2 piętrze w bloku mieszkalnym z windą z 2020 roku zlokalizowanym na zamkniętym osiedlu przy ul. Gumińskiej.